Regulamin panujący na Forum-Bankowe.pl

Regulamin panujący na Forum-Bankowe.pl

napisał admin » 2006-07-31, 17:51

Korzystanie z forum dyskusyjnego Forum-Bankowe.pl oznacza akceptację poniższych zasad:

1. Administratorzy i Moderatorzy Forum nie odpowiadają za treść wiadomości publikowanych na Forum.

2. Zawartość każdej wiadomości na Forum wyraża poglądy i opinie jego autora. Każdy z Użytkowników ponosi wyłączną odpowiedzialność wobec Administratorów i Moderatorów serwisu i osób trzecich za zamieszczane na Forum wiadomości.

3. Z Forum dyskusyjnego należy korzystać zgodnie z zasadami Netykiety.
W szczególności wypowiedzi publikowane przez Użytkowników na Forum nie mogą: zawierać treści obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem; zawierać treści wzywających do popełnienia przestępstw, sprzecznych z zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej czy etnicznej, ani propagującej przemoc; zawierać treści naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe osób trzecich.

4. [b]Publikacja treści reklamowych (np. reklamy banków, doradców) jest dopuszczalne wyłącznie na forum Banki i finanse - ogłoszenia: banki-i-finanse-ogloszenia-vf18.htm . Wszelkie wiadomości z treściami komercyjnymi: linkami, e-mailami, adresami, numerami telefonów umieszczane w innych forach będą usuwane a ich autorzy mogą zostać usunięci z listy użytkowników. O kwalifikacji treści wiadomości decydują Administratorzy i moderatorzy Forum.

5. Wszelkiego rodzaju wiadomości zawierające dyskusje nie na temat, spam (wiadomości składające się głównie z linków lub danych teleadresowych), wiadomości nie wnoszące żadnych merytorycznych wartości do Forum będą bezwzględnie usuwane. O wartości merytorycznej wysyłanych przez Użytkowników wiadomości i ich kwalifikacji wiadomości decydują Administratorzy i Moderatorzy Forum.

6. Zakazane jest pisanie wiadomości wyłącznie dużymi literami oraz nadużywanie formatowania. Należy pisać poprawnie, używając w miarę potrzeby wszystkich znaków języka polskiego.

7. Wiadomości powinny być umieszczane we właściwych działach.

8. Wiadomości nie mogą być powtarzane w różnych miejscach.

9. Zakaz nagabywania (upartego łączenia się z) osób które sobie tego nie życzą. Zakaz zostawiania własnych danych kontaktowych w treści wiadomości. Swoje dane kontaktowe można jedynie umieszczać podczas rejestracji w ?Profilu?. Pamiętaj że twoje dane kontaktowe będą wtedy widoczne po kliknięciu w przycisk ?Profil? pod każdą Twoją wiadomością (oczywiście jeśli je umieściłeś podczas Rejestracji).

10. Forum jest moderowane, więc Administratorzy i Moderatorzy Forum zastrzegają sobie prawo do kontrolowania treści wiadomości i ich modyfikowania, a nawet do usuwania wiadomości, które nie spełniają warunków określonych Regulaminem.

11. Administratorzy i Moderatorzy Forum zastrzegają sobie również prawo do modyfikacji i usuwania wiadomości bez podania przyczyny.

12. Administratorzy i Moderatorzy Forum zastrzegają sobie prawo do usunięcia z listy użytkowników i blokowania dostępu do Forum Użytkownikom, którzy naruszać będą postanowienia niniejszego Regulaminu.

13. Administratorzy serwisu zobowiązują się do dołożenia wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania Forum.

14. Administratorzy serwisu mogą czasowo zawiesić działalność Forum bez podania przyczyn.

15. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do ujawnienia tożsamości Użytkownika lub wszelkich informacji podanych przez Niego podczas rejestracji na żądanie uprawnionego organu, jedynie jeżeli w stosunku do Użytkownika zostanie wszczęte postępowanie karne lub cywilne mające jakikolwiek związek z aktywnością Użytkownika na Forum.

16. Użytkownik, pisząc wiadomości na tym forum, przekazuje wszystkie prawa majątkowe do treści napisanej przez niego wiadomości Właścicielowi serwisu.

17. Administratorzy serwisu zastrzegają sobie prawo do modyfikowania niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany wchodzą w życie w momencie ich opublikowania na Forum.

18. W sprawach spornych, a nie objętych Regulaminem decyzję podejmują Administratorzy Forum.

19. Kontakt z administratorami tylko przez wysłanie prywatnej wiadomości tutaj
admin
Administrator
 
Posty: 170
Dołączył: 2005-08-18, 19:44
Pomógł: 2 razy


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość