Alior Bank - Jak odbywa się rozmowa kwalifikacyjna?

Alior Bank - Jak odbywa się rozmowa kwalifikacyjna?

napisał zbychu56 » 2011-12-12, 09:10

Witam,
Zostałem zaproszony w tym tygodniu na rozmowę kwalifikacyjną do Alior Banku na stanowisko doradca klienta. Czy są osoby, które pracuje w tym banku bądź pracowały i mogą mi powiedzieć coś o przebiegu takiej rozmowy. Konkretnie z czego się przygotować, jakie pytanie mniej więcej zadają, na co zwracają uwagę etc.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
zbychu56

praca

napisał ola » 2011-12-27, 16:02

Pracowałam , tam rok , pozwałam ich do sądu traktuja pracownika jak g...
ola

napisał Franklin » 2012-01-02, 17:18

Przede wszytkim wyrazy współczucia. Na rozmowie pozostajesz zmieszany z błotem bądź wprowadzony w zakłopotanie to tylko pozory i znakomicie sobie z tym poradisz bo każda rozgarnięta osoba sobie z tym poradzi. W aliorku nie ma lekko albo się ustawisz albo zostaniesz ustawiony, niestety wyższa podstawa nie jest w stanie wynagrodzić zacofania w wielu kwestiach osób zarzadzających u góry. Będziesz robotocytrynka w tej korporacji to chyba najlepsze określenie pracy tam :)
Franklin

meneger

napisał ktoś » 2012-01-06, 15:51

Witam, byłem niedawno na rozmowie w Aliorze na stanowisko menegera do placowki która dopiero będzie się otwierała, jade w nast tyg na drugą część rozmowy do Warszawy.Czy ktoś wie jak te rozmowy porzebiegają i ile mogę zaproponować wynagrodzenia?
ktoś

menager

napisał bankieraa » 2012-01-09, 14:49

witam, byłeś juz na rozmowie?
ja idę w tym tyg na stanowisko Bankier Klienta Zamoznego i powiem stawkę 5 tys.
myslę, że na stanowisko dyrektora stawki są mniej wiecej 6 - 10 tys, w zalezności od doświadczenia.
bankieraa

napisał Franklin » 2012-01-12, 12:51

no i własnie o tym mówie wszelkiego rodzaju menegeryy kalkulkuja jak wysoka podstwaa a w rzeczywistości są ciency gwarantuje konwulsje w aliorku powodzenia
Franklin

alior

napisał meneger » 2012-01-19, 11:18

byłem na rozmowie w Warszawie szczerze kasa marna powiedziałem 5 tyś a mam dośeiadczenie a oni ze ich stawki są mniejsze to ciekawe jakie, do poniedziałku maja dac odpowiedz rozmowa taka sobie
meneger

alior

napisał meneger » 2012-01-19, 11:20

Franklin napisał(a):no i własnie o tym mówie wszelkiego rodzaju menegeryy kalkulkuja jak wysoka podstwaa a w rzeczywistości są ciency gwarantuje konwulsje w aliorku powodzenia

najwyrazniej to TY jestes cienki skoro nadal pozostajesz na stanowisku pewnie doradcy ha ha
meneger

menegerzy

napisał trader » 2012-01-28, 13:51

medeger to pojecie z kosmosu, praca kierownika polega na pier.. co poniedzialek o tym samym czytaj ile sprzedaz - i co to k.. ma do zarzadzania?:) j.... kierownikow:)
trader

rpzmowa kwalifikacyjna - opinia po

napisał nikit » 2012-10-01, 21:59

Dziś miałam rozmowę o prace na stanowisko bankier klienta indywidualnego do centrali w Krakowie na ul. Jasnogorkiej.Rozmowa oczywiście rozpoczeła sie z opóźnieniem i nikt nawet słowem przepraszam, za to ze musiała pani czekać.
Rozmowa prowadzona przez 2 panie jedna młodsza bardzo miła, konkretne pytania o dotychczasowe doświadczenie, opis poprzednich stanowisk pracy, co mobilizuje mnie do pracy, mocne i słabe strony , jakie opinie maja o mnie poprzedni współpracownicy.
Druga pani Barbara B. kobieta po 50 więc podejrzewam, że stąd jej zachowanie mentalność pani z banku wyciągnięta z lat 80 i 90. Przez cały czas rozmowy grała sobie w pasjansa,pokój w którym odbywala sie rozmowa mial wielości schowka na miotly bez okna bez wlączonej klimy zaznacze, że wcześniej odbywały sie tam rozmowy więc powietrze bylo duszne i cuchnące ja z katarem ledwo mogłam tam oddychać a pani barbara zwróciła mi uwagę, że za głośno oddycham, a na moje odpowiedzi dotyczace wysokości planów w jednej z poprzednich firm przerwała swoja gre sciągneła okulary podniosła sie z krzesła i zaczeła podniesionym glosem wywód jak to wciskam jej kit, że ona pracuje w bankowosci ponad 10 lat i jeszcze czego takiego nie słyszala( do Pani wiadomości jeśli pani to czuta to widocznie mało pani widziała w zyciu)., Stanowiło dla niej równierz problem to, ze zmieniłam swoja poprzednia prace na inny bank bo mogłam szukac pracy gdzie indziej tutaj pozwole sobie zacytowac" niech mi pani nie pieprzy, że nie mogła pani znaleźć pracy w innej instytucji finansowej tylko od razu musiała pani isc do banku" az miałam ochotę jej powiedziec a ...uj ci do tego na jaka prace sobie zmieniłam.

Więc po zachowaniu tej własnie osoby stwierdzam, ze faktycznie Alior to wyzsza kultura bankowosci bo o osobistej to tam nie słyszeli.
Chcialam tez zaznaczyć, że w opinia o banku tworzona jej przez ludzi w nim pracującycha jesli w taki sposób traktuje sie ta potencjalnych pracownikow to współczuje tym co tam pracują. A dyrekcja powinna zastanowić się nad zmianami w dziale HR szczególnie jesli chodzi o ta starsza kobitke, osoba nie nadajaca sie do takiej pracy, a w zasadzie do zadnej związanej z kontaktem z ludzmi.
Według mnie jeśli już podczas rozmowy da sie odczuć i zauwazyc takie zachowanie pracownków firmy to po podpisaniu umowy napewno lepiej nie bedzie ale przynajmniej nie kryja sie z mobingiem i traktowaniem szeregowych pracownków jak pomiotło.

Dobra rada jezli będziecie szli na rozmowe do aliora włączcie dyktafon zawsze można bedzie zrobic uzytek i przedstawic nagranie dyrekcji i ktoś taki jak pani Barbara tez bedzie musiala chodzić po rozmowach kwalifikacyjnych tyle, że zasiądzie zdrugiej strony biurka hehe czego jej zycze z calego serca
nikit

Następna strona