Czas pracy w Alior Bank

Czas pracy w Alior Bank

napisał Badania2018 » 2018-07-13, 19:34

Koleżanki i koledzy,

Od 2008 karierę bankowca zakończyło ponad 15 tysięcy pracowników, a niezależne badania wskazują, że pracownicy banków czują się przeciążeni zadaniami. Wzrósł nacisk na wydajność pracy, a wraz z nim wydłużył się czas poświęcany realizacji obowiązków związanych z pracą (Bankier 2017).

Postanowiałam podjąć badania w przedmiotowym zakresie, ponieważ sama przez 13 lat byłam pracownikiem banku. Dlatego zwracam się do Was z serdeczną prośbą o wypełnienie ankiety Badania WLB Sektora Bankowego (ang. WLB- równowaga praca- życie osobiste).

Wypełnienie ankiety zajmuje około 15 minut, a uzyskane w badaniu wyniki pomogą zrozumieć i wpłynąć na poprawę warunków pracy oraz efektywnosci sektora bankowego.

Badania są anonimowe, a wyniki będą przedstwiane wyłącznie w zbiorczych zestawieniach i pomogą pracodawcom z sektora bankowego wprowadzić narzedzia wspierające równowagę pracowników, zgodnie z ich potrzebami.

Mam także prośbę o udostępnianie linka do ankiety swoim kolegom i koleżankom. Link do ankiety łatwo przekazać za pośrednictwem mediów społecznościowych uzywając ikonek widocznych na stronie ankiety.

Z góry serdecznie dziękuję,
Maria M. Gulewicz (UE Wrocław)

https://wlb.webankieta.pl/
Badania2018

Odp

Google - reklama