Rekrutacja na stanowisko doradcy klienta w Alior Banku

Rekrutacja na stanowisko doradcy klienta w Alior Banku

napisał marckus » 2012-11-22, 18:24

czy jeżeli rekrutuje na stanowisko doradcy klienta to odbywa się później jakis assessment center ?
marckus

MASAKRA!!!!

napisał greguś » 2013-01-08, 19:02

MASAKRA!!!! Nikomu nie polecam, nie wierzyłem w to co czytałem na forum. Niestety to prawda!!! Rozmowa na opiekuna klienta odbyła sie dzisiaj. Pani wykazywała zerowe zainteresowanie ( PAni Małgorzata B) caly czas rozmawiała z kims na FB Wyzśza kultura Pensja 1300 netto i lojalska na rok bagatela na szkolenie w kwocie ok 5 ty złotych!!! Ta firma nie ma nic wspólnego z jakakolwiek kultura!!! Jezeli nie masz pracy idz bo kazdy pieniądz sie przyda, jeżeli chcesz zmienić prace na lepsza w ogole sie nie fatyguj i nie marnuj czasu i pieniędzy.
greguś

:)

napisał asos » 2013-02-26, 23:36

Odbywa się, masz kilka etapów rekrutacji. Do dnia dzisiejszego nie wiem który etap poszedł mi dobrze a który nie ...... może wiecie który jest " najważniejszy " ??
asos

rekrutacja

napisał Hause1 » 2013-03-18, 15:12

Hej mam pytanie, dostałam się na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko doradca kredytowy przeszłam dwie rozmowy i nawet wypełniłam zgłoszenie na szkolenie po tygodniu dostaje telefon od właściciela placówki, że niestety nie przeszłam weryfikacji w banku, miał ktoś z Was taką sytuację ??? Menadżer placówki powiedział ze sprawdza się najbliższą rodzinę, sugerował że może ktoś miał coś na raty i nie spłacał regularnie a sęk w tym że w mojej rodzinie nikt nie brał rat, możliwe że coś kręcą ??? Dzwoniłam do głównej siedziby Alior gdzie mnie sprawdzali ale nie mogli udzielić info jak zwykle
Hause1

napisał sobiraj » 2013-03-21, 10:50

do Hause1

Wygląda na to, że "zaszkodził" brak tzw. historii kredytowej :D
A swoją drogą - to ciesz się, że nie wdepnełaś w "wyższą kulturę" 8)
sobiraj

napisał gosc0000009 » 2013-03-21, 19:45

Hause1 napisał(a):Hej mam pytanie, dostałam się na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko doradca kredytowy przeszłam dwie rozmowy i nawet wypełniłam zgłoszenie na szkolenie po tygodniu dostaje telefon od właściciela placówki, że niestety nie przeszłam weryfikacji w banku, miał ktoś z Was taką sytuację ??? Menadżer placówki powiedział ze sprawdza się najbliższą rodzinę, sugerował że może ktoś miał coś na raty i nie spłacał regularnie a sęk w tym że w mojej rodzinie nikt nie brał rat, możliwe że coś kręcą ??? Dzwoniłam do głównej siedziby Alior gdzie mnie sprawdzali ale nie mogli udzielić info jak zwykle

Chyba ktoś ci cos naopowiadał głupot. Nastepnym razem nagraj sobie ta rozmowe, bo ktoś kto mówi, że nie otrzymałeś pracy, bo "może w rodzinie ktoś coś brał na raty" normalnie p...doli głupoty. Żenada!
gosc0000009

napisał TomekWro » 2013-03-25, 12:57

Hause1 napisał(a):Hej mam pytanie, dostałam się na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko doradca kredytowy przeszłam dwie rozmowy i nawet wypełniłam zgłoszenie na szkolenie po tygodniu dostaje telefon od właściciela placówki, że niestety nie przeszłam weryfikacji w banku, miał ktoś z Was taką sytuację ??? Menadżer placówki powiedział ze sprawdza się najbliższą rodzinę, sugerował że może ktoś miał coś na raty i nie spłacał regularnie a sęk w tym że w mojej rodzinie nikt nie brał rat, możliwe że coś kręcą ??? Dzwoniłam do głównej siedziby Alior gdzie mnie sprawdzali ale nie mogli udzielić info jak zwykle

Nie chce mi się w to wierzyć. Może powinnaś jeszcze raz skontaktować się w tej sprawie bankiem i wyjaśnić wszystko. Ja tak bym zrobił na Twoim miejscu.
TomekWro