nowy dyrektor w regionie poł-zach i totalna klapa

nowy dyrektor w regionie poł-zach i totalna klapa

napisał doradca1 » 2013-07-24, 11:17

Nareszcie wiadomo co znaczy MK. Matacz krakowski lub Mega kompromitacja. I już wiadomo nareszcie w czym może pomóc. Może pomóc nauczyć jak się zbłaźnić przez poniżanie i nierozumienie celów Banku i celów spotkań. MK to nasz wrocławski Dyzma. Ignorant i kabotyn! Ostatnio na spotkaniu regionów w Poznaniu,dał popis swojego chamstwa i strzelania na oślep. Potraktował naszych dyrów na forum jak nieudolnych i winnych wszystkiemu. Aż Centrali szczeki opadły. Normalny Dyzma, nieokrzesany jak stachu z Torunia. Ciekawe czy ich przeprosi na tym samym forum na którym tak się "popisał". MK skądś ty się wyrwał? Trzeba ci kupić uzdę i chomonto boś szalony i nieujeżdżony. A chętnych zapraszam do Szczecina,tam MK jest "gwiazdą". Poprostują leją ze śmiechu,że mamy takiego bossa. Miejsce buraków jest w glebie. A ukochane i świta popłaczą i przestaną.
doradca1
 

Odp

Avatar użytkownika
Google - reklama
 
Posty: 1289
Dołączył: 2010-03-02, 20:23
Pomógł: 456 razy

napisał mk » 2013-07-24, 15:04

Zarządzanie przez opierd@lanie, wybielanie (siebie) przez obniżanie wartości innych (poniżanie). Taka mała manipulacja. Normalnie normalne nawet jak nienormalne. Nudne. A jak zniosła to rzesza pochlebców i namaszczonych? Przeżyli jakoś tą farsę? Wytłumaczyli sobie złe zachowanie chiefa?
mk
 

taki

napisał kkk1 » 2013-07-24, 19:32

mk napisał(a):Zarządzanie przez opierd@lanie, wybielanie (siebie) przez obniżanie wartości innych (poniżanie). Taka mała manipulacja. Normalnie normalne nawet jak nienormalne. Nudne. A jak zniosła to rzesza pochlebców i namaszczonych? Przeżyli jakoś tą farsę? Wytłumaczyli sobie złe zachowanie chiefa?
kkk1
 

i.,

napisał ciekawa1 » 2013-07-25, 08:26

i co teraz zrobicie? Na zmianę zachowania nie ma co liczyc bo podłożem jest manipulacja. W takich przpadkach o dogadaniu się też mowy nie ma ze względu na pozorność postaci, protekcję wybranych ludzi i interesowność. To zresztą widać. Czystka i selekcja, nie koniecznie tak wygra Powodzenia
ciekawa1
 

wolne

napisał joasia » 2013-08-03, 12:33

Teraz Kowal ma wolne. Aż strach pomyśleć jak wróci wypoczęty. Wtedy dopiero zacznie grzmocić. Może pozna jakieś nowe słowa i metody walenia!
joasia
 

dyzma MK

napisał kubanka » 2013-08-03, 20:29

:) Dyzma niewątpliwie. Ma nawet swoją "trupę aktorską". Ale to też Fidel Castr-ato. Nic własnego,a pomysł na interes zerowy, nawet na własny. Tylko bat w łapie i gęba rozdarta. A teraz fałsz współpracy jak dał publicznie plamę! I tej plamy nic nie dopierze. Czekamy na następne błazeństwa.
kubanka
 

wypoczęty Miko

napisał miką » 2013-08-10, 16:23

niedługo wielki kambek Miko! Miko wypoczął i dalej będzie śmigał w ramach własnego krasomówczego zająkania budząc podziw tych co znają 3 słówka na krzyż tj. szczurów wyścigowych do zaganiania. Miko, ciagaj je za ogony i pałą po łebkach. Trochę pociągną, a jak padną to będą nowe, no chyba że sam padniesz wcześniej z własnej głupoty. W oddziałach się z ciebie śmiejemy, w regionie ulga, w trzech CR leją z Dyzmy, a Centrala patrzy na skostniałego komucha z Galicji. Oj ty pozorancie. Dym-aj póki ...
miką
 

napisał mac » 2013-12-08, 08:37

Parlez-vous francais Miro?
mac
 
Posty: 1
Dołączył: 2013-12-08, 07:18
Pomógł: 0 razyKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość