BOŚ - rozmowa kwalifikacyjna

BOŚ - rozmowa kwalifikacyjna

napisał bozenka23 » 2011-12-08, 21:49

Witam,

Niedługo idę na rozmowę kwalifikacyjną do banku BOŚ i nie wiem czego się spodziewać? Z czego się przygotować? Na co szczególnie naciskają?
Czy jest taka osoba, która odbyła taką rozmowę w tym banku i pomoże mi.

za wszelkie wskazówki i dobre rady bardzo dziękuję
pozdrowienia
bozenka23

Odp

Google - reklama

uciekaj

napisał nie » 2012-02-09, 10:52

jeśli jeszcze się nie zdecydowałeś to szukaj innej pracy, u mnie rozmowa wyglądała jak pogadanka przy kawce schody się zaczęły jak zacząłem pracować.
Praca dla wytrwałych , brak organizacji, zero współpracy wręcz zawiść i utrudnianie, brak szacunku do ludzi ich czasu i dobrych chęci, nieodpowiednie osoby na złych stanowiskach.
brak szkoleń ani systemowych ani produktowych , co wyczytasz w niezrozumiałych procedurach to twoje.
niestety nic pozytywnego nie przychodzi do głowy. dziwne , że nikt na "górze" nie reaguje bo są placówki gdzie ludzie zwalniają się masowo po kilku miesiącach pracy....
nie

BOŚ Porażka

napisał kulka81 » 2012-03-05, 22:53

Koszmar, to mało powiedziane. Zastraszanie, ciągła rotacja pracowników, brak szkoleń,kredyty tylko dla dobrze zarabiających, archaiczne narzędzia pracy, kiepski marketing, zero pomysłów na przyciągnięcie nowych klientów, ciągłe raportowania, mała ilość zatrudnionych osób w stosunku do ilości obowiązków, a jak się upomnisz do swojego przełożonego, to powie Ci,że jak Ci źle to, żebyś się pożalił do "góry"...
Ciągłe kontrole, pretensje, słaby helpdesk, wsparcie jeszcze gorsze, jeden na drugiego zwala swoje obowiązki, zamiast sobie pomagać, wsparcie utrudnia prace...
Plusy są takie,że masz pensję w terminie. Premia tylko wtedy jak się natyrasz i na marnych produktach uzyskasz "koszyk" w wys.600zł.
Nie polecam.
kulka81

o których regionach piszecie?

napisał bosiówka » 2012-09-19, 20:34

witam,

jestem ciekawa w których regionach pracujecie... ja w region Kraków.. chętnie powymieniam doświadczenia...
bosiówka

doswiadczenie

napisał nowybos » 2012-10-08, 21:20

Witaj ja pracuję w regionie Poznań. Jakie sa u was plany i jak rozliczane u nas jest ostro, trzeba sie tłumaczyć :?:
nowybos

napisał bosiówka » 2012-10-13, 19:37

oj plany plany i jeszcze raz plany a ten wyścig szczurów dt. pożyczki got. to już masakra...
bosiówka

odp

napisał nowybos » 2012-10-13, 20:59

Co tak narzekasz na plany przecież macie taka dobrą fajną chwalipięta dyrektor regionu podobno taka dobra mamusia... :lol:
nowybos

napisał bosiówka » 2012-10-15, 19:52

no tak ale przeciez już regionów nie ma.. więc nie ma co wspominać dyrektorów regionalnych...
bosiówka