Naczelnik sprzedaży w BOŚ - zarobki

napisał Gość » 2012-09-29, 22:35

Na naczelnika. Na pierwszej rozmowie od razu powiedziałem, że interesuje mnie pewna płaca i jak nie ma na nią szansy to nie chcę być zapraszany a kolejne etapy rekrutacji. I na tym się skończyło heheehh
Gość

Odp

Google - reklama

GOść

napisał bosiówka » 2012-10-01, 21:05

no to musiałeś chyba z "górnej półki" płace podać.
z tego co widze ogłoszenia na naczelnika znikneło - został dyrektor O/O +doradca chyba w jakimś O/O...
bosiówka

gosc

napisał pracbank » 2012-10-04, 20:53

ostatnio w dyrektorowi oo konczyła sie umowa o prace i nie przedłuzyli pracował dwa lata dwa okresy zamkniete. Przyjdzie nowy za mniejsze pieniadze.... :?: pozdrawiam
pracbank

a co tam boś....

napisał toja » 2012-10-21, 14:17

same netaty o tym bosiu można przeczytać... co tam się takiego dzieje??
toja

praca w bosie

napisał nowybos » 2012-12-08, 20:19

Jakie nety sama prawda o pracy w "bosiu'. Jednym słowem mobbing mobbing tylko plany plany ...
nowybos

telefony

napisał toja » 2012-12-08, 23:34

powiedzcie mi proszę oco chodzi z telefonami? dzwonią i pytają sie jestem zadowolony z obsługi w BOŚ, czy wiem który to mój bank itp....? po co im taka informacja?
toja

praca w bos

napisał iwona » 2013-01-09, 13:39

Witam,

jak także kiedys pracowalam w bosiu -ten bank to wielka żenada.Brak jakiegokolwiek poszanowania dla pracowniak i to takiego co robi plany wygrywa w konkursie -a potem nie dostaje przedłużenia umowy ,bo juz czeka ktoś inny najczęściej znajomy kogoś z centrali.

Przestrzegam wszystkich chcących tam pracować !!!!!

pz
iwona

praca w bosie

napisał nowybos » 2013-01-11, 15:57

Szczerą prawdę napisałaś. teraz nawet nie ma skim się porozumieć w tyn Banku. Poprzyjmowali ludzi którzy nie wiedzą o co chodzi takimi najlepiej jest kierować. wykonują wszystko byle sie nie napracować, podam przykład przychodze do oddziału chcąc załatwic przelew na koncie siedzi przy ladzie do obsługi 5 (pięć) osób tylko dwie obsługują klientów i zeszło mi prawie godzinę do bani z takim bankiem. Kto pracuje zyczę powodzenia
nowybos

nowybos

napisał bosiowka » 2013-01-11, 17:37

a ty pracujeszw bosiu jeszcze? bo już straciłam wątek:)
o którym oddziale bosia piszesz że są kolejki?
bosiowka

iwona

napisał bosiowka » 2013-01-11, 18:20

Iwona- a ty w bosiu w Lublinie pracowałaś? jakoś kojarze taką sytuację....na poczcie info krążyło....
dawno odeszłaś? pamiętasz szerlooka? - jak u was jest/było to traktowane?
bosiowka

Poprzednia stronaNastępna strona