Naczelnik sprzedaży w BOŚ - zarobki

kolejki

napisał nowybos » 2013-01-16, 21:52

Witam. Przyszedłem do oddziału w Leżajsku a tam kolejki na sali siedzi 6-ść osób dwa stanowiska zajęte a pozostałe nikt nie jest obsługiwany a ja czekałem 30 minut zeby kos mnie obsłużył nawet zdjęcia zrobiłem i mam ich ochote wysłać do ... pozdrawiam
nowybos

Odp

Google - reklama

zarobki

napisał bos » 2013-02-24, 20:34

Kto mi pomoże napisałem aplikacje do bosia na doradcę klienta jakie mogę krzyknąć zarobki na początek i jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna, jestem umówiony na 01 marca.
pozdrawiam i dziękuję za pomoc
bos

zarobki

napisał bosiówka » 2013-02-25, 21:34

myślę że to zależy czy to oddział główny czy operacyjny - no i jakie miasto...
bosiówka

Koniec banku BOŚ ?

napisał Finanse12 » 2013-03-09, 09:08

Z BOŚ raczej nie należy wiązać już jakichkolwiek nadziei. W marcu 2013 wszyscy pracownicy otrzymali porozumienia obniżające płacę o 500 - 1200 zł. Taki krok chyba świadczy o fatalnej sytuacji finansowej. Ale też nie uratuje upadającego banku. Pracownicy odchodzą, prezesi liczą ostatnie łupy.
Finanse12

aneksy

napisał toja » 2013-03-09, 11:42

myślisz że te aneksy to sytuacja finansowa banku??
wg mnie poprostu szykują bank pod sprzedaż
pracownicy odchodzą? to chyba zależy gdzie w naszym mikro regionie cisza. wszyscy podpisali nosy na kwinty i nawet tego nie komentują. 15% bezrobocie w Polsce. szkoda słów.
toja

Z rąk do rąk

napisał Finanse12 » 2013-03-10, 14:33

Być może faktycznie szykuje się kolejna sprzedaż. BOŚ był już w tylu rożnych "rękach". Teraz obsadzony jest chyba nadal przez PIS. A zdradź, proszę w jakim to mikroregionie tak pokornie wszyscy podpisali te porozumienia.
Finanse12

bos

napisał toja » 2013-03-10, 18:59

wiesz.. zdrasadnie mikroregionu to raczej nie na miejscu tutaj.. zaraz by było doszukiwanie kto śmiał na forum napisać. ale kierunek południowo-wschodnia ściana Polski.
a w którym mikroregionie jest bunt i doradcy/dyrektorzy odchodzą? zakładam że centrum Polski gdzie o pracę łatwiej i do Lipca spokojnie można coś znaleźć....
toja

wyjazd spała

napisał toja » 2013-04-13, 22:11

witam,
skoro temat "aneksów" nie został podjęty - zakąłdam że ze strachu i bojaźni - mto może napiszcie czy wybieracie się na wyjazd do Spały?
toja

jw

napisał anonim » 2013-04-23, 17:54

Zarobki w BOŚ są prawdę mówiąc rynkowe... czyli gówniane. Doradca "stoczył" się o 550 PLN w dół jeżeli "dobrze zarabiał" . Jeżeli nie to ma teraz 2000 brutto. Bank wymaga sprzedaży tak jak każdy inny Bank. Przerobiłem temat Aliora... lepiej raczej się nie wyjdzie płacowo, a trzeba od nowa orać. Nastawcie się, że to taki "supermarket" tylko sprzedaje się coś innego. Jeżeli chodzi o pytanie, naczelnik sprzedaży "czyli naganiacz" jak dostanie 6000 brutto niezależnie od Regionu to będzie naprawdę miał się z czego cieszyć, odpowiedz osoby z "aspiracjami" niech napiszą same
anonim

napisał TomekWro » 2013-04-24, 16:45

anonim napisał(a):Zarobki w BOŚ są prawdę mówiąc rynkowe...

Na rynku jest niewesolo, wszedzie redukcje, a alior zatrudnia. znajomy tam pracuje od pol roku i jest zadowolony, jak się tylko chce to można przyzwocie zarobic
TomekWro

Poprzednia stronaNastępna strona