Naczelnik sprzedaży w BOŚ - zarobki

Naczelnik sprzedaży w BOŚ - zarobki

napisał banco80 » 2012-09-08, 12:25

witam, mam propozycję pracy jako naczelnik sprzedaży w BOŚ. Jaką płacę mogę zaproponować? Może ktoś z Was się orientuje?
banco80

Odp

Google - reklama

czyżby w rzeszowie>

napisał bosiówka » 2012-09-19, 20:35

sama jestem ciekawa ile Ci zaproponowali i czy się zdecydowałeś...
bosiówka

??????

napisał pracbank » 2012-09-21, 08:58

:D możesz zaproponować 2,5 tys zł to cie przyjmą dziwię się chyba ze pracujesz w takim banku że masz dość to idź do bosia zobaczysz mobbing, mobbing czyżby w rzeszowie współczuję współpracy z dyrekcją zero kompetencji
pracbank

?

napisał bosówka » 2012-09-22, 15:06

czyżbyś pracował w oddziale rzeszów że tak kiepsko oceniasz działania temtego kierownictwa? a za 2,5 tyis to chyb ajakies nieporozumienie jak mowa o naczelinkiku:)
bosówka

nędza

napisał pracbank » 2012-09-24, 20:37

Może pracowałem ale na pewno kontakt z dyrekcją oddziału rzeszów miałem. Jej kompetencje równe zero, brak profesjonalizmu, co innego mówi a co innego robi
pracbank

napisał bosiowka » 2012-09-26, 06:23

no to może szepniesz na ile jest wyceniana praca naczelnika? - albo dyrektora o/o bo takei ogłoszenie też sie pojawiło=- która oferta lepsza? i jakiprzedział wynagrodzenia?
bosiowka

nedza

napisał pracbank » 2012-09-26, 06:30

dyrektor oo wiecej jak cztery nie dostaniesz, naczelnik w granicach trzy i pół oczywiscie brutto a do tego mobbing przez dyrektora oddziału głównego i regionalnego a plany z kosmosu, praca umowa na czas okreslony na póxniej przyjdzie nowy
pracbank

napisał bosiówka » 2012-09-26, 21:17

to nie zawysokie te pensje jeśłi brutto piszesz...
myślałam ze w o/o więcej można wytargować. qurcze aż tak cieżka z kadrą kierowniczą jest w o głównym? ale że niby co- mobining - jakiego typu :) ?
bosiówka

napisał banco » 2012-09-29, 13:00

hej, zrezygnowałeś z aplikowania do BOŚ i zostałem w swoim obecnym banku. Jak widzę, BOŚ nie zapewni lepszych warunków, zwłaszcza płacowych ;-)
banco

banco

napisał bosiówka » 2012-09-29, 19:38

banco - a na jakie stanowisko startowałeś? teraz jest do wyboru do koloru od doradcy, naczelinika po dyrektora O/O... może jakiś przedział płącowy zapodasz...
bosiówka

Następna strona