Praca w bosiu to śmiech...

Praca w bosiu to śmiech...

napisał krzysstanko » 2012-03-25, 18:44

Praca w bosiu to śmiech żadnego poszanowania brak kompetencji ze strony dyrekcji szczególnie z oddziału w Rzeszowie a nie powiem już o regionie to kpina. Dyrekcja regionu chce krótko mówiąc co "mamusia powie to dzieci robią". Podobierała sobie ludzi co nic nie wiedzą tylko tabelka i nic więcej .
pozdrawiam może jeszcze się odezwę ...
krzysstanko

Odp

Google - reklama

Praca

napisał pracbosia » 2012-04-28, 20:02

praca w bosiu to żenada. Jak chcą cię zwolnić to podrabiają dokumenty, a plany dają cho cho.
pracbosia

napisał anula » 2012-05-25, 17:04

krzysstanko napisał(a): napisał krzysstanko
krzysstanko napisał(a):Praca w bosiu to śmiech żadnego poszanowania brak kompetencji ze strony dyrekcji szczególnie z oddziału w Rzeszowie a nie powiem już o regionie to kpina. Dyrekcja regionu chce krótko mówiąc co "mamusia powie to dzieci robią". Podobierała sobie ludzi co nic nie wiedzą tylko tabelka i nic więcej .

pozzdrawiam może jeszcze się odezwę ...

Odezwij sie jesli mozesz chciałabym porozmawiać, mój brat idzie tam do roboty,pls mam waZne pytania
anula

jakie masz pytania

napisał krzysstanko » 2012-06-14, 06:10

anula napisał(a):
krzysstanko napisał(a):Praca w bosiu to śmiech żadnego poszanowania brak kompetencji ze strony dyrekcji szczególnie z oddziału w Rzeszowie a nie powiem już o regionie to kpina. Dyrekcja regionu chce krótko mówiąc co "mamusia powie to dzieci robią". Podobierała sobie ludzi co nic nie wiedzą tylko tabelka i nic więcej .

Odezwij sie jesli mozesz chciałabym porozmawiać, mój brat idzie tam do roboty,pls mam waZne pytania
krzysstanko

napisał anula » 2012-07-05, 17:01

krzysstanko napisał(a):
anula napisał(a):

mój mail anna.kowalska34@op.pl na forum nie moge
anula

praca w bosie

napisał nowybos » 2012-10-04, 20:56

nikt nie chce sie podzielic opiniami o pracy w bosiu. Co boicie sie ....
nowybos

nowybos

napisał bosiówka » 2012-12-08, 23:37

to moze ty te opinie napiszesz - skoro się nie boisz - może jak zaczniesz to i reszta się odważy...
bosiówka

były pracownik

napisał JohnRambo33 » 2012-12-13, 21:28

Witam,
pracowałem w BOŚ w Warszawie w centrali jeśli ktoś ma pytania proszę śmiało pytać.
JohnRambo33

"pracowałem"

napisał bosiówka » 2012-12-13, 21:45

witam Rambo, - dlaczego w czasie przeszłym? w centrali tez rotacje? na jakim stanowisku pracowałeś?? :)
bosiówka

praca w bosie

napisał nowybos » 2012-12-28, 19:20

pracowałem na stanowisku dyrektora oo tych co zatrudniali w regionach i po wyrzuceniu dyrektorów to było i jest kompletne ... a po zmianach wyniki od razu w dół.. :wink:
nowybos

Następna strona