BPH to jeden wielki mobbing - przestroga

napisał szczęśliwy » 2012-12-17, 09:23

Ludzie jesteście inteligentni i pracowici, nie dajcie się wkręcać i zastraszać. Ludzie, którzy Wami zarządzają muszą was straszyć, szantażować itp. większość z nich nie ma nawet 1/100 waszej wiedzy i doświadczenia. Zastraszenia podwładnych to jest najstarszy sposób na ukrywanie własnych braków. Nie mają pomysłu na biznes, nie potrafią zarządzać sprzedażą i co najważniejsze mylą dwa pojęcia zarządzanie i rządzenie.
Wybierają rządzenie przez mobbing, Moi przełożeni nie mieli właśnie zielonego pojęcia jak radzić sobie z niską sprzedażą, jak rozwiązywać problemy w oddziale, wybrali więc drogę zastraszenia i manipulowania w perfidny sposób pracownikami, potem były zwolnienia. Prawdziwe oblicze tych zarządzających odsłonięte zostało podczas rozprawy sądowej , kiedy wyszło jak blade mieli pojęcie o tym , co dzieje się w oddziale i czym zajmują się poszczególni pracownicy, za co odpowiadają pracownicy , a za co przełożeni.
Pomyślcie o Sobie , czy warto dla takich ludzi pracować w ciągłym strachu, zasilać ich portfele o kolejne wysokie premie. Od nich nigdy nie będziecie mieć wsparcia, zawsze przerzucą całą odpowiedzialność za biznes na Was.
Pamiętajcie jest inny świat poza BPH - ja tam teraz jestem, życzę wszystkim "starym" Bph_owcom dużo odwagi i determinacji. Jeśli daliście radę pracować przez ostatnie kilka lat w BPH , dacie radę wszędzie, warto o tym pomyśleć , ja nie żałuję i nie znam ani jednego człowieka, który odszedł z tej instytucji i chciałby tam powrócić.

szczęśliwy
szczęśliwy

Odp

Google - reklama

pracownk

napisał kasiula » 2013-04-16, 21:20

Zgadzam sie ze wszystkimi opiniami. Kolezanka zostala zwolniona w grudniu 2012 i obecnie pracuje jako ksiegowa z wynagrodzeniem wyzszym jak w banku i jest bardzo zadowolona i w koncu dobrze przesypia noce.
kasiula

przestroga BPH

napisał pawelllo » 2013-04-17, 13:37

ja tez przestrzegam przed pracą w BPH (raczej GE), ale wiem też że takie rzeczy znajdziemy w każdym banku, tylko skala może być inna. na szczęście doszedłem w końcu do wniosku że z tym koniec i sam złozyłem wypowiedzenie, po 3,5 roku braku szacunku, straszenia... narazie nie mam perspektyw na inna pracę, mam kredyt hipoteczny, żonę bez pracy i dziecko w przedszkolu ale się nie martwie, jestem najszczęśliwszy od poczatku mojej kariery lat temu 7 ;)
pawelllo

współpraca

napisał krogulec » 2013-04-17, 15:25

Witam,
poszukuje kumatego oddziału do współpracy na terenie Górnego Śląska.
Prowadzę własne pośrednictwo.
pozdrawiam
seba
mail: seba.ged@gmail.com
krogulec