Czego mogę się spodziewać podczas rozmowy o pracę - BPH

Czego mogę się spodziewać podczas rozmowy o pracę - BPH

napisał zdzisiek » 2011-12-08, 21:18

Cześć,

W przyszłym tygodniu idę na rozmowę kwalifikacyjną do banku BPH. Bardzo proszę o jakieś wskazówki i podpowiedzi z czego się przygotować. Jeśli jest taka osoba, która była ostatnio na rozmowie w tym banku byłbym wdzięczny za informacje jak przebiega taka rozmowa i o co pytają.

Pozdrawiam
zdzisiek

Odp

Google - reklama

rozmowa kwal-przebieg

napisał Ela » 2012-03-25, 11:39

Ja byłam na rozmowie w BPH, na mobilnego doradcę. Rozmowa średnia atmosfera, 2 osoby do rekrutacji i Ja. Pytania standardowe, musiałam opowiadać o poprzednich miejscach pracy, jakie były moje obowiązki itp. Jak jest moja motywacja, ile chce zarabiać itp... Rozmowa trwała ok. 30minut.

Niczego się nie dowiedziałam, nie powiedzieli jakie warunki pracy! dopiero jeśli się ktoś dostanie do kolejnego etapu zdradzają tę tajemnicę :/

Jeśli ktoś ma bliższe info, kochani dzielcie się wiedzą :))
Ela

napisał az » 2012-06-28, 20:26

Rozmowa jak każda inna z tym naciskiem, że trzeba mieć gadane, umieć się sprzedać a przede wszystkim mieć pojęcie o sprzedaży i planach sprzedażowych. Ja wcześniej nie pracowałam w banku ale miałam do czynienia ze sprzedażą więc nie było źle. Pytana byłam o organizację dnia pracy, co wiem na temat produktów bankowych ale ogólnie, jak radzę sobie ze stresem itp. Po takiej rozmowie z dyrektorem banku jeśli się spodobasz czekają Cię trzy rozmowy telefoniczne z działu HR. Oni bardziej szczegółowo mnie przepytali,głównie scenki typu jak byś sprzedała...? ale wiedziałam kiedy zadzwonią więc siedzisz jak na szpilkach i czekasz:)
az

odp

napisał misiak » 2012-09-17, 16:01

rozmowa w BPH na doradcę w oddziale. bardzo miła atmosfera po pierwsze. poźniej również tylko nie wiem czy się opłaca starać po okresie zatrudnienia bo jak nik nie robi planów w oddziale to wyrzucą tego który ma umowę na czas określony... przykładem jestem ja robiłam plany ostatnie 3 miesiące pracy nie udało się wyjśc na 80% ale była pomiędzy 75-79% nie jest żle w porównaniu z innymi pracownikami wyrabiającymi od 0 do 20% i zgadnij kto tam pracuje... (one umowa na stałe)
wracając do rozmowy trzeba być bardzo komunikatywnym z delikatnym poczuciem humoru przy czym musisz pokazać się ze strony umiejętności starania się o klienta (przede wszystkim telemele), i zagadywanki każdego klienta o wszystko (az do bólu - to będzie w praniu). i tylko spokój Cię uratuje...:)
misiak

napisał Małpeczka25 » 2012-10-15, 19:01

Witam, przeszłam etap rekrutacji telefonicznej na stanowisko Asystent ds. sprzedaży telefonicznej, rozmowa trwała ok.20 minut, pytania dot. znajomości historii banku, dlaczego zdecydowałam się aplikować na to stanowisko, opowiedzieć o swoim dotychczasowym zatrudnieniu, następnie musiałam odegrać scenkę sprzedażową- dokładnie sprzedać kartę kredytową. Na koniec zapytała mnie Pani z HR jakie są moje oczekiwania finansowe, poinformowała,że to jest praca na pół etatu + 1 sobota w miesiącu, pensja z premią i dodatkowo karta Multisport i opieka medyczna. Czekam z niecierpliwością na wtorek-środę, mam otrzymać decyzję odnośnie II etapu rekrutacji. Wiem,że dostanę tą pracę...ja to wiem;)
Jeśli wiecie jakie mogą zadawać pytania na Ii etapie, to proszę pomóżcie, na co się nastawić konkretnie tak żeby nie było żadnej wpadki;)
Małpeczka25