Oferta pracy jako dyrektor w BPH - ostrzeżenie

Oferta pracy jako dyrektor w BPH - ostrzeżenie

napisał Przestroga » 2012-04-18, 01:56

Pracowałam w BRE jako starszy specjalista kilka lat i w wakacje ubiegłego roku pojawiła się oferta dyrektora w BPH; wymagania jak dla zwykłego specjalisty, a obiecywali góry złote i szklane domy. Jestem ambitna i chciałam się rozwijać pracując jako dyrektor w bph; nawet myślałam, że zabezpieczam się odpowiednio - umowa na czas nieokreślony. W BPH szło mi całkiem dobrze a tu nagle pod koniec stycznia na kilka dni przed końcem 6 miesięcznego okresu pracy otrzymałam 2 tygodniowe wypowiedzenie :(
Zmiana pracy to każdego indywidualna decyzja, ja jednak z osobistego doświadczenia odradzam podejmowanie ryzyka pracy w BPH - na rynku jest ciężko o pracę; a ten bank absolutnie nie liczy się z ludźmi (też mi fairplay).
Przestroga

Odp

Google - reklama

też tak sądzę

napisał miś » 2012-06-25, 23:16

to miejsce to absolutny żart, omijać, i szukać gdzie indziej, ale wiem że w tym kraju już nie ma dobrej pracy
miś

napisał jaś » 2012-06-26, 11:57

Sami zobaczcie , trwa restrukturyzacja a setki ogłoszeń na doradcę z funkcją kasjera pojawia się na stronach.
TO coś nie tak, omijajcie ten bank z daleka, obiecują gruszki na wierzbie, a potem kopa. Sama rekrutacja to porażka, odradzam.
jaś

ja również odradzam

napisał oszuk » 2013-03-13, 21:52

Ze mną było tak samo:( nie przepracowałam pełnych 6-ciu miesięcy i otrzymałam wypowiedzenie. Na rozmowie obiecali złote góry a okazał się wielki syf i kłamstwo.Praca od rana do wieczora, plany małe ale nie do zrobienia , trzeba kręcić i oszukiwać aby się utrzymać,roszada pracowników , ciągle ktoś odchodzi albo się na niego coś szuka aby się go pozbyć, nikt z nikim się nie liczy .Myślałam o pójściu do sądu pracy ale umowa na czas określony - czyli 2 tygodnie wypowiedzenia - nie mam podstaw.
odradzam... wstyd wpisywać w Cv ,że tam się pracowało.
oszuk