Opinie o pracy w BPH?

Opinie o pracy w BPH?

napisał ciekawska » 2013-03-01, 18:41

Cześć wszystkim,

dostałam ofertę pracy w BPH na stanowisku Doradca Klienta Zamożnego KRAKÓW- całkiem niezłe zarobki, co mi powiecie o warunkach pracy (system, ludzie- menedżerowie przede wszystkim)???? Czekam na jakieś sugestie!
Pozdrawiam serdecznie.
ciekawska

Odp

Google - reklama

nic dobrego

napisał byłybph » 2013-03-06, 22:39

W Krakowie podobno są teraz straszne rotacje. Praca jak w każym chyba Banku-plany,rozliczanie,wszystkiego ciągle mało-generalnie koszmar.
byłybph

beznadzieja

napisał iks » 2013-04-12, 12:30

Witam, chciałem nawiązać współpracę z Agencja Banku BPH co o tym myślicie?
W poprzedniej agencji gdzie pracowałem pod innym bankiem koszmar......:( Co myślicie na temat Agencji na Grabowej w Katowicach?
iks

napisał bobo » 2013-04-19, 21:44

Szczerze - to odpuść sobie ten bank, jak przez 3-5 mies nie wyrobisz planu, zwolnią Cię i przy okazji nasmarują w papierach, za bzdury (brak telemarketingu, wzór podpisu klienta niezgodny z KWP, albo jakaś głupia pomyłka przy rozmowie z tajemniczym klientem, który nagrywa rozmowę z Tobą (mimo, że nie wyraziłeś bankowi żadnej zgody na to)... generalnie bank wiele rzeczy robi bez Twojej wiedzy, ale to dopiero dowiesz się przy wypowiedzeniu umowy... A atmosfera ... grobowa, ludzie, którzy jeszcze pracują w tym banku trochę dłużej niż 2-3 lata są psychicznie wykończeni, a nowi przychodzą i odchodzą...
bobo

oszustwo

napisał roki » 2013-05-02, 14:40

:twisted:
bobo napisał(a):Szczerze - to odpuść sobie ten bank, jak przez 3-5 mies nie wyrobisz planu, zwolnią Cię i przy okazji nasmarują w papierach, za bzdury (brak telemarketingu, wzór podpisu klienta niezgodny z KWP, albo jakaś głupia pomyłka przy rozmowie z tajemniczym klientem, który nagrywa rozmowę z Tobą (mimo, że nie wyraziłeś bankowi żadnej zgody na to)... generalnie bank wiele rzeczy robi bez Twojej wiedzy, ale to dopiero dowiesz się przy wypowiedzeniu umowy... A atmosfera ... grobowa, ludzie, którzy jeszcze pracują w tym banku trochę dłużej niż 2-3 lata są psychicznie wykończeni, a nowi przychodzą i odchodzą...

to prawda bph oszukuje klijentów, przetrzymuje ich pieniądze , przykładem jest łykent majowy gdzie nie księguje się należności i nie realizuje przelewów nawet z dnia roboczego, ponadto klijentów każe się traktowaćjak zło konieczne , proponuje inny bank chociaż to jedno gówno , trzymaj pieniądze w domu zlikwiduj konto wypłata niech ci przychodzi pocztą do domu, banki to najwięksi - i oszuszuści, nie daj się zmanipulować uśmiechem i zachętą to ukryte szyderstwo to zamach na twe pieniądze bph to - bank
roki

Praca w BPH

napisał Alamakota » 2014-08-28, 19:48

Witam wszystkich. Właśnie przechodzę proces rekrutacyjny w banku BPH ale po przeczytaniu opinii na temat tego miejsca pracy mam duuuże wątpliwości. Czy ktoś mógłby napisać coś o tym jak wygląda teraz sytuacja pracowników? (Ponieważ większość postów jest sprzed dwóch lat... A może coś się zmieniło?) Bardzo proszę o jakieś info! Pozdrawiam.
Alamakota