Praca w BPH jako doradca klienta (firmy) - pytania

Praca w BPH jako doradca klienta (firmy) - pytania

napisał zastawiajaca » 2012-04-20, 15:55

Mam możliwość podjęcia pracy w BPH jako doradca klienta (firmy).
Interesuje mnie ile się zarabia na początek na takim stanowisku?
Jest to placówka wa małym mieście 30 tyś. mieszkańców.
Czy wasi przełożeni proponują wam jakieś pieniądze na dojazdy, parę km musiałabym dojeżdżać?
Proszę o szybką odpowiedz bo niedługo mam mieć rozmowę i chciałabym się troszkę zorientować w płacach. Aha, nie jest moja pierwsza praca, pracowałam już przez 3 lata w banku tylko w rachunkowości
Z góry dziękuje
zastawiajaca

Odp

Google - reklama

odradzam

napisał megan » 2012-07-04, 20:57

witaj zdecydowanie odradzam, ten bank zmienił się z przeciągu kilku lat na gorsze, nie masz co zaproponować, a jesteś zmuszana wciskać ludzom kity, twierdząc, że to dla nich najlepsze.Codzienne sprawdzanie ile telefonów, dlaczego się nie umówiłeś z nikim, jak chcesz zrobić plan itp. To chore oni nie dają żadnych narzędzi do tego,a wszelkie rzekome działania nie śćiągają żadnych nowych klientów. Do mnie przychodzą sami tylko Ci co chcą zamknąć konto, i nie dziwię im się już.
megan

ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM

napisał darlen » 2012-07-12, 14:09

pracowalam w tym banku, i nigdy nikomu nie polece! DORADCA w tej malej planóweczce, zajmuje sie poprostu wszystkim, punktem kasowym, kredytami, depozytami, lokatami, telefonowaniem, dokumentacją, i werbowaniem klientów za marne grosze! najwieksza porazka moja zawodowa...jedno szkolenie, reszte przez net., zadnych awansow, premia to wielka sciema! jak nie zrobilam w pelni planu, za zrobione kredyty nie dostawalam ani grosza! szkolenie trwa 5 dni po pare godzin, jak sie juz przyjezdza trzeba byc alfa i omega od wszystkiego!!!! teraz pracuje w innym banku jestem bardzo zadowolona, i nie zaluje ze odeszlam, dodam ze wiecej mnie kosztowaly dojazdy do tego banku, niz to co tam sie dorobilam...az smutno wspomniec ta prace.
darlen

plany

napisał astra » 2012-08-11, 08:20

Plany doradcy firmy są miesięczne czy kwartalne??
astra

plany

napisał kas » 2012-09-30, 20:54

Plany w tym banku są miesięczne a rozliczanie co dzień ile zrobiłeś i czego tak mało
kas

napisał klaudia23 » 2012-11-19, 10:55

Doradca źle mi sie kojarzy! niska podstawa i obiecywane złote góry
klaudia23