praca w BPH

nic dobrego ...

napisał pigla » 2013-02-04, 19:53

Witam, pracuje w BPH od kilkunastu lat. Serdecznie mam dość, ale jak cię zaszufladkują to ciężko znaleźć coś poza branżą. Mimo dobrych wyników, dobrej współpracy z koleżankami i kolegami, pracuje się coraz gorzej. Najgorsze jest to, że nie wiadomo kto i gdzie donosi. Trzeba uważać na to co się mówi i robi, bo nigdy nie wiadomo co zrobisz nie tak. Czepiają się wszystkiego, tworzą niedorzeczne procedury, które się kupy-dupy nie trzymają. Podwyżki dali 10 zł brutto. Ale masz robić wszystko, z każdej dziedziny - alfa i omega pod każdym względem. Ale jak już wspomniałam wcześniej w takim ogólnym rozrachunku niczego nowego się nie uczysz, wręcz mam wrażenie że się cofasz...
W ogóle odradzam pracę w bankowości - pieniądze to nie wszystko ... To już nie jest prestiż, tylko harówa, pot, mega stres i nic poza tym.
pigla

Odp

Google - reklama

napisał Gość » 2013-02-12, 09:41

bepehówka napisał(a):Zdecydowanie odradzam pracę we Wrocławiu i w ogole z tzw. regionie zachodnim. Ew. jesli masz naprawde talent do sprzedazy to szukaj pracy w regionie Gorzow. Tradycyjnie - wszystko zalezy od ludzi. A tych normalnych w regionie zachodnim nieczęsto mozna spotkać. Przez ostatnie lata wymienili ekipy po kilka razy.Zmieniali lepszych na gorszych a potem na jeszcze gorszych. Jacy to ludzie (mysle o zarzadzających) mozna poczytać na forum. Wszyscy boja sie wszystkich. Donosicielstwo mile widziane ale i tak d ci nie uratuje jak niemasz wynikow sprzedażowych. No i zanim jeszcze zaczniesz pracowac to na twoje stanowisko trwa juz tajna rekrutacja bo z gory wiadomo ze sie nie nadajesz!!! I jak to sobie uswiadomisz to dalej pójdzie gladko. trzeba być realista i zawsze miec plan B
\

Heheheh, artykuł sponsorowany, czy wylewanie frustracji wynikającej z nieudacznictwa?
Gość

Nie polecam

napisał Ciekawy » 2013-02-19, 19:50

Jeśli chodzi o BPH to jest to jedna wielka katastrofa, procedury dużo i do d...., produktu może i ciekawe, ale strona systemowa leży, w innym banku pracowałem kilka lat i nie spotkałem tylu awarii systemowych ile tu się zdarzyło. Czasem ciężko tłumaczy problemy z systemem kart płatniczych. Infolinia niekompetentna i jakikolwiek procesy trwają, trwają i trwają.

Teraz premia od 100% wykonu planu i niestety nie jest za bogata, zarządzanie odgórne do bani, zbyt skomplikowane procedury, firma nie czuje klimatu sprzedażowego, są nastawieni, że na dole mają robić wszystko, a biurowi z góry są od układania, zamiast góra wspierać dół, bo od nich wszystko zależy.
Ta firma na głowie stoi i nie pasuje do realiów.

Ciężko się wdrożyć, orientować, a system premiowy jest mocno skomplikowany.
Ciekawy

bph

napisał Ciekawy » 2013-02-19, 19:56

co do rekrutacji to prawda, trwa długo, szkolenie też sporo trwa, ale zanim człowiek załapie te systemy to pół roku mija. Technologicznie to bardzo słabo wygląda.

Polityka firmy nie rokuje rozwoju, ciągła karuzela personalna, nie pozwala zaplanować pracy w dłuższym okresie, braki kadrowe to normalność. Najlepiej to olewać to i robić swoje, bo w końcu człowiek nabiera świadomości, że niewiele może zmienić w funkcjonowaniu tej firmy.

Sami twardogłowi.

Ta firma ma jakieś 10 lat do nadrobienia za pierwszą 10 z rankingu Newsweeka.
Ciekawy

Poprzednia strona