praca w BPH

praca w BPH

napisał undka » 2008-12-18, 19:55

Dostałam ofertę przejścia do BPH, pieniądze OK, premie i inne, pierwsza umowa na 3 miesiące.....
Zapewniają o realności planów, miłej atmosferze, że są nastawieni na pracowników.
A jaka jest prawda o tej pracy w obecnej chwili, jacy są szefowie????
:?:
undka

Odp

Google - reklama

praca w BPH

napisał Tomasz83 » 2011-01-12, 20:37

Witam otrzymałem propozycję pracy w BPH w na stanowisku doradca personal banking

Co możecie mi powiedzieć o pracy
na tym stanowisku w BPH czy warto rozpocząć z nimi współprace

jakie wynagrodzenie plany premie

jaka atmosfera w banku

Obecnie pracuje na stanowisku doray prwestiż w PKO
Tomasz83

praca w BPH

napisał Tomasz83 » 2011-01-12, 20:41

Witam otrzymałem propozycję pracy w BPH w na stanowisku doradca personal banking

Co możecie mi powiedzieć o pracy
na tym stanowisku w BPH czy warto rozpocząć z nimi współprace

jakie wynagrodzenie plany premie

jaka atmosfera w banku

Obecnie pracuje na stanowisku doray prwestiż w PKO
Tomasz83

BANK BPH

napisał ARTURRO » 2011-10-25, 18:06

Witam

Pracowałem w tym Banku 3 lata i nie polecam Odkąd weszli amerykanie wszystko jest rozpisywane każda godzina twojej pracy Wszystko mnożone dzielone przez osiem godzin Jaka norma wychodzi spotkań/na dzień ile tel /na dzień Koszmar Dyrektorzy trzęsą porami na zebraniach i przychodza co 15 minut pytać jakie tematy a pisząc maile do pracowników robia dw swojego przełożonego żeby dupe ratować że się zespół motywuje -Masz tylko tydzień czasu a w kontach brakuje ci 5 szt Jak chcesz to nadgonic jakie tematy w toku i prosze na zakończenie pracy maila do mojej wiadomosci i pani dyrektor co dziś sprzedałeś - ot co A Couchingi co miesiąc + pseudo trenerzy teoretyczni co mało który pracował z klientem ale maja poprawić efektywnośc sprzedaży PORAŻKA
ARTURRO

Artur G. wyluzuj...

napisał detektyw » 2011-12-02, 21:11

...
detektyw

napisał po » 2012-03-08, 18:59

ARTURRO napisał(a):Witam

Pracowałem w tym Banku 3 lata i nie polecam Odkąd weszli amerykanie wszystko jest rozpisywane każda godzina twojej pracy Wszystko mnożone dzielone przez osiem godzin Jaka norma wychodzi spotkań/na dzień ile tel /na dzień Koszmar Dyrektorzy trzęsą porami na zebraniach i przychodza co 15 minut pytać jakie tematy a pisząc maile do pracowników robia dw swojego przełożonego żeby dupe ratować że się zespół motywuje -Masz tylko tydzień czasu a w kontach brakuje ci 5 szt Jak chcesz to nadgonic jakie tematy w toku i prosze na zakończenie pracy maila do mojej wiadomosci i pani dyrektor co dziś sprzedałeś - ot co A Couchingi co miesiąc + pseudo trenerzy teoretyczni co mało który pracował z klientem ale maja poprawić efektywnośc sprzedaży PORAŻKA

potwierdzam każde słowo w poście powyżej, ja niestety dalej tam pracuje...
po

napisał piotrus » 2012-03-29, 20:11

niestety to prawda. kasa na dor kl jest mala. plany duze trudne do wyrobienia. a zaplaca ci za cokolwiek jak przekroczysz 80%....do tego produkty skladowe. najlepsi do podstawy 2500 dobija moooże 300-1000zł brutto...
na stanowiskach wyzszych zarabia sie juz lepiej. ale po restrukturyzacji zaczal sie mobing i nie pierdziela sie juz z pracownikami. nie masz wyniku...dziekuja i ciagle trwaja rekrutacje....co nie jest motywujace. a praca to telemarketing...bo jakos kl sciagnac trzeba.
piotrus

Odradzam

napisał pracownik » 2012-06-15, 15:04

Ludzie , wiem,że macie ambicje i chcecie pracować w instytucji finansowej. Jeśli chcecie co noc zrywać się z powodu całodziennego stresu , lubicie mobbing, nierealne plany, codzienne wizyty u dyrektora, lubicie słuchać, że jesteście mało efektywni, błagać o dzień urlopu, lubicie fałsz i donosicielstwo, lubicie niepewność jutra to zapraszam ! Ten bank jest dla Was. Dla mnie nie , jestem szczęśliwy, że po kilkunastu latach pracy stałem się wolnym człowiekiem, który ma plany i marzenia. Tam musicie nastawić się, że nie ma życia osobistego, rodzinnego, towarzyskiego - to jest korporacja, której musicie być oddani, a nigdy nie będziecie pewni jutra -tam od 2006 r trwa restrukturyzacja. Zobaczcie ilu pracowników poszukują na st. doradcy, bo tam po prostu nikt nie chce pracować.
pracownik

omijać

napisał miś » 2012-06-25, 23:11

omijać, szukać pracy gdzie indziej

no...ale w Polsce nie ma pracy, więc proponuje spadać stąd
miś

nie idźcie tam

napisał dawno » 2012-06-29, 12:52

Potwierdzam wszystko co powyższe, rzuciłam bph prawie dwa lata temu, a moja rodzina wreszcie ma matkę i żonę (teraz pracuję w administracji publicznej). Wcześniej pracowałam nawet przez sen, presja opanowała wszystkie sfery mojego życia. Po dwutygodniowym urlopie spojrzałam na to z innej perspektywy i rzuciłam wypowiedzeniem ze słowami do regionalnego, że nienawidzę tej pracy. Satysfakcja gwarantowana:) Pieniądze to nie wszystko - bardzo prawdziwe zdanie.
dawno

Następna strona