Zarobki - Doradca klienta z funkcją kasjera

bph

napisał tasumi » 2012-06-22, 15:47

oriętuje się ktoś jak wyglądają zarobki na dolnym śląsku? miasto ok 120 tys?
czy to prawda że wysokość planów w dużym mieście jest taka jak w małym?
dziękuję:)
tasumi

Odp

Google - reklama

napisał janek » 2012-06-26, 12:01

To zależy , czy dyrekcja cię akceptuje : moje plany miesięczne dochodziły do 270 tys. na pożyczkach, 16 kart itp
Jak masz wazelinkę , to dostaniesz mniejsze.
janek

napisał p » 2012-09-30, 20:38

Nie wiem gdzie można w bph na stanowisku doradca klienta z funkcją kasjera zarobić 6brutto??napewno nie w lubelskim
p

zarobki

napisał pa » 2012-09-30, 20:42

Martita napisał(a):Pracowałam w BPH(dawnym GE)5 lat. Od 5 lat dostawałam groszowe podwyżki- w Poznaniu brutto 2500 to maks, plus groszowe premie. Fajnie mają byli doradcy BPH, tam nie było takich premii jak w GE, więc maja podstawy na poziomie 4500-5000 brutto. Dlatego odeszłam na własną działalność.

Pracujęw ex bph juz prawie 7 lat i o takiej podstawie brutto to moge sobie pomazyc chyba ze zmienie stanowisko z doradcy klienta z f. kasjera na przynajmnie doradce KB
pa

napisał gość1234 » 2013-01-20, 13:46

Powiem wam, że premie są znacznie wyższe niż w innym banku, w którym jeszcze niedawno pracowałam {przez grzeczność nie podam jego nazwy}. Tam pracowałam jako "zwykły" doradca pozostali byli specjalistami. Plan sprzedażowy miałam taki sam jak specjalista natomiast przy podziale premii byłam znów doradcą i tak specjalista dostawał np. 2000zł brutto a ja 700zł brutto moja najwyższa premia!!!! oczywiście żadne rozmowy nie pomogły a wręcz przeciwnie wyszło na to, że to moja wina, że tak mało dostaje premii bo powinnam realizować plany w 300procentach. Wtedy miałabym premię w wysokości 2000zł.
także z tego co wiem w bph premie wyglądają trochę lepiej...
gość1234

!!

napisał taktiktak » 2013-02-01, 19:53

ludzie zarobki w bph z funkcja kasjer+doradca klienta, tj full opcja- jak na lubelszczyznie w placowce-koszmar!! 1600brutto, a o premiach wogole praktycznie mozna pomarzyc.
taktiktak

Praca w BPH

napisał KB » 2013-02-22, 20:34

Nie ma lekko niestety, premię uzyskać nie łatwo a i co jakiś czas podwyższają poprzeczkę. Przy pracy z firmami na przełomie lat z kilku tysięcy premii zeszło do kilkuset za taką samą pracę. Kryzys jak widać wszędzie, ja nie narzekam.
KB

BPH plany

napisał wiktorynka » 2013-04-04, 12:29

czy ktoś może napisać jakie są miesięczne plany sprzedażowe (kredyt, karta kredytowa, konto) dla doradcy klienta z funkcją kasjera w mieście ok 200tys mieszkańców? jaką podstawę można zawołać (mam kilkuletnie doświadczenie w bankowości)
wiktorynka

bph

napisał ps » 2013-04-11, 13:12

z tego co widzę nie miałem źle, woj. lubelskie, miasto pon. 100 tys. zarobki 2,5 - 3 tys brutto. O premiach niestety trzeba zapomnieć bo mało realne żeby wypracować a jeśli już się uda to przy planie: 70 tys kred., 3 Karty, 3 rach. 20 tys fundusze, 2 limity można wyciągnąc ok. 600 zł netto.
Ale pozmieniali teraz zasady sprzedaży: ROR aktywny to taki z wpływemi kartą debetową, licza się tylko rach z opłatą, to samo z kartą kred. przy podpisaniu umowy nic się nie dzieje, klient musi dostać kartę, uaktywnić ją i wykonać operację (tylko klient który nie miał karty 12 m-cy wstecz), Kredyt, tylko tzw. nowa gotówka, nie zaliczają się konsolidacje wewnętrzne (oferta średnia to 17-18% z prowizją 5%, bez szału w porównaniu do konkurencji) Limit w koncie (tylko dla klienta który nie posiadał 12 m-cy wstecz). Jeśli do tego wszystkiego dodamy niską przyznawalność prod. kredytowych, 50-60% wniosków jest odrzucanych to jest naprawdę ciężko!
Życzę dużo szczęścia!
ps

...

napisał jarys » 2013-04-18, 12:25

Bzyk napisał(a):witaj, województwo lubelskie 2700 brutto ja przynajmniej tyle mam. Premia średnio przy realizacji planu na jakieś 90 procent około 900, 800 zł netto. Generalnie jeśli chodzi o premie to wieje lekkim dramatem.

Witam.
Bzyk odezwij się na jarys69@wp.pl
Mam pytanie.
Pozdrawiam
jarys

Poprzednia strona