Zarobki - Doradca klienta z funkcją kasjera

Zarobki - Doradca klienta z funkcją kasjera

napisał ehh » 2012-03-29, 15:28

Witam

Jak kształtują się zarobki Doradcy klienta z funkcją kasjera?? Interesuje mnie szczególnie ile można dostać na początek zakładając żadne lub niewielkie doświadczenie?? W jakich kwotach na tym stanowisku oscyluje podstawa, ewentualna premia??
Zdaję sobie sprawę, że to może być uzależnione od regionu i wielkości miejscowości w której znajduje się dana placówka, więc będę wdzięczny za jakieś info ewentualnie ze wskazaniem na województwo lub wielkość miasta w którym znajduje się placówka i zaznaczenie czy to kwota netto czy brutto.
ehh

Odp

Google - reklama

bph

napisał Bzyk » 2012-04-03, 09:55

witaj, województwo lubelskie 2700 brutto ja przynajmniej tyle mam. Premia średnio przy realizacji planu na jakieś 90 procent około 900, 800 zł netto. Generalnie jeśli chodzi o premie to wieje lekkim dramatem.
Bzyk

wynagordzenie w BPH

napisał Martita » 2012-04-07, 15:16

Pracowałam w BPH(dawnym GE)5 lat. Od 5 lat dostawałam groszowe podwyżki- w Poznaniu brutto 2500 to maks, plus groszowe premie. Fajnie mają byli doradcy BPH, tam nie było takich premii jak w GE, więc maja podstawy na poziomie 4500-5000 brutto. Dlatego odeszłam na własną działalność.
Martita

praca w bph

napisał enigma » 2012-04-11, 20:57

w woj. sląskim zarabia się ok 1600-2000 nettto. musisz się liczyć z tym, że będą Ci w nieskończoność przedłużać umowę na czas określony, najczęściej na 2 lata co 2 lata. w tym roku były podwyżki - u mnie wszyscy dostali 10 zł brutto. było oficjalne pismo, że podwyżka wyniesie 1% z naciskiem, że najwięsze podwyżki będą dla najlepiej zarabiających, więc nigdy nie znajdziesz się w tym pułapie ;P, a jak zauważyłeś, że może nawet nie załapiesz się na 1% ;) żeby sobie nikt nie pmyślał, że może się zasłużyło na te 10 zł brutto - w ub. roku na 12 mies, przez 10 mies miałam wykonany plan. plany są miesięczne. w ocennie rocznej będziesz zawsze oceniany jako do poprawy lub ewentualnie spełniający oczekiwania, nawet przy realizacji planow co miesiąc. jeżeli chcesz sobie sobie dorobić premią, to zatrudnij się w bph w dużym mieście, bo plany na osobe w mieście liczącym 20 000 i liczącym 500 000 są takie same na osobę. generalnie na "karierę w bph nie licz", jak się nie spodobasz, to i tak wyślą na Ciebie compliance.
enigma

zadania - obowiązki

napisał olia » 2012-04-17, 11:35

a ja mam pytanie dotyczące zadań i obowiązków doradcy klienta z funkcją kasjera (poza obsługą operacyjną). Sprzedażą jakich produktów zajmuje się pracownik na tym stanowisku? wszystkich? jakichś wybranych? czy to zależne od organizacji placówki i kierownictwa?
Może ktoś mi przybliży w sensie zadaniowym na czym polega praca na tym stanowisku, czym na przykład różni się praca "doradcy klienta z funkcją kasjera" od "doradcy klienta"?
olia

Nie polecam

napisał itp » 2012-04-20, 23:43

Doradca Klienta - placówki ex GE bez obsługi kasowej, z funkcją kasjera - w oddziałach z obsługą gotówkową.
Jeśli macie możliwość - nie idźcie do banku!! Szkoda życia zmarnowanego!!
itp

lodz

napisał ja » 2012-05-10, 13:36

Witam. Lodz 3 tys. Warszawa 3500. Bydgoszcz torun 2800. Wszystko brutto +premia okolo 1500 netto
ja

napisał Yupi » 2012-05-15, 19:43

Ogólnie praca doradcy z f.kasjera polega na tym ze oprócz sprzedaży kart kredytowych, kont,kredytów,funduszy obslugujesz kasę czyli wpłaty,wypłaty i inne pierdoly a dochód taki jak wynegocjujesz na początku ale wielki j.w
Yupi

napisał kaja12 » 2012-06-19, 20:17

witam! Na stanowisku doradcy klienta z funkcją kasjera brutto można wyciągnąć ok 6 tys
kaja12

zarobki

napisał magda333 » 2012-06-21, 06:16

Witam! Proszę o informację jakiej wysokości są plany miesięczne i jaką premię można otrzymać za ich realizację.
magda333

Następna strona