Jaka panuje atmosfera w Multi Banku?

Jaka panuje atmosfera w Multi Banku?

napisał tutiforte » 2011-09-26, 21:12

Cześć,

Chciałbym się zapytać jak wam się pracuję w Multi Banku? Czy jest miła atmosfera w pracy? Czy jest duży nacisk na sprzedaż? Na jakie warunki mogę liczyć starając się o pracę w tym banku?

Za wszystkie informacje dzięki.
tutiforte

Odp

Google - reklama

zła

napisał asa » 2011-11-12, 23:08

cześć
pracuje w multibanku już jakiś czas
jest coraz gorzej, region cisnie i cisnie
gdyby jeszcze robiono to z glowa ale nie, sami sobie zaprzeczaja
mam wrazenie ze z 3 osób tylko jedna umie myslec
w placowkach tez nie jest wesolo
nikt nie dba o pracownikow, odchodza najlepsi, z kilkuletnim stazem i nikt nie stara sie ich zatrzymac
asa

paracuje w multi

napisał tomko » 2011-12-19, 14:54

ja też pracuje pracuje w MultiBanku. przedtem w lukasie i eurobanku

wg mnie multibank super, praca fajna ale jest jeden problem. Jest to placówka partnerska. Czyli koleś sobie otworzył firmę, podpisał z Multibankiem umowę i prowadzi oddział. Zajmuję się obsługą firm. Nie dość że trzeba sprzedać sporo kredytów to do tego trzeba sprzedać to drogo żeby szef zarobił bo inaczej nie wypłaci pensji.

Suma sumarum pracuję w lepszych i przyjemniejszych warunkach a nie z masowym klientem ale za niewiele większą kasę niż w eurobanku. Mam 1800 netto plus premie. średnio ok 2,5tyś jest ale tylko dlatego że partner jest sknerą. W normalnych placówkach Multibanku mozna zarobic min 2,5tys + premie i jak ktos jest sprytny to wyciąga 4-5 tyś bez problemu. Ale mam kolegę w polbanku i robi ponad 100% planu w produktach firmowych (nie wiem dokładnie jak ich system premiowy działa) i zarabia ok 8-12 tyś co miesiąc więc to nie jest wcale takie trudne... chyba pomyślę o zmianie pracy

pozdrawiam
tomko

ciężko

napisał spinka26 » 2012-07-19, 19:01

Ja pracowałm w multi od 2007, czyli zanim zacął się kryzys i było naprawdę dobrze, ale jak zaczł się ten wielki klops to zaczeła się jakaś masakra. Potrafili zrobić(regionalny dyr) nawet taką akcję,że wypowiedzenie dano na szkoleniu, mailowo krążyły czarne listy do zwolnień pracownikow. Ja pracowałam w placóce partnerskiej, więc bez kokosów (max 2500 na rękę). Jeśli ktoś był zatrudniony bezpośrednio w brebanku (nie przez partnera) to o wiele więcej. Ja moją przygodę zakończyłam i wcale nie załuję, bo okropnie cisneli i dalej cisną(mam kontakt z koleżankami ,które tam teraz pracują) Jedna chodziła nawet na psychoterapie...oczywiście też juz tam nie pracuje.
spinka26

napisał scarlet » 2014-02-18, 11:15

Cisną, niestety cisną dalej, też mam już tego dość, jak tak dalej pójdzie to zmieniam pracę też. Nie chce się wstawać i walczyć cały dzień, żeby dostać te 2500 zł po tak ciężkim miesiącu.
scarlet

napisał Ombrinho » 2014-03-15, 21:47

Czyli lipa...... tak się waham właśnie nad pracą w bankowości? Kończę studia ekonomiczne, prowadzę własnego bloga na temat produktów finansowo-ubezpieczeniowych, wiedzę na temat aktualnej oferty w większości banków w kraju mam w jednym palcu. Myślałem nad Mbankiem, ale jak i tu jest parcie, to chyba sobie daruje. Słabo radzę sobie z presją, więc to chyba nie dla mnie
Ombrinho

napisał areczek35 » 2016-08-08, 07:25

Ja polecam sprawdzić Stefczyka, pracuję tu już od 6 lat i jestem nadal zadowolony. mam zgrany zespół, niezła podstawę i premię liczoną od wyników, nie ma co narzekać.
areczek35

Jak się pracuje w banku?

napisał badanie2017 » 2017-03-21, 10:03

Szanowni Państwo,

czytam posty na forum o pracy w banku i muszę przyznać, że znacznie więcej jest postów negatywnych niż pozytywnych. Czy ta praca faktycznie jest taka trudna, czy są też jakieś jej jasne strony? Z czego wynikają trudności? Jak można sobie z nimi poradzić? Jestem zatrudniona na uczelni wyższej, jestem pracownikiem naukowym i prowadzę obecnie projekt na temat pracy doradców zatrudnionych w bankach i innych instytucjach finansowych. Będę wdzięczna za kontakt od osób, które chciałby porozmawiać, podzielić się doświadczeniem - zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi (fachowo - udzielić mi wywiadu:) Bardzo proszę o kontakt na adres kklimkie@agh.edu.pl.

Życzę powodzenia i pozdrawiam serdecznie
badanie2017

Specjalista ds.Instrumentów Finansowych

napisał QValue » 2017-04-13, 11:12

W związku z dynamicznym rozwojem Agenta Firmy Inwestycyjnej Q Value Sp. z o.o. dla domu maklerskiego Q Securities S.A. w Warszawie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Doradcy Finansowego.

Szukamy ludzi kreatywnych, inteligentnych, oryginalnych i posiadających doświadczenie w pracy z klientem.
Mile widziane własne kanały sprzedaży.

Zadania dla Ciebie:
budowanie wartości firmy poprzez dostarczanie klientom najwyżej jakości produktów finansowych: wyselekcjonowanych funduszy inwestycyjnych i najlepszych na rynku obligacji korporacyjnych.
Nadzorowanie pierwszej w Polsce platformy wtórnego obrotu Certyfikatami Inwestycyjnymi
Q Fund.

Oferujemy
* możliwość współtworzenia sieci najlepszych doradców na rynku
* szkolenia produktowe i sprzedażowe
* możliwości rozwoju
* atrakcyjne programy prowizyjne
* narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
* elastyczne godziny pracy
* samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

CV prosimy o przesyłanie na adres : rekrutacja@qvalue.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.
QValue