Multibank - praca jako doradca, asystent klienta indywidualnego

Multibank - praca jako doradca, asystent klienta indywidualnego

napisał joleczkaa » 2012-04-20, 16:54

Witam,
Obecnie pracuję w banku X i zarabiam średnio 2 500 PLN netto miesięcznie, co niektórzy uważają, że jest to bardzo dużo, oczywiście nie jest to dla mnie mało, ale... chciałoby się więcej Jak wiadomo w miarę jedzenia apetyt rośnie Dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do Multibanku i sama nie wiem czy warto? Niestety nie mam tam nikogo znajomego, a chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na temat wynagrodzenia w/w banku? Stanowisko: doradca, asystent klienta indywidualnego.
Dziękuję
joleczkaa

Odp

Google - reklama

napisał tomo » 2012-04-20, 19:03

specjalista ds. sprzedaży k. hipotecznych w multibanku okres póbny 3500 brutto później 3900 miałem taką ofertę ale w końcu zostałem w wbk pozdrawiam
tomo

tak zdobywacie klientów??

napisał agokropaml » 2014-04-26, 07:20

Witam, zajmuję się zarabianiem przez Internet od ok. 1,5 roku. Przez ten czas sprawdziłem wszelkie możliwości zarabiania. Tu oferuję Państwu najprostszą i sprawdzoną formę zarabiania szybkiej i dużej kasy.[tu nic nie opłacamy]Pozwoli ona przetrwać okres do znalezienia pracy na etacie, chociaż i ona da te same pieniądze a nawet lepsze. Jest to praca w programie partnerskim ‘mbanku’. Polega to na tym że zakładamy sobie konto z podanego linku [kliknąć w niego] - - http://www.mbank.net.pl/28862 [wpisać go również w wymagany adres URL] Po założeniu konta w mbanku przystępujesz do ich programu partnerskiego polegającego na odpowiedniej reklamie, czyli daniu ogłoszeń podobnych do mojego, aby osoby które się zgłoszą założyły konto w tym banku poprzez Twój link partnerski który otrzymasz z programu [ będzie w narzędziach] to nic nie kosztuje a Ty za każdą osobę otrzymasz od 60 do 100 zł. Zaprosisz np., swoich 8 czy 10 znajomych i od razu w klika dni masz 1 tys zł. [ oczywiście te osoby po 2 miesiącach mogą normalnie zrezygnować]
Najłatwiej i najszybciej zarabia się poprzez Internet, czyli ogłoszenia. [ możesz wzorować się na moim] Masa ludzi pracuje na czarno i takie ubezpieczenie jest dla nich idealnym rozwiązaniem. Również emeryci, renciści, studenci, osoby nie pełnosprawne czekają na taką formę zarabiania. Wszyscy oni będą korzystać. Jest to najprostszy dochód do uzyskania gdzie nawet emeryci dorabiają sobie po tysiąc zł, czy nawet więcej miesięcznie. A zajmuje to dziennie nie więcej niż jedną godzinę. Dziennie możemy zarobić nie 100 zł ale 300 czy nawet więcej. Pokaż mi bardziej dochodową pracę. TU MASZ LINK do programu partnerskiego mbanku - http://www.mbank.net.pl/28959
Najistotniejsze w tym że pracujemy na umowę i mamy pełne ubezpieczenie. . . Powiem tylko że zarobienie tu 2 tyś. zł to żadna sztuka. Tu nawet bardzo leniwi zarabiają. TO PIERWSZA MOŻLIWOŚĆ ZARABIANIA , jeśli zechcesz i chcesz się rozwijać ,wprowadzę Cię w prawdziwe zarabianie z dochodem pasywnym, pokażę co i jak. Możesz zobaczyć w czym jestem na stronie - www.zarabiamtuiteraz.webnode.com [ PODAJ ADRES STRONY ZNAJOMYM – niech też korzystają] Masz duży kontakt z innymi osobami? Wskażę następne możliwości zarabiania. Zarabiać można na wszystkim i to bardzo dobrze, od dawna ludzie żyją wyłącznie z pracy w necie. Dołącz do nich i zarabiaj więcej niż na etacie. Oferty mam zawsze pewne i sprawdzone. W razie pytań śmiało pisz lub dzwoń – 609 583 837 Pozdrawiam Janusz http://zarabiamtuiteraz.webnode.com/news/twoje-konto-bankwe-sta%c5%82y-dodatkowy-dochod-/

TO OBECNIE NAJLEPSZA OFERTA. GODZINA PRACY DZIENNIE , A ZAROBEK OD 2 DO 4 TYŚ. ZŁ. PRAKTYCZNIE ZA NIC. I NAJLEPSZE W TYM TO ŻE TU NIKOGO NIE NAMAWIAMY, SAMI SIĘ ZGŁOSZĄ. + PRACUJĄ NA CIEBIE TEŻ OSOBY POZYSKANE DO PROGRAMU PARTNERSKIEGO
Następny program który daje kasę od razu to moneymilioner , za zapis znajomych otrzymujesz 8 zł. Osoby do obydwu programów możesz pozyskiwać też poprzez ogłoszenia w necie. Tu masz link - https://www.moneymilioner.pl/68330
Jeśli w Twym otoczeniu jest osoba chora, po przebytej chorobie lub chcąca żyć zdrowo to mam dla Ciebie dodatkową formę zarabiania – poczytaj – korzystaj - www.jl.dxnnet.com
= Bądź w kontakcie. Na dniach będę wprowadzał inne formy zarabiania, dające dochód pasywny przez lata. Tu już pracujemy w grupie i zarabiamy ponad przeciętnie.
agokropaml