Rebranding BZWBK

Rebranding BZWBK

napisał Santander » 2014-08-05, 14:20

Cześć wszystkim.
Od dłuższego czasu mówi się o rebrandingu BZWBK na Santander Bank Polska. Mówiło się, że to są plotki ale dzisiejsza informacja na portalu PRNEWS utwierdza mnie w przekonaniu, że od 1 lipca 2015 BZWBK to będzie Santander Bank Polska. Tutaj podaję link http://prnews.pl/hydepark/pozegnajcie-marke-bz-wbk-nadchodzi-santander-3176771 . Ostatnio też rozmawiałem z moim regionalnym i mówił, że Santander planuje przejąc pozostałe udziały Santander Consumer Banku i utworzyć Santander Bank hipoteczny. To wszystko w przyszłym roku. Mówił też, że bank planuje coś przejąć spoza pierwszej 10. Na pytanie czy jest to BPH nie powiedział nie ani tak. Myślę, że jednak im się uda kupić to co się zostało z BPHu. Hiszpanie się bardzo rozpychają w Polsce. Mają już 10 % rynku a chcą mieć dużo więcej. Napiszcie co sądzicie o rebrandingu i ogólnie wasze zdanie o tym co się zaczyna dziać w naszym "bagienku".
Pozdrawiam
Santander

Odp

Google - reklama

napisał jan123456 » 2014-08-14, 20:38

To co sie dzieje w naszym Regionie, to delikatnie mówiąc "woła o pomstę do nieba". W pierwszej kolejności zwalniani sa dyrektorzy exKB a nastepnie pracownicy. Zastepuje się ich "swoimi" z z ex Bzwbk.
Ja juz niestety nie pracuję już, a byłem z exKB. Dostałem propozycję nie do przyjęcia z dniem 11.07/ Albo ja przyjmę albo nie.Dodam jestem z exKb. Może pracownicy z exBzwbk maja lepiej natomiast moim zdaniem tak się nie powinno traktowac ludzi niezależnie od tego w jakim banku wczesniej pracowali. Niestety, Regionalny za przyzwoleniem "wywarł presję" na dyrektorze regionu
jan123456