Zwolnienia w Kredyt Banku

napisał jeszczepracuje » 2012-02-28, 13:23

Czy komuś może obiła się o uszy jakaś plotka sporej redukcji zatrudnienia w Kredyt Banku w związku z planowanym połączeniem Kredyt Banku z BZ WBK?

Jest się czego bać?

Co wogółe myślicie o tej fuzji?

Dla nas pracowników lepiej na pewno nie będzie.
jeszczepracuje

Odp

Google - reklama

napisał Gość » 2012-02-28, 18:41

jeszczepracuje napisał(a):Czy komuś może obiła się o uszy jakaś plotka sporej redukcji zatrudnienia w Kredyt Banku w związku z planowanym połączeniem Kredyt Banku z BZ WBK?

Jest się czego bać?

Co wogółe myślicie o tej fuzji?

Dla nas pracowników lepiej na pewno nie będzie.

Łoj jest się cego bać , tsa sie ewakułować
Gość

dot.zwolnień w lutym 2012

napisał kbpracownik » 2012-02-28, 22:53

Ja też słyszałem o zwolnieniach - pracuję w Warszawie - zwalniają pracowników po 50-tce, którzy pracują na kasie / wsparciu i proponują im : albo podpiszą zwolnienie z 9-miesięcznym uposażeniem albo pracują dalej ... w Lublinie. Oczywiście sprawa powinna skończyć się w sądzie pracy , bo nie można zwalniać ludzi jeśli przyjmuje się na ich miejsce nowych a tym dotychczasowym proponuje się pracę w Lublinie. Aż boję się tego ostatniego dnia lutego ... kto jeszcze jest za stary ? No skoro zarządzający ma ok 35 lat to pracownik powinien byc młodszy a nie starszy ( czytaj : mądrzejszy, kompetentniejszy i znający pracę ). A co do pytań o przyszłość po połączeniu KB z BZWBK to ważni są ludzie i to co sobą prezentują ... a kto będzie decydował ? nikt nie wie !
Poczytałem forum pracowników obu banków i niczym się nie różnią; mobing, tabelki, istny dom wariatów w wykonaniu osób zarządzających placówkami ....
życzę wiary w lepszą przyszłość dla pracowników nowej instytucji finansowej, bo klienci to sami odejdą
kbpracownik

ano

napisał justme » 2012-04-18, 23:21

o tej pracy w Lublinie też mi się obiło o uszy... z tego co się dowiedziałem drogą okrężną to duże oddziały mają większe szanse na przeżycie... ile prawdy w tym ? tyle co zawsze :)
justme

Zwolnienia w Kb

napisał Gosia25 » 2012-08-31, 16:33

Tak w KB sa zwolnienia i to do tego stopnia ,że zwalnia się ludzi bezpodstawnie,bez odpraw, bez okresu wypowiedzenia, tak naprawde bez zdanej informacji.
Moje wypowiedzenie przyszło poprostu poczta. Ale bardzo dobrze sie przygotowalam do spotkania z dyr. Wszystko to niezgodne z prawem pracy. Niestety w tej firmie nie docenia sie pracowników ani ich wiedzy. Wiedzcie o tym,że jeśli Wam przytrafi się cos podobnego to macie sprawe do wygrania w sadzie. Nie bójcie sie walczyć o swoje prawa i o to co Wam się należy.
Gosia25

napisał byłypracownik » 2012-09-02, 12:05

Je też jestem przykładem jak traktuję się doświadczonych pracowników w KB. Zostałam zwolnina z dnia na dzień, z propozycją przejścia do Lublina, co było oczywiście fikcją bo papiery już leżały przygotowane.
Obecnie ludzie wykorzystywani są na maxa, nie ma zastępstw, a pseudo szefowie się cieszą i liczą na ogromne odprawy. Totalny wyzysk!!!!!!!
Chętnie pogadam z ludżmi, których spotkał ten sam los, więć przyślijcie swoje adresy mailowe bo to nie miejsce na szczegóły
byłypracownik

przeluzanie umow

napisał robol » 2012-09-14, 22:15

drogie kolezanki i drodzy koledzy czy u was w regionach sa przedłuzane umowy o prace z osobami ktorym to umowy te sie koncza. u nas na scianie wschodniej wszystkie takie osoby pakuja sie do domu, a jak jest w reszczie Polski?
robol

Niestety

napisał qqwwee » 2012-10-06, 01:17

To chyba jasne co po fuzji. Oddziały zostaną ale tylko te które nie kolidują z bz. A backoffice pewnie w 90% do likwidacji bo po co trzymać darmozjadów.
qqwwee