Credit Agricole - sprawa o mobbing w MR SE

Credit Agricole - sprawa o mobbing w MR SE

napisał Karolek12 » 2012-10-15, 21:07

Czy ktoś ma więcej informacji na temat sprawy o mobbing którą pracownicy wytaczają przeciwko CA ? Konkretnie chodzi o Aleksandrę Rz, która już podobno z Polbankiem się żegnała w wyniku podobnej afery i jej szefa Tomasza S ?
Karolek12

Odp

Google - reklama

Aleksandra Rz. i Tomasz S

napisał PaulHewson » 2012-10-17, 18:36

To niemożliwe, że oni stosują mobbing... Oni nawet nie wiedzą co to jest. Ola jest lojalnym, prostym managerem, a Tomasz wypełnia misję zatrudniania swoich znajomych i pseudo managerów w zamian za zwolnienia tych, których staż pracy w CA(LB) jest dłuższy niż 4 lata lub których intelekt i doświadczenie przewyższa w/w. Nie dam nic złego na nich powiedzieć...
Jeśli współpracowałeś kiedykolwiek z TS lub AR, masz kilkuletnie doświadczenie (max 3-4 lata łącznie) w kilku różnych instytucjach finansowych, nie potrafisz znaleźć pracy bez znajomości, nie osiągałeś nigdy sukcesów zawodowych ale potrafisz kreować rzeczywistość i bezmyślnie przytakiwać przełożonym, nie powinieneś się obawiać o dalszą pracę w CA w Makroregionie SE...przynajmniej do czasu gdy obecny DMR będzie nadal osiągał rewelacyjne wyniki sprzedaży...
PaulHewson

napisał mikii » 2012-10-17, 20:24

A może trochę przybliżyć tą sprawę? TS kojarzę ale tą AR nie, o co chodzi z tym mobbingiem?
mikii

Referencje

napisał Tysyfone » 2012-10-19, 07:11

PaulHewson - masz u mnie lajka :D
Wygląda, że w tym miejscu do wglądu będą referencje menedżerskie które zbierze Aleksandra Rz i Tomasz S. Przydadzą się dla potencjalnych pracodawców gdy ci będą podejmowali decyzje o przyjęciu wspaniałych menedżerów, którzy pewnie wkrótce podejmą decyzje o "dalszym rozwoju poza strukturami Credit Agricole Polska "
Tysyfone

napisał John » 2012-11-28, 23:58

Tak ARz jest prosta to prawda i jest brązowym noskiem TS :mrgreen:
John

sama prawda

napisał Tysyfone » 2013-06-09, 21:07

Nie tylko prosta, ale również bardzo naturalna - jak niedźwiedź - i tych samych perfum co misio używa :D
Tysyfone

Nowiny

napisał Tysyfone » 2013-07-23, 11:13

Pierwsze plotki o tym, że niektórzy pracownicy mają dosyć mobbingu Aleksanry i akceptowania tego przez Tomasza dotarły do mnie prawie rok temu. Przyznam że był to miód na moje serce :) Co prawda od kilku lat "rozwijam się poza strukturami ..." , ale chętnie przyłączę się do ekipy która temat nagłośni nie tylko na forum, ale również w sądzie. Jestem w posiadaniu sporej ilości materiałów które pomogą wysłać to towarzystwo do innej pracy (w najlepszym przypadku). Przy okazji pewnie dostanie się też lizusom Aleksandry, bo jak ktoś "w szambie pracuje to się gównem pochlapie". Tak więc pewnie niektórzy dołączą do swojej szefowej.
Obecnie mam bardzo ograniczony kontakt z CA, ale bardzo proszę o anonimowe info na tym forum gdy coś ruszy w sprawie na dobre. Uruchomię wówczas kanały które pozwolą przedstawić dowody na łamanie prawa przez Aleksandrę i różnych przepisów przez osoby które są z nią w zmowie. Kilka osób dostanie wówczas klapsa :)

Tysyfone

napisał czarnapuma » 2013-08-19, 00:01

wszelkie wsparcie mile widziane :) ja przygotowuje operacje "Amageddon" i tez mam całkiem pokazny materiał dowodowy do sądu , Aleksandra będzie wniebowzięta !
czarnapuma

napisał walor » 2013-10-27, 08:44

Słuchajcie będzie się coś działo w tej sprawie?
Chętnie się dołączę, mam swoje dokumenty, które mogę dorzucić.
walor

sprawa o mobbing

napisał walor » 2013-10-27, 15:17

chętnię dołączę się do grupy działającej....hello!
kto mnie przygarnie? Mam trochę swojego materiału:)
walor

Następna strona