Mobbing w CA

napisał maxikazio » 2013-07-08, 23:43

może lubią swoja pracę i te firmę .... kiedyś to zrozumiesz kolego ...

poza tym to nie jest prywatny folwark !
maxikazio

Odp

Google - reklama

CA

napisał Lontek » 2013-07-09, 06:32

To nie jest kwestia zwalniania się , bo w pracy zawodowej nie o to chodzi. Pracodawca ma swoje obowiązki i reguły, które musi przestrzegać - takie jest prawo. Jeżeli ja pracuję dla niego, wyrabiam plany czyli zarabiam kupę kasy dla firmy, mam świetną opinię, klienci mnie chwalą i chętnie wracają, to znaczy, że wykonuje swoją pracę w 100 %. I co za to dostaję od firmy ? Dyrektorkę, która jest po prostu głupim człowiekiem, nie znającym procedur wysyłającym dokumenty z błędami, bo tak ma być, nie mającym na nic pomysły z tekstem " ma być i koniec ", największym lizodupem Olki, która by jej buty czyściła, gdyby ta sobie tego zażyczyła. I faktycznie doszło do tego, że rozstałem się z CA - jaki jest efekt ? Ja pracuję w innym banku, robię to samo co dla CA tylko strumień pieniędzy płynie gdzie indziej, ale za to w końcu trafiłem na kogoś, kto mnie szanuje i kieruje jak trzeba. Tak - można tak trafić :) Dziwię się zarządowi że pozwala na takie rzeczy jednej na prawdę nie rozgarniętej osobie , przez co psuje się i tak kiepska opinia o CA wśród ludzi. Ale cóż -to już nie mój problem, z czego się niezmiernie cieszę. Życzę powodzenie wszystkim, którzy tu jeszcze zostali i naszą wielebną Olę, która to czyta 5 razy dziennie - patrz i płacz, jak ludzie o Tobie myślą, a wysokie szpilki i uśmiech płaszczki nic nie dadzą - dla mnie jesteś nikim :))
Lontek

napisał joseph » 2013-07-09, 18:41

Kochani , ona to lubi !!! takie S/M ....

Na marginesie może trzeba zmienić nazwę forum na np. " Ola - the best of ..." bo widzę ze innych tematów poza naszą ukochaną anty-menadżerką niewiele ...
Hunterzy będą mieli dzięki nam pełne dossier :)
joseph

napisał pracownik » 2013-07-13, 22:11

A. Rz. skoro już pani czyta tak często to forum, to chyba nie powinno być dla pani zaskoczeniem, że ludzie nie chcą już z panią pracować, bo nie lubią ani pani intryg ani pomiatania. Współczuję wszystkim i życzę nowych oraz dobrych zmian, by praca znów mogła cieszyć... Smutne, ze wcześniejsze rekrutacje miały powiązania rodzinne i nikt nie badał posiadanych kompetencji, bo teraz wszyscy ponoszą tego skutki. Powodzenia.
pracownik

napisał toto » 2013-07-19, 10:46

A co słychać w MR SW? kiedyś tam pracowałam i też był niezły kocioł
toto

napisał As1 » 2013-07-19, 13:04

Lekko nie jest, jak wszędzie ale da się wytrzymać i robić swoje :) taka praca :) ...ale na pewno bardzo daleko tu do sytuacji z regionu SE z a dokładniej Katowice W. Może wyślijcie link do HR? I tak to wszyscy czytają.
As1

kur........

napisał agenubis » 2013-07-24, 20:16

Ludzie, wydaje mi sie ze francuzi tak mają... U siebie mobingują i te przyzwyczajenia na polski grunt przenoszą!
agenubis

napisał joseph » 2013-07-25, 22:36

Mobbing nie zależy od narodowości tylko od rodzaju człowieka ....

HR-y wolą nie czytać bo same maczały ręce w rekrutacji naszej ulubienicy i to dwa razy wiec jest recydywa ...
joseph

CA dno

napisał Mobcia » 2013-07-26, 15:22

Pracują tam szmaty nie ludzie. Nikt normalny tam nie wytrzyma. Sama szmaciłam się tam 7 lat za czasów Lukasa było ok każdy wiedział co ma robić a klient się liczył. Teraz pracownik to nic nie warta ścieżka którą można sobie wszystko podcierać a klient to tylko ten co bierze duży kredyt. Potem też lepiej gdyby go nie było. Praca marzenie stała się pracą koszmarem. Współczuje tym którzy muszą tam pracować. Ja sie zwolniłam i jestem szczęśliwa
Mobcia

napisał Zorro » 2013-07-26, 17:54

A.Rz. ma parcie na własny błysk. Macha wiecznie swoim kijkiem tak nieumiejętnie, ze robi tylko negatywny szum. Może warto skorzystać z wiedzy innych osób, które by pokazały zasady działania. W końcu DR jest sporo w naszej całej firmie, może ktoś się znajdzie i nauczy, ktoś - komu nie zalazło się jeszcze za skórę? Więcej pokory i poszanowania.
Zorro

Poprzednia stronaNastępna strona