Opinie o pracy w Credit Agricole

brak tytułu

napisał xx » 2012-07-10, 17:35

Dokładnie tak, jak ktoś pracuje od kilku miesiecy to piasek na pustyni by sprzedawał , , ktoś mądrze kiedyś powiedział że Banki to instytucje który dadzą parasol kiedy świeci słońce ale go w końcu zabiorą gdy deszcz zaczyna padać , pozdrawiam ze stażem 6 letnim i już ze zdiagnozowaną nerwicą niestety
xx

Odp

Google - reklama

napisał Izabelaaa » 2012-07-11, 02:15

Nie chce tutaj być przemadrzala ale wlasnie myśle, ze na tym polega praca w banku czyli nie na pierdzenku w stołek i patrzeniu aż będzie oddział zamknięty tylko na sprzedazy...l stad jest nasza kasa... Osobiście przechodzę teraz do Credit Agricole z innego banku ale z nastawieniem na aktywna sprzedaż... A czytając o tym, ze wymagają znajomosci procedur oraz aktywnej sprzedazy od Doradców to chyba jest czymś normalnym... Skad wasze negatywne nastawienie?
Izabelaaa

napisał angelica » 2012-07-23, 08:24

hej,
chce aplikowac do CA na doradce na polnocy - polecacie? w obecnym banku nekaja nas kontrolami, premia to rzadkosc, szkolenia to przeszlosc, podstawa 2 tys. Czy warto? Jaka kadra zarzadzajaca? Jaka atmosfera?

prosze o odpowiedz

kontrole w CA to też normalka, są tu tzw animatorzy - tępe baby, które sprzedają się regionalnym za drobne korzyści - donoszą na dyrektorów i doradców, myślą, e pozjadali wszystkie rozumy i robią ci coaching, czyli udowadniają, że jesteś głupem. Ty na to wszystko grzecznie się uśmiechasz i dziękujesz za pomoc w rozwoju;-). To w kwestii kontroli (masz to u siebie;-)?). Atmosfera zależna od placówki - wiadomo, są ludzie i ludzie. Gdzie dokładnie aplikujesz? Masz 2 tys netto czy brutto? Jeśli netto to w CA tyle nie dostaniesz. Szkolenia - tu to też przeszłość - wszyscy fajni trenerzy odeszli, dział szkoleń to głównie animatorzy, którzy szkolą w placówce - reszte napisałm wyżej.

czy naprawde tak jest??
angelica

niestety to fakty

napisał dominika » 2012-07-24, 16:31

angelica napisał(a):hej,
chce aplikowac do CA na doradce na polnocy - polecacie? w obecnym banku nekaja nas kontrolami, premia to rzadkosc, szkolenia to przeszlosc, podstawa 2 tys. Czy warto? Jaka kadra zarzadzajaca? Jaka atmosfera?

prosze o odpowiedz

kontrole w CA to też normalka, są tu tzw animatorzy - tępe baby, które sprzedają się regionalnym za drobne korzyści - donoszą na dyrektorów i doradców, myślą, e pozjadali wszystkie rozumy i robią ci coaching, czyli udowadniają, że jesteś głupem. Ty na to wszystko grzecznie się uśmiechasz i dziękujesz za pomoc w rozwoju;-). To w kwestii kontroli (masz to u siebie;-)?). Atmosfera zależna od placówki - wiadomo, są ludzie i ludzie. Gdzie dokładnie aplikujesz? Masz 2 tys netto czy brutto? Jeśli netto to w CA tyle nie dostaniesz. Szkolenia - tu to też przeszłość - wszyscy fajni trenerzy odeszli, dział szkoleń to głównie animatorzy, którzy szkolą w placówce - reszte napisałm wyżej.

czy naprawde tak jest??

niestety to prawda. o szkoleniach można pomarzyć, animatorzy to nie szkoleniowcy a kapusie i kontrolerzy. atmosfera raczej zła - zwolnienia to dzień powszedni, mobing, cele nierealne do wykonania (więc premia w sferze marzeń) Generalnie do dupy.
dominika

moderowane posty

napisał Andrew » 2012-07-26, 18:15

Zastanawiałem się co jest powodem niewielkiej ilości postów krytycznych w tym wątku. Teraz wiem są wycinane przez moderatora - czyżby spece od mobingu z CA i tutaj mieli swoich ludzi ? Kogoś prawda w oczy kole ?
Jakieś dwa tygodnie temu wyraziłem się tutaj krytycznie o ekipie która zarządza obecnie CA i wydaje im się że wiedzą co robią ( bo gdyby wiedzieli co robią to pewnie by tego nie robili :-)) i post po króttkim czasie zniknął. Niech to będzie ostrzeżeniem dla osób zainteresowanych pracą w tym banku :D
Andrew

odp Andrew

napisał piotrek » 2012-07-26, 21:50

1. Andrew zadaj sobie choć trochę trudu i przeszukaj to forum zanim bezpodstawnie będziesz oczerniać moderatorów to forum jest obiektywne i niezależne, nikt twojej wypowiedzi nie skasował, zostal tylko z niej wydzielony nowy temat:
forum-pracownikow-credit-agricole/ca-vs-lukas-bank-vt5670.htm

2. Zarejestruj się na forum i utwórz konto, to będziesz miał bezpośredni podgląd na swoje posty, jeśli nie możesz ich znaleźć.
piotrek

do Piotrek - off topic

napisał Andrew » 2012-07-29, 18:51

Ne zauważyłem żebym robił coś niezgodnie z regulaminem forum.
Zwykle nowy wątek otwiera się gdy post nie jest zgodny z istniejącym wątkiem i w dobrym tonie jest pozostawienie przez moderatora w miejscu przenoszonego postu informacji na ten temat.
Pozdrawiam
Andrew

napisał myszka » 2012-08-23, 22:10

po ponad 4 latach pracy- zwolniłam się stamtąd, i z czystym sumieniem patrze w swoje odbicie w lustrze. znalezienie nowej, innej pracy wymagało czasu, konsekwencji, cierpliwości, ale warto było, samopoczucie po złożeniu wypowiedzenia- bezcenne! :)
myszka

napisał myszka » 2012-08-23, 22:14

racja, negatywne wpisy są usuwane, potwierdzam! pol roku temu wylałam swoje żale dosyć skrupulatnie na temat pracy w tej korporacji, śladu o nich nie ma, może dlatego ze o sadzie pracy wspomniałam, i sposobach "motywacji" pracowników.
myszka

napisał piotrek » 2012-08-25, 11:40

myszka napisał(a):racja, negatywne wpisy są usuwane, potwierdzam! pol roku temu wylałam swoje żale dosyć skrupulatnie na temat pracy w tej korporacji, śladu o nich nie ma, może dlatego ze o sadzie pracy wspomniałam, i sposobach "motywacji" pracowników.

Zamiast rzucam oskarżeniami na moderatorów, może najpierw przeszukałabyś forum???
Mi znalezienie Twoje wypowiedzi zajęło 2 min.:
forum-pracownikow-credit-agricole/ile-daja-podstawy-w-credit-agricole-vt5126.htm
(ósmy post od góry)

TO FORUM JEST NIEZALEŻNE I OBIEKTYWNE !
piotrek

Poprzednia stronaNastępna strona