Opinie o pracy w Credit Agricole

Opinie o pracy w Credit Agricole

napisał marita » 2012-04-20, 16:58

Witam, czy ktoś może udzielić mi informacji na temat Credit Agricole, słyszałam, że kiepskie zarobki, czy na stanowisku doradcy można zarobić czy lepiej odpuścić sobie ten bank? Będę wdzięczna za jakiekolwiek info i wszelkie opinie o pracy w credit agricole. Pozdrawiam
marita

podstawa

napisał terror » 2012-06-05, 20:19

generalnie nie jest źle, ilość raportów i tabelek przeraża. regionalni dusza dyrektorów oddzialow, dyrektorzy doradców, wymaga sie czesto rzeczy nie mozliwych zwarzywszy sytuacje na rynku pod katem mozliwosci kredytowych klientow. Nie dociera do zarzadu ze zlote czasy sprzed 4-5 lat nie wroca. dyrektorzy zamiast wsperac sprzedaz na poziomie placowki, siedza przed kamerami i dzwonia do doradcow co temu i tamtemu mozna wcisnac. nie na tym polega ta robota. dyrektor zobowiazany jest do aktywnego pozyskiwania i organizowania spotkan we wszelkich zakladach pracy. nie robia tego, bo z reguly deleguja innych a w zasadzie licza na to ze plany zrealizuja sie same. malo tego wielu jest takich dyrektorów ktorzy nie potrafia ogarnac tematu organizacyjnego i pozwalaja zalodze oddzialu urlopowac sie i w jednym momencie moze nie byc w robocie nawet 3-4 osoby. to jest dramat.
terror

...

napisał myszka » 2012-06-11, 17:00

wszystko co wyżej jest napisane prawda, dodam od siebie- u mnie trzaska sie rekordowe nadgodziny... błędy popełnione w tym czasie zaczęły być karane upomnieniami, ucinaniem premii, naganami z wpisem do akt. i owa "dusza dyrektorów" regionalni- nie dociera do nich ze pomyłki są z przemęczenia i braków kadrowy (przyjęli jedną dziewczynę- popracowała 2 miechy i uciekła...) sami sobie w kolano strzelają, nie wiem do czego ma dążyć taka polityka banku...nowy system pracy "TAK" wspomina o obsłudze klienta z uśmiechem, jeśli klient przychodzi rozwścieczony z reklamacją- musisz mu (cytuję) PODZIĘKOWAĆ za tę reklamację- obłęd jak dla mnie..brak logiki, konstruktywnych posunięć...
myszka

napisał migela » 2012-06-24, 18:56

Rotacja to podstawa w CA, wycisną z ciebie co się da, bez uprzedniego przeszkolenia produktowego siadasz do obsługi Klienta, świecisz oczami przed Klientem, bo pracujesz(uczysz się na żywym organizmie), do pomocy masz hot line tzn., że Klient siedzi przed Tobą i puka w blat ze zniecierpliwienia a Ty dzwonisz na hot line i pytasz gdzie w systemie co masz zanaleźć. Wstyd jak nie wiem co. Poza tym nikt Cię nie poinformuje, że warunkiem koniecznym do przedłużenia umowy jest 100% realizacja planu, dowiesz się tego jak już ktoś inny będzie szykowany na Twoje miejsce. Ponadto niezdrowa rywalizacja między doradcami, nie czujesz, że pracujesz w zespole odpowiedzialnym za wynik całej placowki. Podstawa: 3500 - 3800, zależy czy to Warszawa czy poza. I jeszcze jedno: nie masz czasu zjeść, skorzystać z toalety, napić się czegoś ciepłego, zdążysz ewentualnie wypić szklankę wody bo na czekanie aż Ci się herbata zaparzy nie ma już czasu- kolejka Klientów się gotuje. Jak masz szczęście to chwila wytchnienia jest podczas zawierania umowy o kredyt bo drukujesz papiery i moment na luźną rozmowę z Klientem, jeśli nie, robisz za wpłatomat-bankomat i rowalasz kolejkę, żeby Cię Klienci z krzesłem z nerwów nie wynieśli. Nikt nie doceni Twojego zaangażowania ani siedzenia po godzinach. Zapomnij!!!!
migela

prawdziwa historia

napisał j0shu4 » 2012-06-30, 00:24

właśnie mija mi 15 lat w firmie!!!!!!!!!!! nie wiem czy mam się cieszyć czy płakać bo nasza opieka LUX MED nie obejmuje indywidualnej specjalistycznej wizyty u lekarza, przyszlam sobie zrobic podstawowe badania - a pani na to - hmmmmmmmmmmm sprawdze w komputerze i co moglam OB, MORFOLOGIA I MOCZ, ale to nic, czekam jak kazdy z nas na podwyzke, ( budowalam go , szkoliłam innych przez 15 lat i co usłyszałam dzisiaj - co do kolejnej podwyzki ktorej nie dostalam , że " najwazniejsze na dzień dzisiejszy sa ubezpieczenia bez wzgledu na sposob sprzedazy!!!!!!!!!!!!, spytalam co z etyka sprzeadzy i jaką uslyszalam odpowiedz " predzej zwolnia cie za nie wykonywanie planów sprzedazy niz za etykę jej sprzedaży"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
j0shu4

opinia

napisał ewka1983 » 2012-07-01, 12:33

Niestety to co napisane poniżej to prawda, plan planem, ale są jeszcze cele operacyjne regionalnych :D więc mimo, że plan masz zrealizowany trzeba cisnąć dalej podstawa zależy gdzie ja pracuję poza warszawą i 3500 brutto to marzenia... podwyżka... marzenia.... za nadgodziny też Ci nikt nie zapłaci Co do LUX MED 4 czy 5 specjalistów za resztę trzeba płacić:( ... więc jak masz inną możliwość to korzystaj
ewka1983

GŁUPOTY...

napisał MMM » 2012-07-04, 20:54

Straszne głupoty tu są wypisywane... widać stoją za tym osoby, które sobie nie radzą w pracy i generalnie szukają winnego swoich niepowodzeń .Bank to jest Firma handlowa, każdy kto do niej przychodzi wie że musi sprzedawać ... Do tego Bank zapewniał jeszcze do marca 2 - tygodniowe szkolenie każdemu nowemu pracownikowi. To że ktoś nie ogarnia - inna sprawa :-) Myślę że osoby które tu wylewają gorzkie żale są za słabe tudzież leniwe, generalnie nie powinny aspirować do pracy w Banku :-)
MMM

!!!!

napisał marzenazopola » 2012-07-07, 12:08

:evil: Ty MMM chyba pracujesz od wczoraj, jak posiedzisz w tej formie troche, to odszczekasz kazde jedno slowo napisane na tym forum! Kazdy ma swiadomosc, na czym polega praca w banku, ze tak naprawde jest to handel, ale nie takimi metodami. Ostatnimi czasy praca opiera sie na mobbingu. Dyrektorzy nic nie robia oprocz przekazywania swoich obowiazkow na pracownikow, regionalni strasza zwolnieniami, o makroregionalnym szkoda gadac! Zero empatii! Jesli chodzi o kodeks sprzedazy, o etyke prace, to oczywiscie jest to tylko bajeczka, narzedzie przeciw doradcom, by ich przelozeni i sama firma byla kryta. Roznice w podstawach miedzy doradcami dochodza nawet do 100 %. Czesto na stanowiska awansuja osoby przypadkowe. Licza sie plecy i podpier...Tak to wyglada w CA
marzenazopola

Tragedia

napisał DKI » 2012-07-08, 15:18

Hej,pracuję w CA 6 lat,ale od roku firma wymaga gruszek na wierzbie,plany, plany i JESZCZE RAZ PLANY!!! Liczy się tylko wynik nie ważne jakim sposobem sprzedaż konto,kk czy ubezpieczenie.Jak mówi p.dyrektor:"ma być".W połowie misiąca trzeba mieć zrobione 80% planów,bo inaczej raporty codziennie trzeba pisać czemu nie ma wyników w tabelce.A poza planami,trzeeba znaleść czas na telefonowanie,wypełnienie tabelek....Praca w CA uswiadomiła mi ,że na pewno jest to mój pierwszy i ostatni bank w jakim pracuję.Nigdy w zyciu w banku-pranie z mózgu robią doradcą wszyscy dookoła począwczy od dyrektora do szkoleniowców,którzy Cię szkolą jak to "etycznie" sprzedawać produkty bankowe.
DKI

JESTEŚ NOWICJUSZEM

napisał Bankowość » 2012-07-08, 19:44

MMM napisał(a):Straszne głupoty tu są wypisywane... widać stoją za tym osoby, które sobie nie radzą w pracy i generalnie szukają winnego swoich niepowodzeń .Bank to jest Firma handlowa, każdy kto do niej przychodzi wie że musi sprzedawać ... Do tego Bank zapewniał jeszcze do marca 2 - tygodniowe szkolenie każdemu nowemu pracownikowi. To że ktoś nie ogarnia - inna sprawa :-) Myślę że osoby które tu wylewają gorzkie żale są za słabe tudzież leniwe, generalnie nie powinny aspirować do pracy w Banku :-)

Pracujesz w tym Banku rzeczywiście chyba od wczoraj albo masz stanowisko Dyrektora choć to mało lub Kierownika albo jesteś Makroregionalnym. W CA po zmianie nazwy praca stała się koszmarem, brak szacunku dla ludzi. Podpisuje się pod negatywnymi opiniami. Co do efektów miałem/miałam najlepsze wyniki nieważne w jakim pionie Makroregionie i na jakim stanowisku. Jednak to nie jest już Lukas Bank w którym kapitał ludzki był najważniejszy a sam Bank naprawdę kiedyś był przyjaznym Bankiem. Dyr. Menadżerowie boją się o własne "stołki" i używają mobbingu i zastraszania niezgodnego z prawem. Sam/a jestem tego dowodem. Odchodzę z tego Banku i uważam, że to najlepsza decyzja w mojej bogatej Karierze zawodowej. Pozdrawiam i życzę zdrowia i cierpliwości tym którzy w tym Banku zostają na etacie.
Bankowość

Następna strona