Praca w Credit Agricole - pytania nowego

Praca w Credit Agricole - pytania nowego

napisał romano » 2012-10-25, 14:00

Jak DOKLADNIE wygladaja plany sprzedazowe w Credit Agricole, jakie sa premie i ile wynosi DOKLADNIE podstawa bo ide wkrotce na rozmowe i nie chce zanizac podajac za niska stawke

A tak wogóle to mila jest atmosfera?
romano

Odp

Google - reklama

praca w ca

napisał misia » 2012-12-16, 22:55

uciekaj stad nikomu nie polecam oboz pracy
misia

uciekaj

napisał bronek » 2013-01-09, 19:43

Nigdy w życiu, zarobki małe, liderzy to matoły traktujące innych jak zwykłe G. Obóz pracy nic innego.
bronek

NIE POLECAM

napisał ho » 2013-03-14, 06:57

Nie polecam,, lepiej już robić dla pośrednika niż nabijać kabzę jednemu Bankowi- Dyrektorowi regionalnemu, dla których i tak jesteś nikim, zwykłym robolem
ho

napisał nikt » 2013-03-15, 16:15

:D
niesamowite! zdumiewające! nie potrafię w to uwierzyć!
W pracy szef traktuje podwładnych jak pracowników? Pod sąd! Pod sąd!

Pracujesz => zarabia firma, zarabiasz ty
Nie pracujesz => firma nie zarabia, nie zarabiasz ty i piszesz rozgoryczony na forach jak ci źle...
nikt

do "nikt"

napisał pracownik » 2013-03-15, 17:38

...gdyby jeszcze przełożony traktował pracownika jak pracownika pewnie większość komentarzy na tym forum nie miałaby miejsca. Znam ludzi, którzy przez wiele lat wykonują wszystkie swoje obowiązki (plany, sprzedaż,itp) a są traktowani jak "podludzie" przez swoich szefów. Niestety w CA większość kadry managerskiej tak się zachowuje w stosunku do szeregowych pracowników-Doradców. Tacy managerowie są "nikim" albo "zerem" poza korporacją ale za to wewnątrz korporacji mogą się wykazać....
pracownik

Regionalnu

napisał ele » 2013-03-23, 01:58

Najbardziej wkurza stanowisko regionalnych, jak dla mnie to osoba od pisania emaili, raportów, wykonywania telefonów ze zjebką i tyle, po robocie. Ludzie na tych stanowiskach, są wyrachowani, wredni, nieludzcy. Tzw korporacja wyjadła im mózg. Bardzo zle wypływają na motywację i atmosferę w oddziałach, co słabsi doradcy, odchodzą, a są naprawdę dobrzy w tym co robią. Regionalni to zakompleksione stwory, pewnie są gnębieni w domu i dlatego tak się wyżywają w pracy. Zal mi tych ludzi, bo za parę lat skończą w psychiatryku. Zło zawsze wraca.
ele

Praca w ca

napisał Zibi » 2013-03-23, 23:16

Człowieku, gdzie Ty się pchasz?!? Uciekaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Syf i malaria!!!!!!!!!!!!
Zibi

Szkolenie BHP

napisał jaaa » 2013-09-30, 10:41

Mam pytanie,
Za niedługo wybieram się na szkolenie BHP. Czy ktoś może mi powiedzieć jak długo trwa to szkolenie?

Pozdrawiam.
jaaa

napisał nowinka » 2013-10-25, 20:13

to nie praca tak jak mowia inni to obóz pracy. Jestes nikim!! Bardzo wysokie plany i ciagłe cisnienie przelozonego! Ile bys nie zrobił zawsze jest mało! Najgorszemu wrogowi nie polecam!!!
nowinka

Następna strona