Doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej - Deutsche Bank

Doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej - Deutsche Bank

napisał wiolka78 » 2011-12-08, 21:32

Witam,

Czy może ktoś podzielić się doświadczeniem jak wygląda rozmowa o pracę w Deutsche Banku? Wybieram się na pierwszą rozmowę do tego banku - na stanowisko doradca klienta. Bardzo jestem ciekawa jak przebiega rozmowa, tzn. jakie pytania zadają, na co zwracają uwagę, etc.

Za wszelkie odpowiedzi dziękuje.
wiolka78

Odp

Google - reklama

rozpacz

napisał gosc444 » 2012-02-06, 21:27

Jednym słowem rozpacz.... niski poziom. ja osobiscie jestem rozczarowana rozmową w tym banku ponieważ zostałam potraktowana w sposób bardzo niemiły. Przybyłam na rozmowę 15 minut wcześniej... i nie zostałam zaproszona na górę...czekałam czekałam i panie o mnie zapomniały... gdy sobie przypomniały zaprosiły mnie i kazały czekać w pokoju 10 minut plus wypełnienie ankiety. gdy sie pojawiła pani bezczelnie powiedziała mi w twarz ze sie z koleżanka zagadały... to sie nazywa szanowanie drugiej osoby oraz jej czasu... to miała być druga rozmowa na której miałam mieć podpisana umowę- tak zostałam poinformowana telefonicznie abym przyniosła wszystkie swoje dokumenty i dyplomy. A tu sie okazuje ze to druga rozmowa i ze nici z umowy Pani z zazdroscia patrzyła na moje wyksztalcenie, które widocznie ją przerosło. szkoda, że w tym kraju nie szanuje sie ludzi i ich ambicji, ciągle się tylko poniża człowieka.
gosc444

współpraca

napisał monik0206 » 2013-07-24, 07:43

Witam

Z chęcią nawiążę współpracę z pracownikiem placówki DB. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: monik.zawada@gmail.com
monik0206