Mobilny doradca klienta

Mobilny doradca klienta

napisał whiteviper » 2014-11-15, 17:05

Witam,
Jeśli ten temat był to przepraszam...

Aplikowałam na stanowisko mobilnego doradcy klienta. Odbyłam pierwszą rozmowę, Pani wypytała się o wszelkie szczegóły, jak pozyskuje klientów, jaką mam bazę itp. (wcześniej pracowałam dla brokera). Zostałam zaproszona na druga rozmowę z dyrektorem.

I tutaj moje pytanie.

Jak naprawdę wygląda praca doradcy mobilnego? Wiem, że działalność, plan, prowizja bez podstawy, sama szukam klientów. Ale chodzi mi o przyznawalność kredytów, nacisk jest na profesjonalistów, to wiem, ale jak ciężko jest uzyskać kredyt. Jaka jest prowizja, czy ogólnie polecacie, czy można z tego "wyżyć"?

Złożyłam jeszcze do IdeaBank i zastanawiam się, które "zło jest mniejsze".
whiteviper

Odp

Google - reklama

Mobilny Doradca Klienta

napisał piotrkiljanek » 2016-09-18, 17:11

Witam,
temat dość stary ale chciałem odgrzać.
Po pierwsze działalność to nie jedyna możliwa forma zatrudnienia w sieci mobilnej. Jest również opcja z umową o pracę, ale moim zdaniem mniej się opłaca. Przyznawalość kredytów w DB nigdy nie była wysoka (około 50-60%), ale masz pewność, że jeśli dostaniesz decyzję pozytywną dla swojego Klienta to wygrasz z innymi bankami ceną.
Prowizje są bardzo wysokie. Najlepsi doradcy zarabiają kosmiczne pieniądze. Mówię serio.
Jeśli ktoś z Warszawy chce pogadać o szczegółach to podaje swój adres służbowy. Jestem koordynatorem sprzedaży jednego z Warszawskich zespołów DB i akurat szukam ambitnych ludzi do pracy: piotr.kiljanek@db.com
piotrkiljanek

napisał piotrkiljanek » 2017-02-15, 16:31

Witam wszystkich ponownie,

rekrutacja na stanowiska sprzedażowe w Deutsche Banku jest ponownie otwarta. Tym razem proponujemy na prawdę świetne warunki finansowe. Wysoka podstawa i solidne prowizja od sprzedaży. Chętnie odpowiem na Wasze pytania: piotr.kiljanek@db.com

Pozdrawiam
piotrkiljanek