Wielkie Zmiany w Deutsche Zacznijmy o tym pisać!

napisał zuza » 2012-03-14, 12:17

W takim układzie trzeba wziaść L4, niech płacą za zwolnienie i w związku z tym, że urlopu wtedy nie wykorzysta się, to dochodzi ekwiwalent.

Zwolnienie na urlopie? To jest w ogóle możliwe? To znaczy zrobiłeś tak kiedyś i się udało? Nie wierzę...
zuza

Odp

Google - reklama

napisał nnnn » 2012-09-15, 07:53

manuel napisał(a):podobno - zaczyna następować całkowita zmiana dyrektorów - w oddziałach niebieskich - ciekawe do czego ten ruch ma doprowadzić. Ostatnie dni sierpnia to potwierdzają.

skoro ma być zmiana to z jakiegoś powodu - widocznie się nie nadają do zarządzania lecz tylko do brania dużej kasy co miesiąc w postaci pensji wyznając zasadę czy się stoi czy się leży 100 sie należy, to nie dbkredyt pogrążył bank lecz wcześniejszy Prezes i jego polityka banku zas wy niebiescy tylko narzekać potraficie jak kazali wam się wreszcie zabrać do roboty!!!!!!!!!!
nnnn

OLE OLE NIE DAMY SIE W DB !!!!

napisał WITAM1234 » 2012-09-15, 19:34

Witam , to co się dzieje w DB to masakra ...kiedyś mądry człowiek powiedział "NIE MIEJ PRACOWNIKA ZA NIEWOLNIKA" na miłość Boską MY JESTEŚMY LUDŹMI !!!!!! Prezes pościągał "napie......" z CITY i myśli że mu kredytów przybędzie a ONI NAS GNĘBIĄ . SKĄD SIĘ BIORĄ TACY LUDZIE , CZY ONI NIE MAJA ŻADNYCH WARTOŚCI W ŻYCIU ??????? PREMII NIE WIDZIAŁEM OD ROKU, KRYZYS SIĘ POGŁĘBIA ZAROBKI TE SAME, INFLACJA ROŚNIE ZAROBKI TE SAME .......TO NIE BANK TO TELE-BANK ZERO DORADCTWA TYLKO OBDZWONKA Z KSIĄŻKI TELEFONICZNEJ LUB PANORAMY FIRM I PO TO STUDIOWAŁEM 5 LAT ABY Z TYTUŁEM MGR OBDZWANIAĆ LUDZI Z KSIĄŻKI TELEFONICZNEJ - POPROSTU BAJKA , I NON STOP MAŁO , MAŁO, ZASTRASZANIE ZWOLNIENIEM , MOBING, TO SIĘ NADAJE DO TVN 24 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I GNOJENIE LUDZI JESTEŚMY CYFERKAMI NIC NIE ZNACZĄCYMI LUDŹMI ....OKROPNE CO SIĘ STAŁO Z DEUTSCHE BANKIEM GDYBY KTOŚ WIEDZIAŁ W NIEMCZECH O TYM CO POLSCY PREZESI ROBIĄ TO BY ZARAZ ZWINĘLI INTERES Z POLSKI .....
ŻAŁUJĘ ZE TRAFIŁEM DO TAKIEGO BANKU , ZAMIERZAM SIĘ ZWOLNIĆ
WITAM1234

db

napisał mi » 2012-10-07, 14:24

No ale przecież tak jest w KAŻDYM banku nie tylko w db, czyli sprzedaż, wciskanie siłą, niedoinformowanie aby tylko wepchnąc i zrobic plan
mi

zmiany ? już codzienność ....

napisał mis » 2012-10-31, 22:30

Na rynku ciężko - i o pracę i godziwą płacę.. Jestem pracownikiem db od 5 lat. Jeszcze 2 lata temu byłam zadowolonym ( niekoniecznie z powodu braku nadmiaru pracy :, bo pracy się nie boję ) pracownikiem tego banku. Mieliśmy klientów którzy cenili indywidualne podejście, fajne relacje, brak nachalności, takt , wyczucie, naszą odpowiedzialność za propozycje im dawane, nawet wiedzę:) Teraz ? Maskara . Mój dentysta powiedział ostatnio, ze jak jego koledzy w branży 3 raz w ciągu dnia słyszą w telefonie : " Dzień dobry Jacuś Dupek z Deutsche Banku, dzwonie z propozycją db kredytu " to mają ochotę rąbnąć aparatem tel. o ścianę. DB to była marka, teraz citi w najgorszym wydaniu, Dyrekcja wysokiego szczebla bez wiedzy, kompetencji, kultury i sztab zastraszonych ludków. Absolutnie nie zachęcam, z pełnym przekonaniem odradzam. Mam nadzieję, że będę miała szczęście i uda mi się w najbliższym czasie zmienić pracę.
mis

LEPIEJ NIE BĘDZIE

napisał MIMI » 2012-12-02, 09:28

SMUTNA PRAWDA JEST TAKA ,ŻE LEPIEJ NIE BĘDZIE- ANI W BANKOWOŚCI ANI W ŻADNEJ INNEJ BRANŻY, GDZIE NA STANOWISKACH KIEROWNICZYCH SIEDZĄ NIE LUDZIE A TWORY , DLA KTÓRYCH NIE LICZY SIĘ CZŁOWIEK, A ZNACZENIE SŁÓW LOJALNOŚĆ UCZCIWOŚĆ ZNANA JEST IM NIESTETY NIE Z AUTOPSJI.
JESTEM JESZCZE PRACOWNIKIEM DB PBC S.A. ALE MOIM MARZENIEM JEST ZMIENIĆ PRACĘ W KTÓREJ KTOŚ DOCENI TO CO ROBIĘ , A NIE MIEJSCE KTÓRE ZAJMUJĘ W TABELCE.
PRZYJDZIE BYĆ MOŻE CZAS W KTÓRYM W DB ZNÓW BĘDĄ POTRZEBNI LUDZIE- DORADCY A NIE BEZDUSZNI MŁODZI-GNIEWNI WPYCHAJĄCY KLIENTOM TO CZEGO NIE CHCĄ Z UŚMIECHEM NA TWARZY- TYLKO WTEDY ONI JUŻ NIE BĘDĄ CHCIELI TAM WRÓCIĆ..............................
MIMI

praca w Deutsche stała się porażką

napisał suszi » 2013-03-14, 23:48

Coż, mamy już 2013 wielkie zmiany Deutsche Banku w trakcie i tak naprawdę horror:( dla doradców za IVQ premie nie wypłacone i e-maile od Pana Prezesa że po świętach będzie zwalniał bo nic nie robimy. Dużo by można było pisać ale nie warto:(
suszi

wzpółpraca

napisał monik0206 » 2013-07-24, 07:41

Witam

Z chęcią nawiążę współpracę z pracownikiem placówki DB. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: monik.zawada@gmail.com
monik0206

Poprzednia strona