Wielkie Zmiany w Deutsche Zacznijmy o tym pisać!

Wielkie Zmiany w Deutsche Zacznijmy o tym pisać!

napisał arcaniod » 2011-07-08, 22:19

Zachęcam do pisania o tych wielkich zmianach... Zacznijmy w końcu o tym pisac bo nigdzie nikt jeszcze się nie odważył .........chodzi o "wchłonięcie" dbKredicików, które nieźle namieszały w całej strukturze Banku, ja powoli mam juz dość ...cokolwiek zrobisz to i tak jest źle bo nie sprzedałeś gotówek. :cry: i tak cały czas od stycznia. napiszcie jak to wygląda u Was.
Warszawiak.
arcaniod

Odp

Google - reklama

zmiany

napisał kala » 2011-08-22, 21:46

witam .potwierdzam co piszesz ,ten db kredyt nas pogrążył
standardy,jakość to katastrofa ale ktoś na to pozwolił i do tego teraz my mamy brać z nich przykład
katastrofa sprzedażowa
kala

napisał manuel » 2011-09-05, 06:36

to ci się dzieje -to poprostu masakra. A był taki fajny bank - gdzie sie dobrze pracowało.Słyszałam ,że w innych regionach nie ma takiego warjactwa.
manuel

exodus

napisał marekkkkk » 2011-09-06, 22:14

Z tego co widzę, to zaczyna się exodus.Ludzie mają dość,plany nie do zrobienia i jedynym wyznacznikiem,czy jestes dobrym pracownikiem jest sprzedaż gotówki.....bank nastawiony na długotrwałą relację z klientem, bzdura.
marekkkkk

napisał Saturninus » 2011-09-07, 10:58

Przecież to norma w każdym banku. Niestety pracując jako doradca nie jest się doradcą, tylko sprzedawcą.
Saturninus

napisał manuel » 2011-09-11, 08:34

podobno - zaczyna następować całkowita zmiana dyrektorów - w oddziałach niebieskich - ciekawe do czego ten ruch ma doprowadzić. Ostatnie dni sierpnia to potwierdzają.
manuel

napisał koko » 2011-10-09, 09:17

i znowu spóźniają się z premiami ! to jakiś żart premia za 2Q jeszcze nie wypłacona.....i jak tu się motywować do pracy......sprzedawać to trzeba a jak przyjdzie do zapłaty za konkursy i premie to wielkie gówno.....czekać czekać ..... a jak zapytasz o swoje to....każdy sie boi nawet pytać...
koko

napisał jerzyk » 2011-10-25, 22:57

maskakra z tymi gotówkami db schodzi na psy.... :(
jerzyk

db zwolnienia

napisał zuza » 2012-02-27, 20:00

No i stało się... Moja kariera db opiekuna w db banku zakończyła się. Najlepsze jest to, że db plan naprawczy wcale się nie zakończył: w połowie jego realizacji sprzedany: kredyt (120%), ubezpieczenie (180%), linia (100%), konto (30%) i inwestycje (25%) (% dot. realizacji planu miesięcznego) plus przyjęty wniosek o "gotówkę" od PRS'a, w db języku oznacza to tyle, co wniosek o kredyt gotówkowy od wolnego zawodu. Nie pozwolono mi dokończyć mojego, pięknie zapowiadającego się, procesu naprawy (jakoś w innych bankach nikt nie chciał mnie naprawiać). Bank dał mi pokaz db braku szacunku do człowieka jako angażującego się pracownika - masz zero w db tabelce zerem jesteś. W moim db oddziale zwolnili wcześniej 2 osoby. Czy U was też robią tzw. ciche zwolnienia? Nikt nigdzie o nich nie pisze, wszyscy tylko podkreślają, że dotyczą one Grupy DB, a nie Polski. Zmiany strukturalne i kadrowe trwają, w ciągu jednego dnia każą dyrektorowi albo doradcy podpisać wypowiedzenie, wysłać wniosek o urlop i spakować rzeczy. Plany są nierealne, nie wspomnę już o pracy przy stendzie na krzesełku barowym w warunkach wbrew przepisom BHP czy nadgodzinach, za które nie płacą. Nowo zatrudniane osoby niech pamiętają, żeby przyjść do pracy z gotową bazą klientów i niech nie liczą na to, że miła obsługa klientów oddziału spotka się z przychylnością doradców - bo przecież to inna kategoria ludzi, więc jak ktoś śmiał udzielić informacji ich klientowi? Ale tzw. współpraca między doradcami i opiekunami, to na zupełnie inny wątek...
Pozdrawiam gorąco i życzę trafniejszych niż moje własne wyborów zawodowych ;)
Apropo niewypłacania premii na czas - jak zwalniają, to nie wypłacają w ogóle.
zuza

napisał Saturninus » 2012-02-28, 10:55

zuza napisał(a): w ciągu jednego dnia każą dyrektorowi albo doradcy podpisać wypowiedzenie, wysłać wniosek o urlop

W takim układzie trzeba wziaść L4, niech płacą za zwolnienie i w związku z tym, że urlopu wtedy nie wykorzysta się, to dochodzi ekwiwalent.
Saturninus

Następna strona