EuroBank- Jakie warunki? Jakie zarobki?

EuroBank- Jakie warunki? Jakie zarobki?

napisał reszka34 » 2011-09-29, 20:16

Witam,
Dostałam propozycję pracy w Eurobanku. Czy jest ktoś kto tam pracuje bądź pracował i udzieli mi kilka informacji o tym banku, a konkretnie:
- czy pieniądze oraz premie są ok.?
- czy panuje fajna atmosfera?
- na jakie warunki można liczyć w tym banku?
- czy nakłada się duży nacisk na sprzedaż?
Zapewniają mnie o miłej atmosferze oraz o dobrych zarobkach.
A jaka jest prawda?
reszka34

euro

napisał trudno » 2011-12-28, 22:19

zarobki zależą od miasta.
Premie są ale trudno je dostac i obcinaja za wszystko (np brak przecinka na wysłanym wniosku). Nie sa wysokie, ale to kwestia indywidualna...
Atmosfera - zależy od oddziału, szefa i zespołu.
warunki- bywa że pracujesz w punkcie w centrum handlowym, w godzinach otwarcia centrum, światek piatek i niedziele, na plastikowym krzesle bez oparcia, w halasie, brudzie i smrodzie
bywa że trafisz na piekny, przestronny oddział, z duzym zapleczem, wygodnym krzesłem i uśmiechnietym klientem przed sobą :) warunki to jedno, Twoje nastawienie ..
trudno

Zarobki w Eurobanku w 2011

napisał DonKichot » 2012-01-13, 22:41

We Wroclawiu w roku 2011 zarobki w Eurobanku na stanowisku Doradcy Klienta na okresie probnym(3m-ce) to 1500 netto + premia jakies ok 200zl netto, po okresie probnym 1800netto + premia ok 200zl netto. W Warszawie na stanowisku Doradcy Klienta na okresie probnym 1800 netto po okresie probnym niecale 2100netto. Orientuje sie bo jesm bylym pracownikiem tego banku, aczkolwiek go nie polecam, jest straszny balagan, zdarzaja sie osoby zawistne i wszechwiedzace wiecznie pouczajace i wiedzace wszystko najlepiej !!! czasami ochrzan albo byla zwracana uwaga za byle co. Twoja wiadomosci i wiedza jest sprawdzana w postaci testow przez menagerow placowek co jakis czas, srednie co 3 m-ce. Po roku pracy jesli masz co m-c wykonane p[lany sprzedazowe ktore wynosza ok 150tys m-c mozesz startowac na Specjaliste sprzedazy-zdaje sie egzamin z wiedzy i produktow bankowych. Jako specjalista negocjuje sie juz stawke zarobku od 2700 brutto do ponad 3tys brutto. Dodatkowo jesli sa do wyrobienia zastepstwa np na innych placowkach (bo ktos jest chory,albo pozwalniali osoby i nie ma komu pracowac) to placa ci ekstra 100% pod warunkiem ze dzien w ktorym idziesz na zastepstwo jest twoim dniem wolnym od pracy(np zastepstwa w centrach chandlowych) max w ciagu m-ca mozna miec do 32h zastepstw. Jesli jestes na zastepstwach po okresie probnym to za te 32h wychodzisz ponad 900zl brutto czyli ok 600zl netto, bardzo sie oplaca chodzic na zastepstwa jesli ma sie sile i ochote zarobic cos wiecej, bo z pewnoscia nie wyciagnie sie tyle w dodatkowej premii. Kasa (podstawa) jest wyplacana w ostatnim dniu przepracowanego m-ca, nadgodziny sa wyplacane 10-go nastepnego m-ca a premia za sprzedaz ok 25-go nastepnego m-ca. Rotacja jest bardzo duza, nie ma zadnych szkolen, zostaje sie rzuconym na gleboka wode troche Cie szkole obecni pacownicy ale jak sa klienci to szkolisz sie sam i to jest nagorsze i bardzo stresujace. Dodatkowo pracownicy laduja bankomaty co w moim przekonaniu jest niedopuszczalne i strasznie stresujace !!!!! To tyle-cala prawda o Eurobanku najlepiej sie nic nie odzywac, przytakiwac i siedziec cicho, robic plany no i oczywiscie czasami zdarza sie ze masz czasu na przerwe, a Twoich kolegow to nie interesuje ze oni siedzieli sobie 30 min na pogaduchach z kolegami wczesniej pracujacymi w tym banku, a Ty na przerwe nawet nie mozesz isc bo nie masz kiedy. Stanowczo odradzam ten bank, acha i dyrektorka jest beznadziejna. Wszyscy sie jej boja, a ona nawet ma czelnosc wyzywac ludzi podczas pracy.Jak przychodzi na kontrole to potafi stac nad toba cale 8 godzin i wytykac Ci bledy, notuje sobie wszystko co powiesz a czego nie powiesz-strasznie stresuje a pozniej oczywiscie rozmawia o Tobie z Menagerem Placowki.
DonKichot

zarobki w eurobanku 2012

napisał zoska » 2012-01-30, 20:11

zarobki na dolnymslasku w 2012r. Okres probny 3msc 2100brutto po 3msc 2600brutto po 9msc mozesz zdawac test na specjalste wtedy masz 3200 plus oczywiscie premie.
zoska

napisał motomoto » 2012-07-02, 00:14

a jak na śląsku z zarobkami ?
motomoto

zarobki

napisał arcenciel » 2012-10-25, 22:22

Pamiętajcie że zarobki w bankach zmieniają się jak w kalejdoskopie i wystarczy że pracujesz parę miesięcy a nowi pracownicy już dostają więcej od Ciebie. Otrzymałam telefon z Eurobanku na stanowisko w Warszawie, powiedziałam z góry że po mniej niż 2600 netto nie jadę na rozmowę w ogóle (dojazd z daleka więc od razu chciałam zaoszczędzić ewentualnie czasu dla obu stron) i Pani odparła, że w takim razie zaprasza na rozmowę. Z tym że stanowisko bez obsługi kasowej, nie wiem jak się dzielą stanowiska w tym banku. A'propo ludzi to w każdym miejscu znajdą się ludzie którzy nie będą mili i całokształtem nie będą nam odpowiadali więc dla mnie to nie jest żaden argument.
arcenciel

napisał odradzameurobank » 2012-10-31, 23:49

witam,
zapraszam - warto poczytac o potencjalnaym pracodawcy.
odradzameurobank

Ankieta. mobbing w sektorze bankowym

napisał studentkaUE » 2012-11-28, 21:59

Szanowni Państwo, jestem studentką piątego roku Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Obecnie piszę pracę magisterską, której tematem jest mobbing w środowisku pracy. Uprzejmie proszę o wypełnienie kwestionariusza dostępnego na stronie -> http://moje-ankiety.pl/respond-33823.html . Ankieta przeznaczona jest dla pracowników sektora bankowego i ma na celu zbadanie zjawiska mobbingu w tych organizacjach. Poniższy wywiad jest anonimowy, a jego wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie w celach naukowych.Dziękuje za udział w badaniu.
studentkaUE

napisał joko » 2013-01-22, 15:18

w mazowieckim na próbnym 2500 brutto, po roku walki 2800 brutto plus różne premie od 50zł do 1200 netto. Zależy od miesiąca, farta w sprzedaży itd
joko