czy praca w Getin Banku dobrze rokuje, jak jest z płacami?

wypłata zaległych premii

napisał mariolaaa » 2013-02-03, 12:37

Dzięki za radę :)
Już otrzymałam wszystkie zaległe premie, także pod tym kątem okazali się w miarę w porządku.
mariolaaa

Odp

Google - reklama

nie rokuje !

napisał Hera2 » 2013-02-08, 13:45

BAGNO !!!
Hera2

premie sa uznaniowe

napisał sorry » 2013-04-03, 10:29

mariolaaa napisał(a):Dzięki za radę :)
Już otrzymałam wszystkie zaległe premie, także pod tym kątem okazali się w miarę w porządku.

dziwie sie ze nikt na ten temat nie zwrocil uwagi

premie są UZNANIOWE czyli to ze na nie zasluzysz , zapracujesz wcale nie oznacza ze je dostaniesz

co gorsza jest to zgodne Z PRAWEM :(

i nie ma w regulaminie wynagradzania terminu na wypłatę premii !!!!

czyli mozesz czekac 3 mce a mozesz czekac rok na premie i z tym nic nie zrobisz!!!!

znam wiele osob ktore nie maja wyplaconych premii za produkty sprzedane np w lutym 2012 albo latem 2012

mnie orżnęli w getinie nie raz - np. na rorach - a wszystko wina d.reg. i calej kadry zarzadzajacej - obiecuja gruszki na wierzbie - a potem umywaja rece - sorry jednak ci sie nie nalezy !!!!!
nie mielismy racji !!!

ale oni za to premie dostaja !!!

menager zabiera ci 20% twojej premii dla siebie to tez fakt

o cutach to juz nie wspomne wahaja się raz jest 60% raz 70%

czyli wypracujesz 10.000 zł premii

i :

zabieraja ci cut 20% za produkt x

a i jeszcze zabieraja ci 10% jak twoj kolega czy kolezanka nie wstanie do mystery shoppera albo sie mu nie spodoba itd itd

widzieliscie jakimi furami jezdza trenerzy , dyrektorzy ??? gdzie jezdza na wakacje??? i ile razy w roku????

jakie maja premie ????

a to wszystko dzieki WAM - FRAJERZY (DORADCY,OPIEKUNI , KREDYTOWCY )!!!!

CZYTELNIKU DROGI !!!

SAM OCEŃ CZY TA PRACA ROKUJE !!!!!!
sorry

GETIN - OSZUSTWO I MOBING

napisał anika » 2013-05-09, 19:38

GETIN to grzęzawisko - dyrekacja to oszuści i mobingowcy
Tymoszyk - CO TO ZA DYREKTOR I SKAD SIE WZIĘŁO TAKIE " DZIECKO DO RZADZENIA BANKIEM ???????"
popracował o Open Finanse i WIELKI - DYR ...............
ha, ha, ha ........
mlek pod nosem ..................
widzieliści go , znacie ???????????????????????
MASAKRA

SAMI OSZUŚCI
anika

ART.52

napisał RED » 2013-05-10, 18:40

Tymoszyk i jego chore EGO...Ambicje.....cała ta "instytucja" to jedno wielkie BAGNO....odradzam ludzie odradzam......tego pracodawce stanowczo !!!! nie niszczcie sobie życia i cv....dla bandy zarządzającej (naciągaczy w krawatach) ...wykorzystają was (Menadżer, Trener, Dyr.Regionalny) a pózniej jak się wypalicie albo co gorsza..zrozumiecie o co tu chodzi w tej pracy.. TO ZWOLNIĄ....z wieloma opiekunami rozwiązano umowę z ART.52...NIE JEST TO WARTE 1600 netto...oby byli pracownicy wystosowali w końcu pozew zbiorowy :twisted: i zaczeli walczyć o swoje PRAWA !!! rok praujesz zwolnią albo sam się zwolnisz... i kolejny jeleń na twoje miejsce to zarabiania na tych CWANIAKÓW :-) ci co pracowali wiedzą o czym mówię...ci co zamierzają ..dwa albo trzy razy przemyślcie.....WSZYSTKO
RED

urlop

napisał ja » 2013-07-02, 17:12

Potwierdzam wszytsko co powyzej ;) Chcialam tylko zapytac przedmowcow jak placa za niewykorzystany urlop? Bo wlasnie niedlugo bede miala rozwiazana umowe ( przedluzona byl do porodu) i wiem, ze powinni mi zaplacic, ale nie wiem jak oni za ten urlop placa? czy dostane za caly ten rok czy tylko za okres do kiedy jest umowa? W sumie ide na macierzyskie i wiadomo, ze urlopu w tym roku juz nie wykorzystan wiec poiwnni zaplacic mi za caly rok... jesli ktos cos wie jak to wyglada w getinie prosilabym o odpowiedz.
A jesli chodzi o prace - to faktycznie dla frajerow, same obcinki za wszytsko za co sie da, premie wylicza tak, ze nigdy sie nie doliczysz jak to zrobili. Wieczne pretensje...masakra!
ja

praca we franczyzie

napisał po1franczyzie » 2015-04-06, 19:02

Hejka, ktoś pytał jakie zarobki we franczyzie na Mazowszu, pod warszawą.
Pensja podstawa to najniższa krajowa, plus prowizja uzależniona od wykonania planu. Plan doradcy to 5 kont, 100tys kredytu.
za konto jest płacone 45-50zł za konto, jak placówka wyrobi plan to powyżej 100zł za konto jest liczone.
za kredyt w zależności od widełek od 10tys do 40tys jest liczone 0,40% jako starszy doradca wyrabiałam plan w kredytach na około 180tys to jakieś 1555zł, a więc nie wiele a ile trzeba okłamać ludzi to już inna sprawa.
Konta GB są fajne i dobrze się sprzedają od 12-18 kont jestem w stanie sprzedać w m-cu.
Wiadomo są m-ce dobre i gorsze, ze ledwo 60tys się sprzeda, co do produktów strukturyzowanych nigdy tego dziadostwa nie sprzedawałam, za dużo reklamacji.
po1franczyzie

Poprzednia strona