Jak wygląda praca w Getin Banku?

do królik

napisał getin » 2013-06-01, 22:59

Witaj,
Zastanów się czy chcesz pracować w banku który ma chyba najgorszą opinię na rynku. Ciężko Ci będzie zrobić plany i nawet jak będziesz chciała szukać pracy potem u konkurencji praca w getinie wcale nie będzie Ci pomagać.
Co do zachowania dyrektora to po prostu sprawdzał twoją determinację czy w którymś momencie nie zwątpisz w siebie. Dlaczego? bo już w samej pracy chwile zwątpienia będziesz mieć codziennie i on o tym doskonale wie :)
Ta instytucja naprawdę ma mało wspólnego z tradycyjną bankowością. Decyzja należy do Ciebie, ale ja na Twoim miejscu szukałbym innego banku.
getin

Odp

Google - reklama

do getin

napisał królik » 2013-06-02, 07:41

Getin,

bardzo dziekuje za odpowiedz. Tak tez myslalam, ze dyrektor sprzedazy sprawdzaal czy sie ugne i dodatkowo przeczytalam to formu i masz racje wole poczekac moze pojawi sie rekrutacja na slasku w innym banku, w ktorym beda mnie chcieli zaorosic na rozmowe :) w kazdym razie sam sposob przeprowadzenia rozmowy rekrutacyjnej ( a sama tez takie przeprowadzam) pozostawia wiele do zyczenia - bardz nieprofesjonalnie...
królik

napisał pracownik » 2013-06-05, 15:35

pracownik2 napisał(a):Muszę sprostować parę rzeczy które napisał „pracownik”

Odnośnie obcinek piszesz nieprawdę jak sam przytoczyłeś dostając 3 tysi premii i mając maxymalną obcinkę zabierają Ci 50% czyli zostaje 1500 zł nie wiem jakim cudem wyszło ci 300zł.
Nie ukrywając pracownik co wyrabia 3 tysi premii jest slaby i na pewno długo miejsca w tej instytucji nie zagrzeje. Tu masz rację że wynik w tabelce musi być z tego mamy kasę i z tego jesteśmy rozliczani.

Jeśli chodzi o mobing nie będę się wypowiadał ponieważ wszystko zależy od menadżera placówki w której pracujemy. Słyszałem różne opowieści z różnych oddziałów ale to co ty piszesz to już grube przegięcie ze strony przełożonego.

Odnośnie procedur i braku w kasie no nie mogę zrozumieć jaką procedurę potrzebujesz żeby wydać dobrze kasę klientowi no ale jak dla kogoś 3 tysiące – 50% to 300 zł to nie dziwie się że ma braki w kasie na koniec dnia :)

To jest sprzedaż i trzeba sprzedawać nie wiem w jaki sposób oszukujesz, przed podpisaniem każdej umowy inwestycyjnej robisz ankietę mifid klient otrzymuję kartę informacyjną do produktu która jest napisana normalnym zrozumiałym językiem zawarte tam są wszystkie cechy produktu.
Klient podpisuje że to zrozumiał więc nie wiem gdzie tu oszustwo.
Klient który nie potrzebuje takiego produktu podpisuje zwykłą lokatę jeśli natomiast sprzedawałeś takie produktu osobą które ich nie potrzebują to rzeczywiście mało etyczne gdyż jak to określiłeś wciskałeś produkty za wszelką cenę a tak się nie robi.

Mówisz że tak nie wygląda sprzedaż a jak wygląda według Ciebie
będziesz pracował w salonie z samochodami będziesz wciskał samochody będziesz w sklepie z butami będziesz wciskał buty. Pracujesz w banku więc oferujesz produkty bankowe.

:)

Dziękuję Pani Menadżer bądź Panie Menadżerze za odpowiedź. Jeśli sądzisz, że karta inwestycyjna dla produktu inwestycyjnego, którą otrzymuje klient jest napisana prostym i jasnym językiem, to najwidoczniej albo jej nie czytałeś, albo jesteś alfą i omegą. Znam Waszą gadkę, wiem co Wam wciskają w głowę na spotkaniach i użyłeś tu właśnie takiego języka jak każdy typowy menadżer getinu.

Spodobał mi się Twój tekst na koniec: "Mówisz że tak nie wygląda sprzedaż a jak wygląda według Ciebie
będziesz pracował w salonie z samochodami będziesz wciskał samochody będziesz w sklepie z butami będziesz wciskał buty. Pracujesz w banku więc oferujesz produkty bankowe". Czyli wszystko inne wciskamy a produkty bankowe oferujemy?... "Oferuj" zatem dalej. Zobaczymy jak daleko zajdziesz i co w życiu osiągniesz:)

Przychodząc do Waszej firmy, spodziewałem się, że będę miał do czynienia z poważnymi ludźmi; niestety moje przypuszczenia legły w gruzach. Zero profesjonalizmu ze strony przełożonego, kadr, oraz wsparcia pomogło podjąć mi decyzje o odejściu z banku. Powiesz że się nie nadaję? Masz prawo tak myśleć. Ja sądzę inaczej - myślę że to getin nie jest gotowy na dobrych pracowników i profesjonalizm. Jeszcze długa droga przed Wami

Pozdrawiam
pracownik

przemyśl dobrze

napisał Przemyśl2razy » 2013-06-06, 20:21

Nie przejmuj się tymi głupimi wywodami jakiegoś menadżera sama pracowałam w tym syfie i wiem o czym mówisz. To taka riposta ze względu na to że ludzie się zwalniają albo samo są zwalniani art 52 i szukają nowych jeleni a że ludzie kandydujący na stanowiska po przeczytaniu takich opinii rezygnują to już inna bajka.

Z czystym sumieniem ODRADZAM odradzam GNB.
Przemyśl2razy

wnękowa

napisał Były » 2013-06-06, 20:27

Nie bez powodu powstało osobne forum "zwolnieni z art 52"

Chcesz być kolejny?
Jak masz tylko jakiś wybór to wszystko inne tylko nie...
Były

nie polecam

napisał getinnn » 2013-06-14, 19:18

Witam, rozmowy wyglądają pięknie: podstawa+premia ( nieograniczona) a rzeczywistość wygląda tak: po 14 miesiącach pracy podstawa 1200 zł do tego premia od której jest ciągle obcinka za niewyrobienie planów, których nie da się wyrobić bo jak się ma gów**ną ofertę to ludzie pójdą do konkurencji. Wspomniana premia wynosi od 7 zł ( tak dobrze przeczyliście siedem zł premii ) do 200 zł po obcince za niewykonany plan. Do tego masz odpowiedzialność za kasę, za dokumenty. Do tego masz tzw. standardy np. strój pracowniczy na który kasy nie dostaniesz ale jak ktoś uzna że masz obcas o 1 cm za wysoki albo odcień niebieskiej koszuli jest niezgodny ze standardem to też masz po premii. Tak mniej więcej to wygląda decydujcie sami.
getinnn

Nie marnujcie sobie życia

napisał Wolna » 2013-06-14, 22:32

Aktualnie kończę 3 miesiąc wypowiedzenia umowy... zwolniłam się sama po ponad 6 latach pracy... co najmniej 3 za dużo. Firma obiecała mi wiele... nie wywiązała się z niczego... oczywiście nie mówię o premiach które wypracowałam sobie sama ciężką pracą... niestety obcinki sprawiały, że mimo zarobionych np. 12 tys. dostawałam 5.... może i dużo?, ale nie tym kosztem...
Odchodzę, bo jestem zbyt inteligentna by dać tak sobą manipulować...
Uważajcie, bo getin zniszczy Was, a jak macie rodziny to je również...
Wolna

napisał momo » 2013-06-14, 22:46

Wolna napisał(a):Aktualnie kończę 3 miesiąc wypowiedzenia umowy... zwolniłam się sama po ponad 6 latach pracy... co najmniej 3 za dużo. Firma obiecała mi wiele... nie wywiązała się z niczego... oczywiście nie mówię o premiach które wypracowałam sobie sama ciężką pracą... niestety obcinki sprawiały, że mimo zarobionych np. 12 tys. dostawałam 5.... może i dużo?, ale nie tym kosztem...

Szkoda że w międzyczasie nie pomyślałaś o tym jak niszczycie swoich klientów gnido. Zapraszam nieświadomych na forum, ze strony wrobieni.org. Tam można doczytać jak np taka Wolna zarabiała swoje skromne 5 tysięcy po obcinkach. Zanim pójdziecie do tego banku pracować zadajcie sobie pytanie: Czy chcielibyście żeby ktoś okradł waszych rodzicó? Wy tam będziecie właśnie okradali ludzi, takie są tam metody pracy
momo

napisał krotkapilkaa » 2013-06-18, 09:12

momo napisał(a):
Wolna napisał(a):Aktualnie kończę 3 miesiąc wypowiedzenia umowy... zwolniłam się sama po ponad 6 latach pracy... co najmniej 3 za dużo. Firma obiecała mi wiele... nie wywiązała się z niczego... oczywiście nie mówię o premiach które wypracowałam sobie sama ciężką pracą... niestety obcinki sprawiały, że mimo zarobionych np. 12 tys. dostawałam 5.... może i dużo?, ale nie tym kosztem...

Szkoda że w międzyczasie nie pomyślałaś o tym jak niszczycie swoich klientów. Zapraszam nieświadomych na forum, ze strony wrobieni.org. Tam można doczytać jak np taka Wolna zarabiała swoje skromne 5 tysięcy po obcinkach. Zanim pójdziecie do tego banku pracować zadajcie sobie pytanie: Czy chcielibyście żeby ktoś okradł waszych rodzicó? Wy tam będziecie właśnie okradali ludzi, takie są tam metody pracy

sluchaj momo krecisz sie na forum jak smród w gaciach, nie nasza wina że czytanie jest ci obce. Gdyby klient nie był taki chytry na % ( a w najlepszych czasach klienci się aż trzęśli na % ) to by się nie łapał na promocyjną lokatkę 3 miesięczną 13% do której w "gratisie" otrzymywał plan oszczędnościowy. Ja tam zawsze mówiłam - poczytać w domu, można zrezygnować i wiesz co? na kilkunastu klientów może 2 rezygnowało wiec reszty mi nie żal zgodnie z zasada widziały gały co brały - drogi kliencie nie ma co się wybielać , wasze pełne chciwości twarze przez 4 lata widywałam 8 godzin dziennie
krotkapilkaa

Kwintesencja konfliktu

napisał embironalny » 2013-07-11, 19:38

tak i ostatni komentarz TO KWINTESENCJA tego całego sporu i oczerniania pracowników GNB. Pretensje w takiej sytuacji ma się najpierw do siebie, potem do innych. Ja klienta też zawsze mówie , ze mieli 30 dni na rezygnacje.
Wystarczyło 10 minut posiwęcić raz przy herbacie lub piwku lub przed czym wolicie i spojrzeć pod czym złożyło sie 10 podpisów na 29, 78, 330 tys złotych. Pracownik tam tylko pracuje ... też jest na straconej pozycji. GNB to totalne kolesiostwo tak jak i nasz cały Kraj. To jest złe. Pracownik w oddziale to szara menda nie mająca szans na nic jeżeli cię ktoś nie polubi... ewentualnie. Klienci myslicie , ze nas ludzmi młodymi kieruje kasa? Nie to wami kieruje % - kasa.
embironalny

Poprzednia stronaNastępna strona