Jak wygląda praca w Getin Banku?

napisał kat1 » 2013-07-12, 12:08

na jakie zarobki można liczyć na stanowisku Opiekuna Klienta - jaka jest podstawa i jakie prowizje przy wyrobieniu planu (chodzi mi raczej o duże miasta Katowice, ew. Kraków)
a i czy po szkoleniu od razu zaczyna się pracę?
kat1

Odp

Google - reklama

praca krk

napisał przemo » 2013-07-16, 17:27

Witam,
prosze o info jak wygląda sytuacja w Krakowie?
Własnie zostalem zaproszony na rozmowe rekrutacyjną na stanowisko KOORDYNATOR DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY
Warto sie tam wybrac? Czy dać lepiej sobie spokój.???
przemo

napisał getinn » 2013-07-19, 19:05

pracy jest sporo a zarobki - najniższa krajowa do tego obcinki za wszystko z pseudo-premii a na dodatek na koniec miesiąca dowiesz się że zapier@@@lasz za darmo bo szef zmienił zasady właśnie zmienił zasady premiowana ale obowiązują od początku miesiąca, sami zdecydujcie
getinn

napisał Gość » 2013-07-21, 21:51

Witam,
Proszę o info na temat wysokości podstawy proponowanej nowym pracownikom na stanowisku Opiekun Klienta w Gliwicach lub Katowicach?
Gość

napisał Saturninus » 2013-07-22, 20:41

Getinn piszesz o franczyzach pewnie więc zrób rozgraniczenie. Bo jak jesteś na franczyzie to wiadomo że jesteś skazany na łaskę przedsiębiorcy, a nie banku.
Saturninus

odp

napisał Maciej29 » 2013-07-23, 16:27

Pracuję w Getin Banku od marca i jak na razie jestem zadowolony.Nie wiem skąd tyle negatywnych wypowiedzi bo ja osobiście nie mam problemów.Czasami tylko premia nie jest dokładnie taka jak powinna być ale zawsze kierownictwo tłumaczy na jakiej podstawie nie otrzymujemy odpowiedniego %.
Zostawanie po godzinach jest sporadyczne 2-3 razy w miesiącu a jeżeli ktoś ma podbramkową sytuacje to zawsze można nie zostać raz-dwa razy.
Natomiast co do zarzutów o oszustwo ze strony Getin B to podam Wam przykład,sprzedaję człowiekowi produkt tłumaczę zachwalam odpowiadam na pytania i zawsze wręcz proszę o przeczytanie umowy a taka osoba przeczyta pare zdań i podpisuje więc nie dziwcie się,że ma pretensje skoro nie przeczytał całej umowy.
Maciej29

napisał gośś » 2013-07-25, 16:13

witam, czy orientujecie się jak wyglądają warunki finansowe "pensja podstawa" na stanowisku menedżer placówki? Chodzi mi o kwoty brutto. Ile można wyciągnąć.
gośś

napisał meeshee » 2013-07-25, 21:00

gośś napisał(a):witam, czy orientujecie się jak wyglądają warunki finansowe "pensja podstawa" na stanowisku menedżer placówki? Chodzi mi o kwoty brutto. Ile można wyciągnąć.

przeczytaj wcześniejszy wątek...
meeshee

machina

napisał gugunia » 2013-08-07, 15:04

w Getinie pracuję od ponad 5 lat. nie będę opowiadać ile mnie to kosztuje bo to wie każdy. Getin to machina która wyciska z Ciebie co się da a potem wypluwa. prawda jest taka że pracownik jest zerem zarówno w konfrontacji z klientami jak i przełożonymi. przekonałam się na własnej skórze i to kilkakrotnie. jak walczysz o swoje to pokazują Ci drzwi i droga wolne-czyli kpią z Ciebie na każdym kroku. gdyby w dzisiejszych czasach znalezienie pracy było tak proste w Getinie pracowałaby zapewne tylko nieliczna grupa ludzi chciwych i bez sumienia. a tak pracują tam ludzie którzy lecą na nerwosolu, płaczą do poduszki. a system obcinek czy tzw cichego klienta został wprowadzony nie po to żeby poprawić jakość obsługi klienta a po to aby pracownikom mniej płacić. Wielka szkoda że osoby na tzw stołkach w Getinie są tak ślepe że nie widzę tego że do tej chorej sytuacji w placówkach doprowadzili sami naciskami i mobingiem. A teraz każą się pracownikom uczyć nowych standardów aby pracownicy naprawiali to co oni spieprzyli.
gugunia

gorzka prawda

napisał gugunia » 2013-08-07, 15:25

pracownik napisał(a):
pracownik2 napisał(a):Muszę sprostować parę rzeczy które napisał „pracownik”

Odnośnie obcinek piszesz nieprawdę jak sam przytoczyłeś dostając 3 tysi premii i mając maxymalną obcinkę zabierają Ci 50% czyli zostaje 1500 zł nie wiem jakim cudem wyszło ci 300zł.
Nie ukrywając pracownik co wyrabia 3 tysi premii jest slaby i na pewno długo miejsca w tej instytucji nie zagrzeje. Tu masz rację że wynik w tabelce musi być z tego mamy kasę i z tego jesteśmy rozliczani.

Jeśli chodzi o mobing nie będę się wypowiadał ponieważ wszystko zależy od menadżera placówki w której pracujemy. Słyszałem różne opowieści z różnych oddziałów ale to co ty piszesz to już grube przegięcie ze strony przełożonego.

Odnośnie procedur i braku w kasie no nie mogę zrozumieć jaką procedurę potrzebujesz żeby wydać dobrze kasę klientowi no ale jak dla kogoś 3 tysiące – 50% to 300 zł to nie dziwie się że ma braki w kasie na koniec dnia :)

To jest sprzedaż i trzeba sprzedawać nie wiem w jaki sposób oszukujesz, przed podpisaniem każdej umowy inwestycyjnej robisz ankietę mifid klient otrzymuję kartę informacyjną do produktu która jest napisana normalnym zrozumiałym językiem zawarte tam są wszystkie cechy produktu.
Klient podpisuje że to zrozumiał więc nie wiem gdzie tu oszustwo.
Klient który nie potrzebuje takiego produktu podpisuje zwykłą lokatę jeśli natomiast sprzedawałeś takie produktu osobą które ich nie potrzebują to rzeczywiście mało etyczne gdyż jak to określiłeś wciskałeś produkty za wszelką cenę a tak się nie robi.

Mówisz że tak nie wygląda sprzedaż a jak wygląda według Ciebie
będziesz pracował w salonie z samochodami będziesz wciskał samochody będziesz w sklepie z butami będziesz wciskał buty. Pracujesz w banku więc oferujesz produkty bankowe.

:)

Dziękuję Pani Menadżer bądź Panie Menadżerze za odpowiedź. Jeśli sądzisz, że karta inwestycyjna dla produktu inwestycyjnego, którą otrzymuje klient jest napisana prostym i jasnym językiem, to najwidoczniej albo jej nie czytałeś, albo jesteś alfą i omegą. Znam Waszą gadkę, wiem co Wam wciskają w głowę na spotkaniach i użyłeś tu właśnie takiego języka jak każdy typowy menadżer getinu.

Spodobał mi się Twój tekst na koniec: "Mówisz że tak nie wygląda sprzedaż a jak wygląda według Ciebie
będziesz pracował w salonie z samochodami będziesz wciskał samochody będziesz w sklepie z butami będziesz wciskał buty. Pracujesz w banku więc oferujesz produkty bankowe". Czyli wszystko inne wciskamy a produkty bankowe oferujemy?... "Oferuj" zatem dalej. Zobaczymy jak daleko zajdziesz i co w życiu osiągniesz:)

Przychodząc do Waszej firmy, spodziewałem się, że będę miał do czynienia z poważnymi ludźmi; niestety moje przypuszczenia legły w gruzach. Zero profesjonalizmu ze strony przełożonego, kadr, oraz wsparcia pomogło podjąć mi decyzje o odejściu z banku. Powiesz że się nie nadaję? Masz prawo tak myśleć. Ja sądzę inaczej - myślę że to getin nie jest gotowy na dobrych pracowników i profesjonalizm. Jeszcze długa droga przed Wami

Pozdrawiam

Wielki szacun dla "pracownik". a Ty kochany "pracownik 2" sprawdź gdzie pracujesz na umowie bo z tego co opisujesz to nic nie pasuje do molochu Getin.
gugunia

Poprzednia stronaNastępna strona