Jak wygląda praca w Getin Banku?

prawda

napisał prawda » 2013-08-07, 17:26

gugunia napisał(a):w Getinie pracuję od ponad 5 lat. nie będę opowiadać ile mnie to kosztuje bo to wie każdy. Getin to machina która wyciska z Ciebie co się da a potem wypluwa. prawda jest taka że pracownik jest zerem zarówno w konfrontacji z klientami jak i przełożonymi. przekonałam się na własnej skórze i to kilkakrotnie. jak walczysz o swoje to pokazują Ci drzwi i droga wolne-czyli kpią z Ciebie na każdym kroku. gdyby w dzisiejszych czasach znalezienie pracy było tak proste w Getinie pracowałaby zapewne tylko nieliczna grupa ludzi chciwych i bez sumienia. a tak pracują tam ludzie którzy lecą na nerwosolu, płaczą do poduszki. a system obcinek czy tzw cichego klienta został wprowadzony nie po to żeby poprawić jakość obsługi klienta a po to aby pracownikom mniej płacić. Wielka szkoda że osoby na tzw stołkach w Getinie są tak ślepe że nie widzę tego że do tej chorej sytuacji w placówkach doprowadzili sami naciskami i mobingiem. A teraz każą się pracownikom uczyć nowych standardów aby pracownicy naprawiali to co oni spieprzyli.

Dokładnie, jeżeli ktoś pracuje tu dłużej niż 4 lata, to wie jak było i jak jest i kto to spieprzył. I ci sami ludzie teraz chcą to "niby" naprawiać. Awanse często po znajomościach, a nie po kompetencjach. Kompetentni pracują długo i jeżeli nie włażą w ... ,jak znajomi znajomych, to stoją w miejscu. Pewnie jak w wielu firmach, tylko może nie tak bezczelnie i ewidentnie.
prawda

Odp

Google - reklama

Dramat

napisał 4Anulka111 » 2013-08-15, 14:31

Ja powiem tak DRAMAT. Pracowałam w Getinie 5 lat i jestem wrakiem człowieka:-( Prada zarobić można ale oszukując klientów. Ńa szkoleniu będą ci wciskać kit na temat produktów oczywiście wszystko co mówia to nieprawda. W oddziałach sprzedają oszukując klientów tak że zamiast im powiedzieć że produkt jest na 15 lat to mówią że jest na 2 lata OSZUSTWO. Wiem bo sama tak robiłam ponieważ kierownik mówł nie ważne jak ważne żeby regionalna była zadowolona. Ja byłam w Regionie 10 ale uważajcie na Region 5 tam jest nowa regionalna to co wyprawia to się w głowie nie mieści.
4Anulka111

wypłata premii dla byłych pracowników

napisał nika80 » 2013-09-16, 20:03

Czy są tu byli pracownicy GB?? Napiszcie jak to jest z wypłatą premii dla byłych pracowników?? Czy premie za aktywne RORy przepadają czy powinni wypłacić??
nika80

praca na nie

napisał hejka » 2013-10-02, 20:53

Odradzam pracy w getinie. Jeżeli ktoś ma w sobie choć trochę godności nie powinien brac udziału w ich dziwnych etapach rekrutacji i szkoleniach, a później pracy. Chore co tam się dzieje. Sama nie wierzyłam w to co ludzie piszą tu na forum, aż przekonałam się na własnej skórze. Szczerze odradzam pracy w placówce w Kraśniku.
hejka

praca we franczyzie

napisał po1franczyzie » 2015-04-06, 19:17

Stres stres i jeszcze raz sres, można zarobić ale musisz dobrze kłamać. Kredyty w GB sa cholernie drogie zwłaszcza te z ubezpieczeniem! 20tys to kredyt a kolejne 15tys to ubezpieczenie :roll: , pracowałem we franczyzie rok i dziekuje
po1franczyzie

Odradzam pracy w tym banku

napisał Konrad » 2015-06-23, 10:10

Szczerze nie polecam pracowałem prawie dwa lata..
Bajzel jak u Cyganki w siatach...brak list obecności, przez co nie płacą za nadgodziny, a te trafiaja sie bardzo czesto z racji rotacji i braku personelu praca po 12h i nikogo to nie obchodzi- nie podoba sie to won!...z uwagi na braki w personelu (2-3 osoby zatrudnione zamiast 4-6) nie jest mozliwe przestrzeganie procedur..jednak jak sie postawisz to won!, jesli jednak złamanie procedur wyjdzie to Ty odpowiadasz..
sprzedaz to niedopowiadanie prawdy. Po za tym to bank dla emerytów srednia wieku 65 + . wpłacaja wypłacają i lokaty zakładają..młody nie doczeka sie w kolejce i wychodzi przez co i sprzedaz mizerna..
Konrad

napisał soltysik77 » 2015-08-04, 18:49

Trzeba przede wszystkim nadmienić, że praca w Getin BANK to w większości praca w placówkach franczyzowych-partnerskich. Są oczywiście oddziały, ale mniejsza miasta=franczyza. Tu mamy do czynienia z właścicielem-partnerem. Jest to firma prywatna, która działa na zasadzie dział. gosp. I tu zależy wszystko od właściciela, szefa. Tak zwany prywaciarz ;) Jesli masz uczciwych i solidnych szefów to można zarobić przy naprawde niewielkim wysyiłku. Około 2500 na ręke. Jeśli jest natomiast szef CHAPACZ, który wykorzystuje pracowników do zbierania Klientów- sprzedaży kredytów coraz to większej i większej i w zamian nawet 50 zl premii nie dostaniesz- to nie dziwota, ze takie krążą opinie o wyzyskiwaniu, nadgodzinach itp. Pracuje w jednej i tej samej placówce- pierwsza włascicielka: wyzysk, oszustwa, zero docenienia pracowanika.. koniec koncow splajtowala, obecnie placowke przejelo nowe szefostwo. Niebo a ziemia.... Kultura, lojalnosc, docenienie, premie Wszystko jak sie nalezy. Takze z tymi opiniami jest roznie
soltysik77

Poprzednia strona