Jak wygląda praca w Getin Banku?

Jak wygląda praca w Getin Banku?

napisał adrianik » 2011-09-28, 20:01

Cześć,

Właśnie dostałem propozycje pracy w Getin Banku. W najbliższym czasie idę na rozmowę.
Chciałbym się dowiedzieć nieco więcej o tym banku, tzn.
- jaka panuje atmosfera na oddziałach,
- ile zarabia się netto na stanowisku obsługi klienta
- czy są premie np. za sprzedane kredyty itp.
- do pracowników - czy uważacie, że Getin Bank był dla was dobrym wyborem?

Z góry wielkie dzięki za opinie oraz informację.
adrianik

Odp

Google - reklama

BetinBank

napisał majka000 » 2011-10-20, 21:27

Witam,

Mam w zasadzie to samo pytanie co przedmówca. W poniedziałek mam rozmowę.

pozdr.
majka000

praca w getinie

napisał Getinka » 2011-10-24, 21:25

Cześć. Do Getinu przyszłam po 13 latach w innej firmie. I jak na razie Jestem bardzo zadowolona. Atmosfera super, pieniądze przyzwoite pod warunkiem że się starasz. Ja bynajmniej czuję się wynagradzana wadekwatnie do wkładu pracy. Plecam
Getinka

jaka płaca w getinie na start?

napisał julka27 » 2011-10-25, 23:04

@Getinka

MOżesz jeszce napisać na jakie wynagrodzenie na start można liczyć?

Czy są duże plany sprzedażowe do wyrobienia?
julka27

napisał Angie12 » 2011-11-14, 16:39

Jakiś czas temu rozstałam się z getin bankiem i nikomu nie polecam isc tam do pracy!!! Wykorzystują tylko ludzi za marne pieniądze, straszą ciągle - jeden wielki mobing!!!! Jeśli chodzi o wypłacanie premii również sa grubo po czasie bez żadnych wytłumaczeń!! Robic każą czasem nawet po 12 godzin a jak przychodzi do wypłaty - to jest problem!! Skoro bank nie ma pieniędzy - to kto ma mieć!! Ja już zastanawiam się żeby zgłosić to do inspekcji pracy!! Niech przetrzepia im tyłki!!! Broń boże nie idzcie tam do pracy!! Na rozmowach obiecują kokosy a co do czego to bedziecie najwiekszymi parobkami i smieciami!! Premie które się wyrobi, czasem są fajne ale bank prawie połowę tego zabiera....tzw obcinki... :twisted: :twisted: :twisted:
Angie12

napisał Angie12 » 2011-11-14, 16:41

ja robiłam plany po 150-200% i tak im było mało, ciągle mało. a podstawa byla śmieszna....niektórzy w sklepie z ciuchami mają więcej... więc koleżanka wypowiadajaca się wyżej chyba musiała mieć dobre znajomości u kierownictwa....
Angie12

napisał ankak » 2011-11-15, 10:39

Dzięki wielkie Angie za informacje.

Możesz jeszce powiedzieć na jakim stanowisku pracujesz / pracowałaś?

I jaką podstawę miałaś?

Wszystkich pracowników oddziale tak cisną?
ankak

napisał Angie12 » 2011-11-17, 20:28

podstawa była marna, 1800 brutto, premie owszem były niezłe (jak się nawciskalo klientom) ale tak jak pisalam wczesniej obcinali po 40% bo wszystko zależne od wszystkiego. A poza tym co z tych premii jak getin jest niewypłacalny bo opóźnia się z wypłatą należności po tygodniu, dwóch... A tam nie ma stanowisk oprócz osoby od hipoteki. wszyscy zajmują się wszystkim, tzn. wpłaty, wypłaty, lokaty, inwestycje, struktury, kredyty itd nie dosc ze siedzialo sie po godzinach to kazali obdzwaniac codziennie min.10 kontaktow i umawiac klientow. tylko kiedy ich potem obslugiwac jak caly dzien siedzi sie na kasie, od rana do wieczora kolejka do podwórka a obsluguja 2-3 osoby - nie bylo nawet kiedy wyjsc na przerwe. czesto bylo tak ze pracowalysmy caly tydzien po 2-3 osoby od rana do poźnego wieczora. a potem jeśli chodziło o odbiór nadgodzin to menager decydował kiedy mamy je odebrać. codziennie 150 e-maili straszących że zwolnią, gardzących itd itd.... naprawdę nikomu nie życzę tam pracować - najgorszy bank. dużo osób zwalniało się samych bo podupadały psychicznie, nie dali rady już tam pracować...
Angie12

Centrum Akceptacji i Administracji Kredytów Samochodowych

napisał Tinky » 2011-12-13, 18:36

1800 brutto to i tak dobrze. Pozwolę sobie przybliżyć jak wygląda "praca" w tym banku w Centrum Akceptacji i Administracji Kredytów Samochodowych w Jastrzębiu-Zdroju. Umowa-zlecenie 1480zł brutto. Teoretycznie po 8godzin ale nierzadko trzeba zostawać na 9 lub dłużej. Często przydzielają jakieś śmieszne międzyzmiany w godzinach 9-18 wówczas cały dzień masz praktycznie z głowy. Nie wspominając już o tym , że na owej umowie nie przysługuje urlop ani zwolnienie lekarskie (wszystko jest jako urlop bezpłatny). W przypadku zwolnienia lekarskiego nie mają nic do gadania - przynosisz L4 i jesteś na bezpłatnym, w przypadku zaś urlopu (bezpłatnego) możesz go dostać pare dni tylko wtedy, gdy kierownictwo wyrazi na to zgodę. Ponieważ z Centrum zwalnia się coraz więcej ludzi, chętnych nie ma (opinia idzie w świat), wówczas mają wymówkę, że kazdy urlop zaburzy plan pracy danego zespołu i każą Ci nagle zmienić np. tydzień wakacyjny. A i tak co chwilę wzywają ludzi i "ochrzan" za błędy.
Tinky

praca Getin

napisał Eve111111 » 2011-12-21, 00:03

Pracuję w Getinie od 4 lat na obsłudze klienta. Powiem tak podstawa 2400 brutto + premia za zrealizowanie planów największą wypłatę wyciągnęłam na ok. 9700 netto w tym roku (za hipoteki, struktury, RORy i kredyty). Wszystko zależy od m-ca poniżej 3000 netto nie schodzę. Fakt trzeba się narobić i 10 h w pracy to praktycznie standard (jak chcesz więcej zarobić musisz się poświęcić). Można uzyskać zgodę na wypłatę pieniędzy za nadgodziny. Owszem co jakiś czas przechodzi fala że będą zwalniać ale ludzie sami się nakręcają. W moim oddziale jest super atmosfera i jest zdrowa rywalizacja.
Są też minusy nadmierna biurokracja i ciągle wieszające się systemy i kolejki po drzwi, ale przynajmniej jest komu sprzedawać. Kierowniczkę mam spoko także nie narzekam. Z premiami się nie spóźniają podstawa jest płatna ostatniego premia 10tego (chodzi o ewentualne odstąpienia). Praca dużo mnie nauczyła jestem bardziej otwarta na ludzi i odważniejsza. Mój oddział miał nawet nagrodę weekend w wybranej stolicy Europy za sprzedaż :))) było ekstra. POLECAM GETINA!!!!!
Eve111111

Następna strona