DORADCA IDEA BANK

DORADCA IDEA BANK

napisał Emsi » 2015-07-30, 09:41

Witam.

Po rozmowie z dyrektorem oddziału oraz HR zgodziłem się podjąc pracę w Idea Bank jako Doradca Klienta, bądź opiekun Klienta, zwał jak zwał. To , że się zgodziłem to nie zanczy, że ją podejmę bo z tego powodu, że mam skromne doświadczenie w bankowości coś mi tu po prostu śmierdzi.

1. Mam długą przerwę w pracy natomiast dyrektor był mną zafascynowany po 5 minutach rozmowy, mimo, że nigdy nie zajmowałem się funduszami oraz przedsiębiorstwami.
2. Wolumeny , które mi przykładowo pokazywał ów dyrektor są co najmniej kosmiczne.
3. Umowa o pracę na 3 miesiące z minimalną podstawą. Żeby otrzymac prowizję trzeba założyć działalnośc gospodarczą. Licząc się z Zusem co miesiąc w wysokości 270 zł to gwarantowana wypłata nie jest minimalna tylko cos około 1000. Nie wiem nic o zakładaniu działalności dlatego, strasznie mnie to nurtuje.
4.Szkolenie wdrażające dwutygodniowe bez diety.
5. Słyszałem, że w przypadku gdy klienci wcześniej spłacą kredyt oddaje się prowizję.
6.Z tego powodu, że przez pierwsze 3 miesiące się wdrażam- pas startowy w wysokości 2000- w pierwszym, 1500 w drugim i 1000 w trzecim miesiącu.

I właśnie o ten pas startowy mi chodzi. Wg mnie jest to nieco zbyt różowe, żeby było prawdziwe. W ten sposób zarobiłbym blisko 9 tys. w przeciągu pierwszych 3 miesięcy i mógłbym stamtąd uciec nie podpisując następnej umowy. Stąd moje pytanie:
-GDZIE JEST HACZYK?
Czy w przypadku nieprzedłużenia umowy ten pas startowy musiałbym oddać?
Czy jest jakaś lojalka przy pierwszej umowie?

Po za tym chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób rozliczane są faktury?
Prosze o pomoc i pozdrawiam.
Emsi

Odp

Google - reklama

napisał Milka » 2015-08-19, 21:41

Tak czytam i czytam... i myślę napiszę. Nie wiem czy się zdecydowałeś czy nie, ale faktycznie sporo tych Twoich wątpliwości. Tylko bardzo rozumiem dlaczego wprost nie zapytałeś o to na rozmowie, przecież warto zapytać wprost, i wiedzieć na czym się stoi mając odpowiedzi z samego źródła. Nawet jak nie na samej rozmowie, bo to wiadomo stres itd., to jakby mi zaproponowali tę pracę, wprost bym dopytała co i jak. Dla własnego spokoju, serio. Czasami proste i oczywiste sprawy sami sobie komplikujemy. ;)
Milka

napisał areczek35 » 2016-05-18, 08:52

No dokładnie najlepiej zawsze zapytać, żeby potem nie było niedomówień. Jak ja byłem na swojej rozmowie w Kasie Stefczyka to pani z HRów wszystko dokładnie mi wytłumaczyła dzięki czemu, potem nie było żadnych nie domówień
areczek35

NIE PRACUJ W IDEA BANKU SZANUJ SIE BO TA PRACA NIE BEDZIE CIEBIE SZANOWAC

napisał PracownikRoku » 2017-04-12, 21:27

Pracowniku nie wybieraj tej pracy... a na pewno nie na posprzedaz.... to jest oboz pracy! nie bedziesz mial zycia, godziny nieciekawe 10-18, a i tak musisz bycno 9:30/40 aby przygotowac stanlwisko pracy bo siedzisz na kasie, bo musisz 1000maili przeczytac, odebrac juz 10telefonow z rana, a i tak zrobisz cos co pozbawi Cie dalszej wspolpracy... Klient ma prawo byc rozczarowany i niegdziwy wobec zasad jakie panua w tym banku, jednak wszelkie zale zostaja wylane na Twoja glowe... Psychicznie mozna sie zajechac... Placone masz do 18stej, ale i tak siedzisz prawie do 19stej nie wyjdziesz do poki sie nie rozlizysz z dnia! I jaki jest sens? Zapomnij o zwrocie za nadgodziny...ciezko je odebrac, a co dopiero wywalczyc! Szanuj swoje zdrowie i nie pracuj w Idea Banku...
PracownikRoku

napisał Milka » 2017-04-18, 20:50

Nie obraź się, ale dla mnie to wygląda tak, że chcesz się odegrać za coś na pracodawcy... Wpadasz na forum i spamujesz gdzie popadnie, a z tego co piszesz to najbardziej wynika mi brak dobrej organizacji pracy. Znam sporo osób, które pracują w tym banku a takich cudów jeszcze nie słyszałam.
Milka

napisał Feniks » 2019-01-21, 00:51

Dokładnie, antyreklama w zemście. I po co?
Feniks

napisał Feniks » 2019-10-02, 12:47

Tacy są właśnie ludzie. Zero jakiejkolwiek przyzwoitości. Oczerniać, pisać jakieś dyrdymały, żeby tylko zaszkodzić - chłopie, że Ty masz czas na to.
Feniks