ING PREMIE KWARTALNE w podstawie chorobowego???

ING PREMIE KWARTALNE w podstawie chorobowego???

napisał Beatrice0077 » 2014-07-22, 11:56

Mam pytanko do osób, które mogą to wiedzieć:)
Czy ING Bank Ślaski wlicza premie kwartalne do podstawy chorobowego? Pytam bo chciałabym wiedzieć jak wygląda wynagrodzenie podczas chorobowego w ciąży oraz macierzyńskiego. Czy będzie to tylko średnia z podstawy wynagrodzenia czy doliczą do tego premie?? :P
Beatrice0077
 
Posty: 1
Dołączył: 2014-07-22, 11:50
Pomógł: 0 razy

napisał baca » 2014-07-30, 22:08

nie dostaniesz żadnej premii

jak wiadomo od bodajże dwóch lat premie są indywidualne, ile wyrobisz tyle dostaniesz premii,

skończyły się czasy w ING premii dla zespołu,

mało tego ,żeby dostać premię w ING musisz wyrobić plany, + kilka czynników takich jak :

1. musisz ty wykonać swój plan ale też obszar musi wykonać plan na pewnym poziomie minimum 80 % a region musi też wykonać plan,
2. każdemu klientowi który założy konto, przychodzi ankieta po miesiącu , jeżeli klient wypełni ankietę na poziomie 9/10 lub 10/10 to jest ok do oddziału przychodzi raport i klienci dzielą się na detraktorów czyli tych którzy wypełnią ankietę ,że średnio im się podobało, passive bodajże - czyli obojętnych i klientów zadowolonych czyli ocenili w skali 10 dali 9 lub 10 , ale musisz mieć poziom klientów zadowolonych na min 80 % bodajże, jeżeli ankiety klienci wypełnią, siedząc z nudy w domu że dają 1 albo 8 albo 5 , masz detraktora, i masz zjebe od dyrektora, są raporty gdzie oni widzą kto otwierał konto itp. itd., czyli twoja premia nie zależy od ciebie

3 premia zależy od badania tajemniczego klienta, też na min 80 % , czyli do oddziału przychodzi tajemniczy klient i cię bada, i masz w ING obszary , każdy obszar to powiedzmy 4-5 oddziałów , jako obszar każdy oddział musi mieć oczywiście dobre wyniki,

4 premia też jest liczona przez dyr. który wypełnia tabelki i wpisuje wg uznania

5 twoja premia co najlepsze zależy od tego gdzie się znajdziesz na liście regionalnej punktowej
lista z góry przewiduje , że 10% pracowników nie dostanie premii
co to znaczy :
jest lista i za każdy produkt masz punkty , jeżeli na liście jest 200 pracowników powiedzmy :

1- 20 miejsce na liście - 140 % i więcej wykonania
21-100 miejsce na liście =100 %
101 - 150 miejsce 80 % wykonania
151- 200 miejsce 0 % wykonania

czyli założyłaś 10 rachunków 20 kredytów 10 lokat 3 fundusze jesteś na powiedzmy 80 miejscu ale idziesz na wolne w tygodniu i koleżanka zrobiła więcej punktów automatycznie spadasz na dół, np. 90 miejsce
i tak wygląda wyścig w ING, na urlop nie idziesz bo ci zależy na punktach, atmosfera w ING straszna

6 twoja premia zależy od wyniku banku, jeżeli wynik banku jest dodatni a jest ale jest np. mniejszy niż przewidywano nie masz premii,

co do premii to szkoda gadać, tam nie ma kokosów, pracujesz jak wół i dostajesz premii po pół roku np. 500 pln przy ciągłym spinaniu się,

raz miałem 500 pln w ciągu całego roku premii ,

ciągle się spinasz i ścigasz kłócisz z kolegami z pracy o punkty, :)
baca
 
Posty: 19
Dołączył: 2014-07-30, 21:54
Pomógł: 1 razy

napisał baca » 2014-07-30, 22:10

wszystkie liczby podałem przykładowe, nie pamiętam dokładnie widełek itp. itd.,
jeżeli coś przeoczyłem możecie dopisywać, :-) napisałem tyle ile pamiętam
baca
 
Posty: 19
Dołączył: 2014-07-30, 21:54
Pomógł: 1 razy




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron