Mobbing w ING

.

napisał gość2 » 2012-10-07, 16:25

doradcaxxx napisał(a):Tak było świetnie a jednak pożegnałaś się z taki cudownym, wspaniałym pracodawcom?

chyba każdy inteligentny wie o co biega
gość2

Odp

Google - reklama

Ankieta. mobbing w sektorze bankowym

napisał studentkaUE » 2012-11-28, 22:04

Szanowni Państwo, jestem studentką piątego roku Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Obecnie piszę pracę magisterską, której tematem jest mobbing w środowisku pracy. Uprzejmie proszę o wypełnienie kwestionariusza dostępnego na stronie -> http://moje-ankiety.pl/respond-33823.html . Ankieta przeznaczona jest dla pracowników sektora bankowego i ma na celu zbadanie zjawiska mobbingu w tych organizacjach. Poniższy wywiad jest anonimowy, a jego wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie w celach naukowych.Dziękuje za udział w badaniu.
studentkaUE

mobbing w ing

napisał bbb » 2013-08-16, 16:13

właśnie w czerwcu 2013 zapadł wyrok prawomocny i uznano, że w ING Banku stosowano wobec pracownika MOBBING i co znaczą te wszystkie szczytne hasła o uczciwości-szacunku-transparentności itp.
bbb

mobbing w ING

napisał a » 2013-08-17, 22:18

bbb napisał(a):właśnie w czerwcu 2013 zapadł wyrok prawomocny i uznano, że w ING Banku stosowano wobec pracownika MOBBING i co znaczą te wszystkie szczytne hasła o uczciwości-szacunku-transparentności itp.

-------------------
Rozważam wniesienie sprawy przeciwko ING w tej kwestii.
Sprawa jest poważna i nie będzie to jedyny pozew przeciwko praktykom stosowanym w tym banku.

Bardzo proszę o jakieś szczegóły w kwestii poprzedniego postu.
Chętnie skontaktuję się na priv w tej sprawie.
a

napisał bbb » 2013-08-18, 07:26

a napisał(a):
bbb napisał(a):właśnie w czerwcu 2013 zapadł wyrok prawomocny i uznano, że w ING Banku stosowano wobec pracownika MOBBING i co znaczą te wszystkie szczytne hasła o uczciwości-szacunku-transparentności itp.

-------------------
Sprawa jest poważna i nie będzie to jedyny pozew przeciwko praktykom stosowanym w tym banku.

proszę mi podać swojego maila
bbb

Prośba

napisał mat » 2013-08-18, 20:45

77777777777777777777777
mat

napisał a » 2013-08-18, 21:29

bbb napisał(a):
a napisał(a):

-------------------

proszę mi podać swojego maila

mail: pozeing@gmail.com - skontaktujmy się
a

napisał baca » 2014-07-30, 22:31

INGówka napisał(a):Czytam te posty i odnoszę wrażenie że chyba pracuję w innym wymiarze. Nawet pokazałam to forum koleżankom z oddziału i wszystkie zgodnie jesteśmy MEGA zaskoczone wypisywanymi tu opiniami.

po1) jak się normalnie pracuje to się wyniki ma. Nie pamiętam już kiedy musiałam szukać klienta, obdzwaniać książki telefoniczne, z ulotkami nigdy nie latałam, Sprzedaż realizuję tylko i wyłącznie na klientach wchodzących do banku czyli cross selling i polecenie (ale nie wymuszone tylko spontaniczne)

po2) nie mam powodów narzekać na zarobki. Jak było mniej to korzystałam z Ośrodków Wczasowych za bardzo niewielkie odpłatności. Teraz mam więcej to dofinansowanie mniejsze ale niech korzystają Ci co jeszcze mają mniej.

po3)
premia jest u nas normą, Raz większa, raz mniejsza ale jest i to o wiele więcej niż 300 brutto. Do tego mam cykliczny dodatek liderski + nagroda za wysokie rankingi ogólnopolskie. Oprócz tego zarówno przed zmianą jak i po cyklicznie na koniec roku otrzymuję atrakcyjną nagrodę pieniężną za osiągane wyniki. Podwyżki? Owszem przez ostatnie 3 lata ich nie było ale w tym roku kto miał dostać - dostał. I nie znam nikogo kto by w moim Regionie pracował przez 5 lat bez choćby jednej przyzwoitej podwyżki (nie mówię o inflacyjnych a trzeba wziąć pod uwagę że są Banki, które nawet inflacyjnych nie mają)

po4) pracuję spokojnie 8 godzin dziennie, nie mam potrzeby zostawać dłużej i nikt mnie do tego nie zmusza. A jak się już zdarzy to nadgodziny do odebrania w wybranym przeze mnie momencie. Na śniadanie mam tyle czasu ile uznam za stosowne. W końcu nikt nie potrzebuje dla takiej czynności godziny czasu.

po5) rozwinięty system motywacyjny: różnego rodzaju wartościowe bony, spotkania z zarządem, dodatkowe szkolenia, mini staże

Ja z tego wszystkiego korzystam a jestem zwykłym doradcą klienta. Pracę wykonuję z przyjemnością i nie wymuszonym uśmiechem bo lubię kontakt z ludźmi. Nowy standard rozmowy mi nie przeszkadza ale nie podchodzę do zmian z kwaśną miną tylko te zmiany akceptuje i dostosowuje się do sytuacji. I nie jestem niczyim "lizusem" bo w czasie mojej pracy miałam 4 dyrektorów regionalnych, 4 obszarowych i 5 bezpośrednich przełożonych. I dodam jeszcze że właśnie w naszym oddziale przyszła nowa osoba z innego banku i chociaż jest z nami już jakiś czas to jeszcze nie może otrząsnąć się z szoku że ma czas na śniadanie, że może planować sobie grafik, że planuje urlop i że nie zabijamy się o plany. Bo my ze sobą nie walczymy tylko współpracujemy. Na koniec tego wywodu dodam że znam wiele osób z różnych regionów i w większości opinie są podobne.
Pozdrawiam

ty się naćpałaś czegoś???

pewnie wchodzisz dyrektorowi, tacy mają normalnie, reszta jest zapraszana na dywaniki, co tydzień każdy robi scenkę w gabinecie dyr., każdy ma obowiązek obdzwaniać bazy, umawiać spotkania we Frond Endzie, - taki program, do tego i wszystko jest monitorowane tzn szef widzi ile podbierasz klientów dzwonisz do nich itp. itd., premie? jakie premie? 500 pln za cały rok !!!!
mini staże to ściema, dyr. nie puszczają ludzi na mini staże tłumacząc się , że najpierw musisz się tutaj wszystkiego nauczyć potem staż, albo : niestety nie mamy zbyt dużo ludzi
spotkania z zarządem? - są czaty raz na powiedzmy miesiąc z zarządem, każde niewygodne pytanie zadane przeze mnie czy koleżanki czy innych nigdy nie było wyświetlone, NIGDY
wartościowe bony? - na jakim ty świecie żyjesz? mam koleżanki w centrali w CKD, w marketingu i na murckowskiej buhahahahhaha znam ING wiem co się dzieje
system premiowy zależy od tego czy klient wypełni ankietę, dobrze czyli 9/10 lub 10/10
NIGDY W ŻYCIU NIE PÓJDĘ DO ŻADNEGO BANKU NIE MÓWIĘ JUŻ O ING !!!
baca

napisał areczek35 » 2016-08-08, 07:20

Może w takiej sytuacji faktycznie najlepiej zmienić pracę i poszukać czegoś innego. Ja pracuję w Kasie Stefczyka od roku i jeszcze nie spotkałem się z jakimkolwiek mobbingiem.
areczek35

napisał Misiek290 » 2018-12-18, 20:44

Ale sytuacja w pracy nie zależy od całej sieci banków, tylko od konkretnego oddziału. Tak jest z wieloma firmami więc nie można generalizowac
Misiek290

Poprzednia strona