Opinie o pracy w ING na stanowisku kasjer-dysponent

Opinie o pracy w ING na stanowisku kasjer-dysponent

napisał angelina24 » 2012-02-29, 00:27

Dzisiaj dostałam telefon z banku ING, stanowisko:kasjer-dysponent. Mam nadzieję że się uda, pojutrze rozmowa. Jeśli ktoś pracuje w tym banku na tym stanowisku będę wdzięczna za udzielenie jakichkolwiek informacji na temat pracy w ING Pozdrawiam
angelina24

Odp

Google - reklama

napisał krzysiek343 » 2012-03-01, 18:58

Mój kolega pracuje tam od 3 lat i mówi że sytuacja z z dnia na dzien sytuacja sie pogarsza -ciągle mu mówia że jest złym pracownikiem, i na jego miejsce jest 10 chetnych .Sprzedaż jest najwazniejsza, a do tego kasa musi grać .Ciągle tylko pytania ile dzisiaj sprzedałaś. Mówi że chętnie by zmienił prace , ale niestety nie ma żadnej alternatywy.
krzysiek343

jakie pytania zadawali na rozmowie w ING?

napisał justa » 2012-03-06, 01:03

Mam wielką Prośbę Angelina napisz prosze jakie pytania zadawali na rozmowie,czy miałaś scenke sprzedażową? ile zaproponowali netto? i jak ma wyglądać szkolenie? ja czekam na rozmowe w ING śląskim na to samo stanowisko>Bardzo Ciebie prosze o szybką odpowiedź i życze powodzenia!!!!!
justa

rozmowa w ing banku

napisał Angelina » 2012-03-06, 15:06

Byłam na rozmowie i już opowiadam. Maglowanie półgodzinne, czyli wszystkie możliwe pytania, a później 3 testy. Na jednym się całkiem rozłożyłam, więc słabo to widzę. Nic o zarobkach i ogólnie o pracy się nie dowiedziałam, wiem tylko tyle, że jak opinia będzie pozytywna to będę rozmawiać z dyrektorem ING.
Angelina

napisał baca » 2014-07-30, 22:48

nie idź na te stanowisko jak już masz doświadczenie bo wdepniesz, jak nie masz idź zdobędziesz doświadczenie i pójdziesz dalej,

praca jak praca
jest presja na sprzedaż, jakość, pamiętaj że jak się pomylisz oddajesz ze swoich pieniędzy
ja znam przypadki, ludzi którzy brali kredyt na manko
zaksięgujesz wypłatę jako wpłatę i możesz się nie wypłacić, kolejki, zapieprz, masz 10 rzczy zrobić na minutę, skupić się na sprzedaży ,obsłużyć klienta najlepiej zrobić mu laskę żeby wyszedł zadowolony, i wykonać 10 operacji, nie tłumacz się co masz do roboty, liczy się punkt w tabelce i sprzedaż, nic poza tym inne zajęcia są twoimi obowiązkami takimi jak czynność oddychania , najgorsze gówno w tym banku to kasjero - dysponent nie szanują cię, nie masz premii, klienci się drą że kolejka, a za tobą stoi trener i dyr. i robią z ciebie marionetkę sprzedażową, masz przy tym cały czas pilnować operacji finansowych, jak ja się przyjmowałem było inaczej dziś nie nadaję się na to, nie za te pieniądze, jako kasjero dysponent właściwie młodszy doradca bo już nie ma kasjero dysponentów tylko młodszy doradca odradzam pójście na kasę !!!!
baca