praca w ing

napisał qorbol » 2014-09-24, 22:26

Baca jak ty wkleisz swoje Meile od szefa to ja wkleje swoje:)
Zobaczymy kto ma większego pojeba;)
qorbol

Odp

Google - reklama

Praca w ING

napisał DoradcaING » 2014-10-01, 18:34

Wiecie co? Prawdą jest to, że narzekać to każdy potrafi...
Ja pracuje w ING od roku i jestem bardzo zadowolona, pracuje w ING jako doradca- zarobki koło 5-6tys miesięcznie. Zapierdalam ale przynajmniej wiem za jakie pieniądze. Szefa mam zajebistego i nie narzekam na żadnej mobing itd. To jest sprzedaż jak w ING tak w każdym innym banku więc nie marudźcie, że naciskają na wyniki, to jest SPRZEDAŻ!!! Jak się komuś nie chce pracować to niech idzie na kase do reala to pogadamy. A ktoś kto pisze o odbijaniu karty i odliczaniu z czasu pracy wyjścia do kibla to niech w ogóle odpuści, bo naczytał się pierdół w sieci i nie wiem co i skąd ale powtarza... Masakra...
DoradcaING

pytanie do ing

napisał wiola1619 » 2014-11-24, 00:51

hej jest obecnie ktos z ing na czacie?
wiola1619

napisał dhpaulus » 2015-05-19, 13:50

Witam! Czy coś się zmieniło?
W czwartek o 11:00 mam rozmowę z menedżerem zespołu w łomżyńskim oddziale.
dhpaulus

Staż w ING

napisał justysssiia » 2015-10-27, 14:31

Czy ktoś wie jak wygląda rozmowa w ING? Ile płacą za staż w zespole doradców klienta korporacyjnego? Jak wygląda taki staż?
Z góry dzięki za odpowiedzi
justysssiia

sfsdf

napisał mirus12 » 2015-11-19, 22:32

Również jestem ciekawy czy trudno jest się tam dostać oraz jak płacą za staż. Wyższe trzeba mieć? Czy Technik Ekonomista wystarczy? :)

napisał baca » 2016-01-02, 22:37

jak widzę wypowiedzi w stylu : nie marudźcie to sprzedaż....

POLSCY EKONOMIŚCI.....

POLSKA SPRZEDANA SPRZEDAJECIE POLAKÓW W TYM ŻYDOWSKIM BANKU WYZYSKIWACZU PIENIĘDZY Z POLAKÓW

PRACOWNICY JESTEŚCIE GNOJENI DOBRZE O TYM WIECIE

OPROCENTOWANIE BANKÓW W POLSCE JEST CHYBA JEDNE Z NAJWIĘKSZYCH NA ŚWIECIE

PANI KOŁAKOWSKA SIEDZI NA DUPIE I ZARABIA 130 000 PLN MIESIĘCZNIE A WY HARUJECIE TAM JAK TE PSY I ŚCIENIACIE SIĘ KLIENTOM WMAWIACIE IM SWOJE GADKI SPRZEDAŻOWE WYTRESOWANI JAK PIESKI I ZADŁUŻACIE ICH

POSZUKAJCIE LEPSZEJ INNEJ PRACY WYJEDŹCIE ZA GRANICĘ, W ING ZARABIA SIĘ NIECAŁE 500 EURO I UPADLAJĄ WAS OLEJCIE ING

DYREKTOR PRZYJDZIE I BĘDZIE WAM WMAWIAŁ ŻE JESTEŚCIE NIKIM

KOLEŻANKI PO 20 LAT PRACUJĄ MAJĄ 2800 BRUTTO

NOWA OSOBA MA 2300 BRUTTO BODAJŻE

TACY KRETYNI JAK DYR REGIONALNY RAJSKI Z SOSNOWCA MAŁY PRZYKURCZ KTÓRY POŻYCZA NA PAPIEROSY I ZAPOMINA O ODDANIU SWOJEMU PRACOWNIKOWI JEST DYREKTOREM REGIONALNYM

KOLEJNY PACAN DYR REGIONALNY OBER - NAWET NAZWISKO JAKIEŚ NIE POLSKIE TEŻ PACAN BREDZI OD RZECZY NIE ROBI NIC I BIERZE KUPĘ PIENIĘDZY .

POLACY NAS SIĘ WYZYSKUJE W BIAŁY DZIEŃ ... CZY TO SIĘ KIEDYŚ SKOŃCZY ???
baca

"Zło objawia się najczęściej miłością do Pieniądza"

napisał Ania69 » 2016-01-26, 15:19

Chyba się nie skończy bo w momencie gdy do firmy wprowadza się pracownika który widzi tą patologię, nie ma on szans na przebicie się przez tą strukturę tak by coś zmienić w organizacji. Duża część idzie z prądem i zaczyna robić to samo żeby przeżyć i zarabiać. Ci co nie chcą iść z prądem muszą odejść. Nie ważne czy mają wyniki czy nie muszą zaakceptować to, że np. inni słabsi pracownicy są gnojeni jak psy. Problemem jest złe zarządzanie od góry. Zbyt duże plany nałożone na słabo wyszkolone kadry zarządzające prowadzą do fatalnych skutków. Żeby zmienić coś w kraju trzeba zacząć od siebie a ludzie kochają pieniądze i dbają przede wszystkim o swoją dupę. Dobry przykładem tego jest jaki postrach wśród pracowników zrobił podatek bankowy. Niektórzy pseudo kierownicy straszyli wręcz swoich pracowników tym jakie to wielkie zwolnienia będą. Niech będą i niech zaczną się od góry. Inaczej nic się nie zmieni. Banki zarabiają ogromne pieniądze a większość z tych instytucji nie potrafi wypracować kultury organizacyjnej która by pozwalała na pracę z poszanowaniem siebie nawzajem.
Ania69

napisał baca » 2016-02-13, 19:56

w Polsce nie ma polskich banków z polskim kapitałem, wszystko to wypompownie kapitału za granicę, jak miały być podwyżki w tym zasranym ING to nam mówili , że kasa idzie na spółkę matkę czyli do Holandii bo oni mają straty przez kryzys !!

oprocentowanie depozytów śmieciowe dla --- dla murzynów 2 %

kredyty najdroższe w Europie

żydowski bank swoją drogą,

jak Balcerowicz sprzedał polską ekonomię za granicę do USA i Izraela i całej reszty to wtedy skończyło się państwo suwerenne Polska . TROCHĘ HISTORII

ING to bank wyzyskiwaczy jak każdy zresztą , w Polsce już nie ma miejsca dla Polaków , reszta w Bankach robi i zadłuża polaków wciskając im kredyty .

Gro pracowników robi to świadomie bo ma plan gro myśli że robi dobrze...

i zarabiają jak te psy 500 euro, za granicą na magazynie zarabia się 1200 euro hehehe oby to kiedyś plajtło bo to samo zło !
baca

Poprzednia strona