Zwolnienia w ING?

ING

napisał inguś » 2012-12-13, 22:29

w gazetach piszą o zwolnieniach w grupie ING około 2500 osób, bo mimo zysków ING w Holandii musi podobno zwrócić otrzymana pozyczkę od państwa, tną np. etaty w Anglii a czy u nas też będą jakieś zwolnienia?
inguś

Odp

Google - reklama

odp do posta

napisał emil » 2012-12-15, 13:56

ww2 napisał(a):hej, pracuje w ing kilka lat i nie spotkałem się z drastycznymi zwolnieniami. Teraz też nie słychać o zwolnieniach, a nawet wzrasta zatrudnienie ;]

Głupoty piszesz specjalistko z hr lub centrum rozwoju kadr, jedno berechło
emil

no ja, ta rada

napisał blabla » 2013-02-28, 04:38

dokładnie tak, znajomki rady pracowniczej i związków zawodowych maja się najlepiej. Ja znam jednego takiego z rady pracowniczej z murckowskiej, co jak znam go już wiele lat to jeszcze nic do banku nie wniósł mądrego tylko zbiera haki i donosy na innych pracowników i tym tak ciągnie już lata w tym banku. a uczciwie pracujących zwalniają bo nie są w związkach ani w radzie to ich łatwo zwolnić.
blabla

napisał klara99 » 2013-05-28, 08:25

Teraz panuje ogólna, masowa moda na zwolnienia. Wszędzie są i kazdego mogą dopaść....Niestety takie są polskie realia. Miejmy tylko nadzieję, że niedługo się to zmieni...choć szczerze wątpię.
klara99

Zwolnienia sa....

napisał TajnosAgentos » 2013-08-01, 10:12

Zwolnienia sa grupowe...zorganizowali je pracownicy IT...sami odchodza 8)
TajnosAgentos

napisał baca » 2014-07-30, 22:34

zwolnień grupowych w ING nie ma, zwalnia się po kolei tak aby nie dać pracownikowi odprawy, zwolnienia grupowe były jakieś 3 lata temu jak zwalniano dyrektorów pojedynczych placówek i łączono oddziały 4-5 oddziałów w jeden obszar, i teraz jest na 1 obszar 1 dyrektor wtedy były odprawy, później cię piłują żebyś się sam zwolnił, nie dostając odprawy, codzienne chodzenie na dywanik, rozmowy , sprzedawanie konta dyrektorowi w obecności trenerów, uświadamianie ci codziennie że się do niczego nie nadajesz, pisanie maili i dawanie do wiadomości do centrali abyś widział że maile idą do kadr tak to wygląda opublikuję maile za jakiś czas
baca

ing

napisał anonim707 » 2014-08-23, 22:08

Nie wiecie, czy teraz warto pracowac w ING banku, bo z tego co wyczytałem na forum to nawet jest ok, ale nie wiem na ile moge wierzyc tym opiniom.
anonim707

napisał baca » 2014-09-10, 17:35

anonim707 napisał(a):Nie wiecie, czy teraz warto pracowac w ING banku, bo z tego co wyczytałem na forum to nawet jest ok, ale nie wiem na ile moge wierzyc tym opiniom.

w ing ten kto ma dobrze i wyniki ma to ma dobrze, a ten kto trafi do oddziału na kasowe stanowisko nie ma wyników i ma źle, poza tym dochodzi kwestia innych czynników gdzie każdy ma źle, jedni są zadowoleni inni nie, jest wyścig szczurów jakiego nie było, a o premii kolego zapomnij, syf jak w każdym innym banku ale najlepiej idź sam i się przekonaj , pracować będziesz, jak nowy to inaczej podchodzisz do tego, a jak stary bankowiec wiesz co i jak to ci się rzygać chce ,
baca

Poprzednia strona