Rozmowa kwalifikacyjna - Bank Millenium

napisał sabcia » 2011-12-08, 21:01

Witam,

Czy jest ktoś kto był już kiedyś na rozmowie w Banku Millenium?
Jakie wrażenia macie i czego można się spodziewać?
Musze dużo wiedzieć o ofercie banku?

Dziękuje za wszystkie opinie.
sabcia

rozmowa

napisał ja1 » 2011-12-08, 23:19

w każdym banku rozmowa wygląda tak samo!!!głupia scenka sprzedażowa, jakaś tam gadka o doświadczeniu ale ogólnie to szukają ludzi którzy: umieją sprzedawać produkty bankowe i do tego umieją sprzedawać !! Nic więcej się nie liczy a kasa taka że szkoda gadać....Bank millennium jest obecnie na etapie zatrudnić na 3 miesiące i zwolnić jak nie wyrabia planów...zero litości....
ja1

jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna

napisał onaa » 2011-12-19, 12:27

ubiegam sie o prace w banku millenium mam średnie wykształcenie i to jest chyba ten minus natomiast słyszałam ze przyjmują do pracy na stanowisko obsługi klienta -ze średnim wykształceniem.
Jestem osoba bardzo operatywna komunikatywna .otwarta,pracowałam i nadal pracuje jako przedstawiciel handlowy inna branża ,odnosiłam sukcesy,jako młody pracownik a mam 22 lata.

Byłam w czołówce sprzedawców,tam pracodawca nie zważał na wiek i wykształcenie mimo iz jest to bardzo ważne ,jeśli udokumentowałabym swoje sukcesy i rozmowa przebiegła by pomyślnie to czy mam szanse na prace w banku.
Ponieważ interesuje mnie stalą praca.proszę o odpowiedz i moze jakieś info.na temat rozmowy kwalifikacyjnej z góry dziekuje
onaa

mam pytanie

napisał Asia123 » 2012-01-06, 15:21

Witam,
Staram się o pracę w Millenium na stanowisko asystenta klienta w placówce, zostałam zaproszona na kolejny etap rekrutacji tj. rozmowę z dyrektorem. Kazali mi przygotować się z wiedzy o produktach banku. Czy ktoś może odpowiedzieć jak to wygląda? Z góry dziękuję.
Asia123

rozmowa

napisał ja1 » 2012-01-09, 23:12

Jako asystent siedzisz na kasie i przyjmujesz wpłaty i wypłaty gotówkowe, a w tzw "międzyczasie" zastanawiasz się czy Klient nie chce przypadkiem kupić karty kredytowej lub co gorsza programu oszczędnościowego...Co do wiedzy produktowej na I rozmowie, to głupota, ale poczytaj chociaż jak działa karta kredytowa,ew jakie produkty oferuje bank. Powodzenia....
ja1

napisał mloda » 2013-01-09, 20:56

Czy w ogóle warto jest iść na rozmowę, osobie która skończyła liceum?
Nie mam żadnego doświadczenia zawodowego, wysłałam CV i zostałam zaproszona na stanowisko ASYSTENT KLIENTA...
Nie wiem, czy w ogole warto zawracać innym głowe;)
mloda

napisał 123456 » 2013-01-10, 12:31

Idź, śmiało Cię przyjmą.
123456

W jakim odstępie czasowych dzwonią kadry?

napisał Ana333 » 2013-03-06, 15:22

Witam!!

Jestem po 3 rozmowach w sprawie pracy jako asystent w millenium. Mam oczekiwać na telefon z kadr. Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć w jakim odstępie czasu można się spodziewać takiego telefonu?
pozdrawiam
Ana333

napisał monika1772 » 2013-03-06, 23:24

I jak było na rozmowach o co pytali i wiesz może jakie zarobki? Dziękuje, pozdrawiam!:)
monika1772

napisał monikam » 2013-10-20, 11:21

A co Wy na to?
Byłam na rozmowie w czerwcu w Szczecinie, na której Pan rekrutujący na zakonczenie powiedział, że niezależnie od tego jaka będzie decyzja, poinformują mnie o tym telefonicznie. Zaraz koniec października i cisza! Nie sądzę, żeby tak długo trwało podejmowanie decyzji! Uważam, że to "troszeczkę" niepoważne traktowanie ludzi (i klientów przy okazji). Niby TAKI bank, TACY ludzie na TAKICH stanowiskach a podejście byle jakie! Napiszcie czy też się z tym spotkaliście.
monikam