fuzja Pekao z PKO BP

fuzja Pekao z PKO BP

napisał MagdaR » 2017-12-08, 18:19

W związku z ogłoszonym niedawno planem fuzji Pekao z PKO BP dużo pracowników zastanawia się co dalej z ich przyszłością w tych instytucjach. Jakiś czas temu byłam w podobnej sytuacji i zostałam zredukowana a teraz postanowiłam podzielić się moim doświadczeniem na tym forum. Jestem doskonałym przykładem, że po 20 latach pracy w jednym z największych banków w Warszawie udaje się znaleźć sobie inne przyjemniejsze miejsce pracy za porządne pieniądze. Pomyślałam, że redukcja mojego etatu to znak aby po tych 20 latach zmienić coś diametralnie. A że sprzedawać potrafię założyłam działalność i podjęłam współpracę z firmą finansowo-ubezpieczeniową. W tej chwili po 2 latach jestem już znów managerem, pracuję w godzinach, które mi odpowiadają, zarabiam więcej niż przyzwoicie i zastanawiam się po co marnowałam swoje umiejętności przez tyle lat, znosiłam mobbing, nierealne plany sprzedażowe i ciągły stres pod koniec miesiąca, kwartału, roku! Ale czasem potrzebny jest jakiś impuls - choćby było to zwolnienie z pracy - żeby zmienić coś w swoim życiu. A jeśli ktoś z Warszawy lub okolic chciałby ze mną na ten temat porozmawiać czy się poradzić zapraszam do kontaktu na adres prywatny pmreden(at)gmail.com

http://www.tanie-konto.pl/pekao/konto-przekorzystne/
MagdaR

Odp

Google - reklama