Kredyt dla mikroprzedsiębiorców w BNP Paribas – pytania do doradcy.

Kredyt dla mikroprzedsiębiorców w BNP Paribas – pytania do doradcy.

napisał doradcaonlinebnp » 2020-03-08, 15:36

Witajcie!
W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Państwa doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką kredytu firmowego dla mikroprzedsiębiorców w BNP Paribas. Jeśli maja Państwo jakiekolwiek pytania, chętnie pomogę najszybciej jak to możliwe.
Pozdrawiam,
Monika
Doradca Online BNP Paribas.
doradcaonlinebnp

Odp

Google - reklama

napisał Kasieńka » 2020-03-10, 10:59

doradcaonlinebnp napisał(a):Witajcie!
W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Państwa doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką kredytu firmowego dla mikroprzedsiębiorców w BNP Paribas. Jeśli maja Państwo jakiekolwiek pytania, chętnie pomogę najszybciej jak to możliwe.
Pozdrawiam,
Monika

Jakie należy spełnić warunki, aby móc skorzystać z takiego kredytu ?
Kasieńka

napisał doradcaonlinebnp » 2020-03-12, 22:37

Kasieńka napisał(a):Jakie należy spełnić warunki, aby móc skorzystać z takiego kredytu ?

Witaj Kasieńka!
Jesteś zainteresowana tematem kredytu, bo chcesz założyć własną działalność gospodarczą czy może już takową posiadasz? Warunki jakie należy spełnić są bardzo przyjazne wszystkim klientom. Jednym z istotniejszych punktów jest to, aby w dniu złożenia wniosku o kredyt na warunkach opisanych w regulaminie, klient nie był stroną żadnej umowy o kredyt z przeznaczeniem na finansowanie działalności gospodarczej lub rolniczej Klienta zawartej z Bankiem. Dodatkowo, są warunki odnośnie czasu jaki prowadzisz swoją działalność.
Pozdrawiam,
Monika
doradcaonlinebnp

kredyt

napisał konwalka0 » 2020-03-14, 14:13

@doradcaonlinebnp kredyt jest możliwy tylko w przypadku jak już prowadzimy własną działalność?
@doradcaonlinebnp interesuje mnie też do jakiej kwoty można otrzymać ten kredyt?
konwalka0

napisał Kasieńka » 2020-03-14, 21:06

konwalka0 napisał(a):@doradcaonlinebnp kredyt jest możliwy tylko w przypadku jak już prowadzimy własną działalność?
@doradcaonlinebnp interesuje mnie też do jakiej kwoty można otrzymać ten kredyt?

Wydaje mi się, że tak w końcu napisane jest dla mikroprzedsiębiorców, ale pewnie od tak też tego nie dostaniesz, na pewno jakieś warunki trzeba spełnić

@doardca czy jako np nowy klient banku dostanę kredyt bez problemu, po spełnieniu wszelkich warunków ?
Kasieńka

napisał konwalka0 » 2020-03-17, 11:46

@Kasienka ciekawe kiedy jest się wykluczonym z takiej oferty w ogóle.
@Kasienka hmm wydaje mi się, że tak, ale może faktycznie od jakiegoś czasu trzeba być klientem banku? :?:
konwalka0

napisał doradcaonlinebnp » 2020-03-17, 12:05

konwalka0 napisał(a):@doradcaonlinebnp kredyt jest możliwy tylko w przypadku jak już prowadzimy własną działalność?

Witaj Konwalka0!
Kredyt dla Mikroprzedsiębiorców jest przeznaczony dla osób które prowadzą własną działalność gospodarczą. Dodatkowo jednym z warunków, który należy spełnić jest to aby w dniu złożenia wniosku o kredyt w ofercie specjalnej, Klient nie był stroną innej umowy o kredyt z przeznaczeniem na finansowanie działalności gospodarczej lub rolniczej Klienta zawartej z Bankiem.
Pozdrawiam,
Monika

konwalka0 napisał(a):@doradcaonlinebnp interesuje mnie też do jakiej kwoty można otrzymać ten kredyt?

Witaj Konwalka0!
Maksymalna wysokość kredytu to 250tys zł w przypadku, gdy pozyskane środki przeznaczone będą na finansowanie działalności gospodarczej. Natomiast jeżeli Klient chce finansować działalność rolniczą - wtedy maksymala kwota to 200tys zł. Jak jest w Twoim przypadku ?
Pozdrawiam,
Monika
doradcaonlinebnp

napisał doradcaonlinebnp » 2020-03-17, 12:22

Kasieńka napisał(a):Wydaje mi się, że tak w końcu napisane jest dla mikroprzedsiębiorców, ale pewnie od tak też tego nie dostaniesz, na pewno jakieś warunki trzeba spełnić

Witaj Kasieńka!
Bank BNP Paribas stara się stworzyć jak najlepsze warunki dla wszystkich Klientów. Jednym z wymogów jest to aby prowadzić działalność od min 24 miesięcy lub od min. 12 miesięcy w przypadku wolnych zawodów (Profesjonaliści)
Pozdrawiam,
Monika

Kasieńka napisał(a):@doardca czy jako np nowy klient banku dostanę kredyt bez problemu, po spełnieniu wszelkich warunków ?

Witaj Kasieńka!
Oczywiście! Kredyt dla Mikroprzedsiębiorców jest przeznaczony zarówno dla nowych jak i obecnych Klientów Banku. Także jeżeli spełnisz wszystkie warunki to jak najbardziej możesz ubiegać się o kredyt.
Pozdrawiam,
Monika
doradcaonlinebnp

napisał doradcaonlinebnp » 2020-03-17, 12:34

konwalka0 napisał(a):@Kasienka ciekawe kiedy jest się wykluczonym z takiej oferty w ogóle.

Witaj Konwalka0!
Jak sama nazwa kredytu wskazuje- osoba ubiegająca się o kredyt musi posiadać własną działalność gospodarczą, bez tego założenia niestety nie będzie możliwe zaciągnięcie tego konkretnego kredytu w BNP Paribas.
Pozdrawiam,
Monika

konwalka0 napisał(a):@Kasienka hmm wydaje mi się, że tak, ale może faktycznie od jakiegoś czasu trzeba być klientem banku? :?:

Witaj Konwalka0!
Warto sprawdzić warunki jakie posiada dany kredyt, aby upewnić się że oferta jest dla nas odpowiednia. W tym przypadku okres prowadzenia działalności to 12 lub 24 miesiące w zależności od tego czym dany Klient się zajmuje.
Pozdrawiam,
Monika
doradcaonlinebnp