Kredyt na otwarcie działalności

Kredyt na otwarcie działalności

napisał Rafciopmi95 » 2019-05-08, 09:41

Witam, interesuje mnie kredyt na otwarcie działalności, dokładnie chodzi o franczyzę punktu kurierskiego. Na samą franczyzę potrzebuje ok 20 tys zł do tego dochodzi zakup auta ok 12-15 tys zł i koszta związane z przygotowaniem i wynajmem lokalu ok 5-7 tys zł, więc
1) Ja mama 25 lat 2 kredyty ,2 karty kredytowe oraz chwilówki, raty są niespłacane ponieważ od 3 miesięcy nie pracuje. Chciałbym taki kredyt który oprócz potrzebnych pieniędzy na firmę pomoże mi spłacić w całości zadłużenie chwilówek oraz chociaż zaległe raty w bankach. Czy istnieje taka możliwość żebym dostał kredyt. Nie mam żadnych nieruchomości ani nie posiadam samochodu. Czy jest możliwość poręczycieli czy oni coś pomogą. Mieszkam z narzeczoną i 2 synów.
2) Istnieje też 2 możliwość wzięcia firmy na brata 20 lat właśnie kończy szkołę. Czy dostaniemy pieniądze na firmę, czy będzie mógł wziąć też większą kwotę żeby spłacić moje zaległości?

Dziękuje za każdą okazana z góry pomoc.
Pozdrawiam
Rafciopmi95

Odp

Google - reklama

napisał pips » 2019-06-04, 14:12

Każda osoba, która zastanawia się nad rozpoczęciem własnej działalności, ale nie wie jeszcze skąd wziąć na to kapitał – powinna zainteresować się Programem „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie”. Niezbędne środki na podjęcie działalności gospodarczej są na wyciągnięcie ręki.
pips