Pożyczka na firmę?

Pożyczka na firmę?

napisał michasiaa » 2015-12-30, 10:35

Zauważyłam, że forum dotyczy głównie kredytów, ale pojawiają się tu także wpisy odnośnie pożyczek. Mam swoją firmę, działam od dwóch lat i chciałabym ją dalej rozwijać. Dochody są całkiem przyzwoite, ale niestety niewystarczające, by zrealizować mój plan. Nie jestem pewna, czy dostanę kredyt, dlatego zaczęłam szukać też innych rozwiązań, a mianowicie pożyczek. No i tu zaczynają się problemy, bo nie wiem gdzie dokładnie szukać i z czego skorzystać, by było to z korzyścią dla mnie. Znalazłam coś takiego jak CapitalClub i to jest miejsce, w którym można starać się o pożyczkę na firmę. Czy ktoś już z tego korzystał? Wiecie dokładnie jak wygląda procedura, jakie warunki trzeba spełnić i jak to potem jest z tymi spłatami? Będę wdzięczna za odpowiedź :)
michasiaa

Odp

Google - reklama

napisał Milka » 2015-12-30, 22:07

Takie małe, nieznane firmy wydają mi się zawsze bardzo ryzykowne. Jeśli miałabym szukać oferty kredytu czy pożyczki dla firm poza bankiem, to najprędzej wybrałabym się do doradcy kredytowego, najlepiej u jakiegoś znanego pośrednika jak np. Idea Expert. Rozmowa i spotkanie nic nie kosztuje, a często zdarza się, że prędzej się u nich załatwi, niż w banku. No i mają naprawdę szeroką ofertę dla firm. Ja bym na Twoim miejscu spróbowała tam zajrzeć na dobry początek. Kto wie, może nie będzie trzeba szukać dalej.
Milka

napisał michasiaa » 2016-01-20, 11:39

No cóż, wielkie i znane firmy raczej nie mają potrzeby skorzystania z pożyczki na kilkadziesiąt tysięcy złotych :P Więc jak dla mnie z założenia jest to miejsce dla przynajmniej średnich firm. Poza tym wspominałam, że moja działalność całkiem dobrze sobie radzi. Jakie warunki są stawiane przez Idea Bank i jakie są wymagania? Bo chciałabym porównać to z tym, co jest w stanie zaoferować mi:
http://www.kredyt-dla-firmy.pl
michasiaa

napisał filip1 » 2016-11-30, 17:31

Tata brał w Profi Credit 10 tys. zł na firme, znalazłem ich tutaj https://proficredit.pl/dla-twojej-firmy/ gadałem też z doradcą, byłem też na spotkaniu, zeby wiedzieć jak to działa, warunki ok, do przyjęcia, firma okazała się uczciwa, sa bardzo elastyczni, mozna sie z nimi dogadać.
filip1

pożyczka na firmę

napisał vami » 2017-07-07, 15:09

To jest bardzo dobre wyjście z sytuacji jak potrzebujesz szybkich pieniędzy :) Ja brałem w boss pożyczka i nawet nie odczułem że spłacam, bo wysokość rat sam regulowałem :)
vami

napisał tomaszrajewski » 2017-07-10, 12:37

Biorąc jakikolwiek kredyt trzeba być naprawdę ostrożnym, w tym biznesie niestey roi się od oszutów. Jeśli chodzi o kredyt dla firmy to ja polecam Ci usługi, tutaj możesz zobaczyć ich ofertę: kredyty firma jest sprawdzona, także zapewniam, że żadnych nieprzyjemności z ich strony nie doświadczysz.
tomaszrajewski

napisał bartek09 » 2017-09-18, 16:08

W Raiffeisen można wziąć kredyt obrotowy do 400tys zł. Jego zaletą jest to, że nie wymagane jest posiadanie nieruchomości jako zabezpieczenia a jedynym zabezpieczeniem kredytu są gwarancje bankowe. Myślę, że to uczciwe a czy i dla kogo korzystne każdy sam oceni.
bartek09