Kredyt na start - Idea Bank - Opinie

idea bank

napisał grzegorzc4 » 2012-10-09, 14:02

Ja zwrocilem sie do idea bank z zapytaniem czy nie posrednicza w zalatwianiu bezzwrotnych kredytow unijnych.lub czy moga udzielic mi stosownych informacji na ten temat?Odpowiedzieli ,ze owszem i zaprosili do oddzialu w Opolu bo tam mialem najblizej (ok 100 km).Po przyjezdzie do banku okazalo sie ,ze nie ma aktualnie stosownego konsultanta i zostalem umowiony na nastepny termin.Gdy przyjechalem po raz drugi okazalo sie iz chca mi koniecznie udzielic kredytu-wyjasnilem ,ze przyjechalem po inne informacje ,a kredytu nie potrzebuje bo nie stac mie na kredyt- podziekowalem i odjechalem. W pozniejszym czasie dostawalem jeszcze bardzo wiele sms-sow i maili z propozycja kredytu-nie mozna sie bylo odczepic i wytlumaczyc ,ze przeciez nie o to mi chodzi.Pozdrawiam wysmienita ekipe Idea Bank!!!
grzegorzc4

Odp

Google - reklama

napisał jaga » 2013-05-11, 09:59

Nie wiem czy tutaj podjecie kredytu jest dobrym rozwiązaniem - uważam że jest bardzo wysokie oprocentowanie...zbyt wysokie..znajdziesz lepsze rozwiązanie na rynku:)
jaga

kredyt to fikcja

napisał mariuszW » 2014-03-18, 19:52

Niestety dołączam się do niezadowolonych poprzedników. U mnie firm an arynku 2 lata. Piękne rozmowy przez telefon i zapewnienia. Pieniądze na kredyt z funduszu Jeremi. W sumie potrzebowałem tylko 50 tys. Niestety musi być mocne zabezpieczenie takiego zawrotnego kredytu. Oczywiście było - nieruchomość. Do tego koszty wypisy, wyrysu ze Starostwa, 3 wizyty w banku - w sumie czas i 300 kilometrów drogi. W dalszym ciągu miła rozmowa i świecenie oczami. Po skompletowaniu wniosku bankier dzwoni, że jest analiza wniosku. Na drugi dzień telefon że nie mamy dobrych wieści. Zabezpieczenie w formie nieruchomości o wartości ok 500 tys zł nie może był brane pod uwagę, ponieważ szanowni analitycy banku stwierdzają, że dom stoi na działce sąsiada. Dla mnie jakaś parodia. Szkoda czasu na ten bank, chyba, że masz go naprawde dużo. Lepiej ten czas i pieniądze poświęcić na przyjemności niż na zbieranie dokumentacji i wizyty w banku. Po tygodniu zadzwoni do was Pani z infolinii i zaproponuje kartę i 5 tys. na karcie na dzień dobry.

Jeśli chodzi o ubezieczenie kredytu to faktycznie uważajcie na to. Kredyt ze wsparciem unijnym niby oprocentowanie na poziomie 1,5%, ale z kredytu 50 tys do słaty 59000,

pozdrawiam i życzę cierpliwości wytrwałym,

ja do celu dąże już bez kredytu potrwa to chwilę dłużej, ale bez nerwów
mariuszW

IDEA BANK lokata

napisał Leopold333 » 2014-10-29, 15:31

Rok temu wpłaciłem do IDEA BANK dość poważną jak dla mnie sumę pieniędzy to była tzw."Lokata z ubezpieczeniem";. Po roku wyciągnąłem pieniądze, ale nie dostałem odsetek - minęło już 15 dni od zakończenia umowy. Dzwoniłem kilka razy do banku i zawsze odsyłali mnie z kwitkiem więc napiszę skargę przez UOKIK. Nie polecam.
Leopold333

Poprzednia strona